Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
19. pro 2009

mě mladej říkal že to musí jít.myslím že ty ceny budou tak přibližně stejný.tak fotky vyvoláváš jednou za čas.ty nejlepší do alba a ty ostatní do pc.my když se malá narodila,tak jsme fotili jak blázni v jednom kuse 😀 teď už tolik nefotíme

nadis.h
19. pro 2009

no jde to to vím.Doma když máš PC a tiskárnu která vezme foto papír tak si vesele tiskáš doma za cenu toho papíra. Sice je celkem drahý ale dá se to. A někde "venku" to taky musí jít. Mrknu na net kolik to stojí cca.

reny01
19. pro 2009

nadi musím teď končit,mladej volal,že jede domů.kdyžtak juknu ještě navečír 😎

reny01
19. pro 2009

tak jukni.já tomu fakt nerozumim 😒 ty to ale zjistíš a poinformuješ 😀 😀 😀

nadis.h
19. pro 2009

Ok já jdu pověsit konečně prádlo aspon. 😀 Nemohla jsem se odlepit vůbec.

tak paa hezké odpolko.

reny01
19. pro 2009

holky krásný sny o mimískách 🙂

seery
19. pro 2009

Ahoj holky, děkuji Vám za Váš názor, ale také jak jsi Nadi psala, že těch 5 tisíc je málo tak to je zase v tom případě dobře ne? Aspon tak mni to v nemocnici řekli, že když to bude málo tak je to dobrý a když to bude hodně tak je tam to riziko mimoděložního těhotenství. Tak já už to vážně nechápu, tady říkáte že je to málo a v nemocnici mi zase říkaj že je to hodně. A taky jsem si na netu přečetla, že embryo ve 4 týdnu měří 1 mm a já tam mám něco co měří 3 mm tak já nevím tak je to asi dobrý ne, já to nechápu, zítra zavolám do Gennetu a uvidím co mi řeknou, třeba tomu tady v Lípě nerozuměj a třeba je to Ivf jiný než normálně.

nadis.h
20. pro 2009

Ahoj holky,

Seery ale Ty nejsi ve 4 tt. Ty musíš ode dne ET přičíst ještě 2 týdny,protože při ET už má embryjko jakoby 2 týdny tím,že vajíčko rostlo ve vaječníku. Podle Tvojí poslední menses jsi 7+6 a ne 4tt. Víš.Musí se to počítat od poslední menses a ne ode dne ET. Do Gennetu zavolej to bude asi nejlepší. A já když byla na utz ve špitále tak jsem byla 6+1 a bylo mimi nádherně velké a vidět i se srdíčkem. Já bych řekla,že u Vás asi vědí totální prd o thotenství.Tam není rozdíl moc velký.Pokud se mimi chytne tak už je to jako normální těhu,tak nevím co na tom nechápou. 😠

reny01
20. pro 2009

zdravím holky 🙂
seery souhlasím s nadis.mě to v Lípě spočítali úplně stejně jako v Gennetu,i utz seděl,tak nevim.
seery ty už jsi 7 týden těhotná a nemůže to být někde o tři týdny míň.to prostě nejde.

nadis.h
20. pro 2009

Ahoj Renuš,

to je kosa co? 😢 😲

reny01
20. pro 2009

to teda.já jsem na chvilku jukla.mladej jel pro stromek,tak mám na chvilku klid 😀 ještě půjde zítra do práce a potom už bude doma 😖 pak už se sem moc nedostanu.kort teď před vánocena.
v úterý asi pojedeme do Liberce na nákupy.musíme ještě nakoupit ježíška.každý rok to děláme na poslední chvíli 😢
a co ty?

nadis.h
20. pro 2009

Já jsem byla jen pro pečivo a salátek v obchodě za barákem a málem umrzla. Ted peru a musím žehlit. Jsem sama doma až do Vánoc.Večer na štědrý den dojede přítel a 28ého jede zas na týden pryč i přes Silva. 😢

reny01
20. pro 2009

ty jo nadi tak to si teda vůbec nedovedu představit.to bych radši jela k rodičům na vánoce,než být sama. ☹
to mi je tě úplně líto ☹

reny01
20. pro 2009

ale aspoň že stebou bude na štědrý den 🙂

nadis.h
20. pro 2009

Renuš my to vůbec nijak neprožíváme Vánoce,Silva ani narozky... 😝 Oba to bereme stejně jako by to byl normální den. Hlavně je to ted jediný živitel rodiny takže jsme rádi že je práce. Já Vánoce i Silvestra měla už posledních 5 let vždy pracovní. Vždy jsem si brala služby na svátky. Ono pak s dětma to bude jiná...

reny01
20. pro 2009

tak mi silvestra zase nijak neberem.dáme si vždycky spolu nějakou lahvinku,o půlnoci si připijem a jdeme spát 😀
na jednu stranu si můžeš krásně zahučet do peřinek k telce a válet si šunky. 😉 to mě nehrozí.

nadis.h
20. pro 2009

Renuš právě. 😀 Nesnáším ten shon Vánoční. Já udělám salát a řízek pak 25ého to jo.Na ten se těším,ale nic víc. Stejně jak mi není dobře tak si neumím představit honit se a mačkat někde po krámech. 😝 A na Silva ani nečekám do půlnoci a jdu spát.

reny01
20. pro 2009

tak to já zase ten shon po krámech miluju 😎 úplně si to vždycky vychutávám.vyjedeme ráno a vracíme se navečír.
kde jsou vůbec ostatní?pěkně to flákají 😉

nadis.h
20. pro 2009

Ježiš co tě na tom baví? 🙄 Mě to úplně vytáčí jak se každý mačká a vráží do tebe. 😝 Max mám ráda slevy po Vánocích a když jsou krámy úplně prázdný. 😀

nadis.h
20. pro 2009

No holky nevím kde jsou. Peťul má asi doma mužíka a ostatní nemají číst ty naše žvásty asi. 😀

reny01
20. pro 2009

tak já si vždycky vychutnávám,že jsme sami bez malí a můžu se na všechno v klidu a bez kňourání kouknout.to se nám stává málokdy být bez malí.tak si to fakt užívám 😎
to jo,prdí na nás 😀

nadis.h
20. pro 2009

To věřím. Já se zas na to těším až mi tady bude nějaký prcek kňourat.Telku já mám stejně puštěnou jen jako kulisu. A nebaví mě o Vánocích že dávají furt jedno a to samé.Já když něco už jednou viděla tak mi to podruhý nebaví.

reny01
20. pro 2009

to jo nadi,prcek tě zabaví 🙂 to mě zase baví ty pohádky a nevadí mi,že to dávají pořád dokola.ale co máme malou,tak toho moc nezkouknu ☹ oni mě nenechají jen tak 🙂

nadis.h
20. pro 2009

A malou pohajdy nebaví jo? To malá vydržela koukat pořád na telku.

reny01
20. pro 2009

baví,ale na štědrý den vyrážíme k jedním rodičům,potom ke druhým,u všech strávíme nějakou chvíli,protože máme oba velký rodiny 😀 vracíme se většinou kolem čtvrtý a to už rychle mažu k plotně smažit řízečky a tak nějak je všude okolo zmatek.musím si vše připravit den předem abych na štědrý den už nic nedělala,jen obalovala.no a malá po večeři utíká ke stromku,rozbaluje dárečky,a potom už o pohádky taky nějak nemá zájem.ani druhý den,protože to je ještě nadšená z dárečků 🙂 no abych nekecala,tak den po štědrym dnu to se koukám.to jo.ten mám nejradši 😵
a kolik je tvý sestřičce?

nadis.h
20. pro 2009

Tak si je obal už den předem ne?My to tak děláme a dáme je do mrazáku a dobrý. Pak je jen vytáhneme na Štědrý den a smažíme. 😉 Mnaam ja mám už takovou chut na salátek jak se o tom bavíme. 😵

Ségře je 12 už. Je to velká holka. Chůdě už má i mrchu. 😒 A to jsem jí chovala nedávno jako 10i hodinovou v porodce.

reny01
20. pro 2009

nadi mladej je má rád čerstvě obalený a hnedka opečený.jinak bych to klidně tak udělala.
já mám zase brášku 12letého 😵 ale taky už není takový mazel 😢 už jde do puberty

nadis.h
20. pro 2009

Zase si dělám hlavu zrovna s mojim břichem. 😅 Příjde mi když koukám jinam do albíček že měly holky už krásné bříško kulaté v tom tt co jsem já a mě příjde pořád stejné od posledně. 😨

nadis.h
20. pro 2009

Tak mi příjde dokonce že ho mám znatelně menší než předtím!! 😒

nadis.h
20. pro 2009

Naše malá už je taky taková chytrolína. Už to není jako byla malá.To byla k zulíbání.