Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
4. čer 2009

Jo jo to určí podle hormonálního profilu z krve kolik Ti nasadit jednotek. A pak se to sleduje podle toho ultrazvuku.

bbberusak
4. čer 2009

Ahoj holky, tak se konečně pročetla až na konec...kamarádka byla včera v Praze v Caru a řekli si zálohu 12 tisíc...ona teda bude mít ty léky co si hradí sama a vypadá to, že bude mít dlouhý protokol..ale prý ať počátají, že 17 litránků to stát bude...
jinak jsem se dočetla na stránkách nějakýho Caru, že pokud má žena podvázaný vaječníky (vejcovody - nevím co z toho už) tak pojišťavna nic nezaplatí, bo si to ta žena podepsala, že s tím souhlasí...

nadis.h
4. čer 2009

Ale ale paní Berušáková vítej. 😀

zlatko toho je kolem Tebe nějak hodně nee těch CARových kamarádek? 😨

bbberusak
4. čer 2009

no to mi povídej....jako mám kolem sebe asi 6 co se snažej nebo jsou a jen 1!!!!! přirozenou cestou...masakr... 🤐

nadis.h
4. čer 2009

A dlouhej protokol bych teda moc nechtěla. Za prvé je to na měsíc a půl nějak a za druhé Ti vyvolají umělý přechod či co. To musí být divný. 😒 A bála bych se, že by se mi nenastartily zpět vaječníky.

nadis.h
4. čer 2009

Je toho čím dál víc těch umělek bych řekla. Pořád se to číslo zvyšuje. Když to takhle půjde dál, tak už nebudou děti z přirozených těhu. 😕

bbberusak
4. čer 2009

jenomže, u těch, co jim tělo normálně funguje a mají všechno co maj mít je potřeba potlačit funkci podvěsku mozkového, aby nedošlo předčasně k ovulaci....to by pak bylo pěkně v hajzlíčku, celá stimulka...takže já si myslím, že mě to čeká taky...no, uvidíme...i když Bydžina mi zaškrtla krátký s antagonisty...v tom jejich letáčku...
a vem si, že by to nebylo tak vpředu, ta medicína...to bychom normálně za pár let vymřeli...by to byla republika černých tady🙂 😀 😀

nadis.h
4. čer 2009

To jo. Vždyt ještě před 30i lety nic takového neexistovalo. Mě zaškrtl ultrakrátký a ten Tvůj s antagonisty. To budu dobře sjetá. 😀 Včera zkoumal můj privát doktor doma kam to bude píchat když tam mám tak málo místa. 😀 😀

bbberusak
4. čer 2009

já moc nechápu co to jsou ty antagonisty...nevíš?
co machruješ, hubeňoure? 😀 to já mám místa dost 😀 😀 😀

nadis.h
4. čer 2009

To budeme mít pěknou merunu ze zadku. Ukazoval mi v jakém okruhu se to má jen píchat. To si teda neumím představit. Nevim jak budu sedět po pár dnech. A ty by sis měla vzít dovolenou v práci páč Ti sezení pak určo bude taky vadit. 😀 A když budeš pak v práci pořád nadskakovat tak k tomu nepůjde žádný klient páč si bude myslet, že máš nějaké tiky. 😀

bbberusak
4. čer 2009

ono se to píchá jako by do spodní části zad,viď? jakoby nahoru zadku...tam to bolí...aúúúúúú...
já už žádnou dovolenou mít nebudu☹ ale když nebudou chodit klioši ke mě, mě to vadit nebude,...naopak 😀

nadis.h
4. čer 2009

To si myslíš. To se nesmí píchat do celé zadnice, ale jen nahoře do určitých míst... 😝 Takže jsi hubeňour taky. 😀

sonka.77
4. čer 2009

Ahoj holky, co je u vás nového? Nadis.h, tak na IVF půjdete až později? Však nějaký ten měsíc se už nepočítá. Já budu mít normální krátký protokol. Koukám, že už to dneska dávno není jen krátký a dlouhý. 🙂

nadis.h
4. čer 2009

Mám doma chlapa. Příjdu pak.

bbberusak
4. čer 2009

no to teda nejsem...já tam mám pneumatičku🙂 😀

jindriska
4. čer 2009

ahoj holky, docela mě překvapuje, že budete píchat injekce do zadku. Já měla všechny kromě pregnylu do podpříšku, pod pupík 😒 , taj jsem z toho jelen

sonka.77
4. čer 2009

Jindriško, jsou dva druhy léků a ty jedny se píchají do zadku a platí je pojišťovna a ty druhé se píchají do břicha a musí se na ně doplácet. Takže něco za něco. 🙂

bbberusak
4. čer 2009

a vzhledem k tomu, že i tak to bude stát spoustu peněz, budeme si je nechávat píchat do zadku...Nadis od přítele a já od segry🙂

jindriska
4. čer 2009

tak to jo, jak tak koukám je nepřeberné množství možností 🙂

bbberusak
4. čer 2009

no moc asi taky ne, ale určitě víc, než jedna 😅

nadis.h
4. čer 2009

Jsem přežraná 🤐

kkamca
4. čer 2009

nado já si jdu teprv véču dělat

nadis.h
4. čer 2009

Kami co bude dobrého? Já dělala špagety bolonský.

Soni ne ne jdeme nakonec už ted 15.6. 😉 Já budu mít ultrakrátký+krátiký s antagonisty...

kkamca
4. čer 2009

my máme dnes co dům dá..opečem točenák ,křen a chleba a vajíčko kdo bude chtít. 😀
Přemýšlím co zítra vařit k obídku
Nado co to je krátký s antagonisty?

nadis.h
4. čer 2009

Protokol s antagonisty:
V protokolu s antagonisty začínáme podávat injekce (Puregon nebo Gonal F) druhý nebo třetí den menses. Denně aplikujeme obvykle 3 ampulky (225 IU). Po čtyřech až pěti dnech léčby se provádí ultrazvukové vyšetření. Jestliže jsou ve vaječnících již folikuly větší než 12 mm, začne se aplikovat jedna podkožní injekce Cetrotide 0,25 mg (nebo Orgalutran 0,25 mg) denně. Další postup je totožný jako v protokolech předchozích. Když při ultrazvukovém vyšetření dosáhne průměr největšího folikulu nejméně 16 mm, aplikuje se ženě lidský choriový gonadotropin (hCG). Za 34–36 hodin po aplikaci hCG (Pregnylu) se provádí v celkové narkóze odběr vajíček. Pod kontrolou ultrazvuku se pochvou do vaječníků zavede jehla, kterou se z folikulů odsává tekutina, s níž se současně odsají i vajíčka. Jejich počet a kvalita se bezprostředně po výkonu hodnotí v embryologické laboratoři.

kkamca
4. čer 2009

ty vago.. 😲 😲

kkamca
4. čer 2009

tolika injekcí jo.. 😲

nadis.h
4. čer 2009

To jsou věci co? 😨

kkamca
4. čer 2009

to ti povim..docela pracný to opichování

nadis.h
4. čer 2009

No si piš. Budeme rozpíchané jak jehelníčky. 😝