• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Ahoj Jani-dvojče :wink: , jsem se koukala na ten kočík Espiro, jak jsi dávala odkaz na Sp. a chci se zeptat na názor na V-cross. Jsem ho našla za cca 8000 vč autosedačky na podvozek a docela se mi líbí
12. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
V-Cross je dobrej pak Jumper GT mrkni na naše stránky www.Petto.cz a tam ten Jumper najdeš v kolonce akční nabídka to espiro se mi líbí víc.Někde jsem psala že tady nejsem pár měsíců a jsou tady takové změny.Moc ti gratuluji Janýsku vím že jsi si taky prožila vid???
Jinak Nadi mrchu bych měla dostat tento týden počítám do 3 dnů ale já na ní moc nepospíchám spíš naopak ,protože ten můj jede v neděli do švédska ale za tři dny by se mněl vrátit.Snad se to stihne to budou zase nervy
:slight_smile:
12. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nejsem žádný odborník :fearful:
12. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nebojvlkanic. To se stihne všechno. :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, díky. Ten Jumper taky nevypadá zle, ale chce to vše omakat.
12. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jany :no to je jasný až si ho budeš někde prohlížet nebo kupovat jakýkoliv skoušej to se zátěží.Plno kočárků vypadá dobře ale dáš do toho děcko a už ho ani nenazdvihneš na chodník.My máme v práci bezva medvěda 15 kg.Holky jdu vařit a mažu do práce obsluhovat těhulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naložím si s sebou patnáctikilový pytel a pojedu vybírat kočárek :slight_smile:
12. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jany :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to namyslela ale měli by tam něco mít to bys nevěřila jaký je to pak rozdíl.Ty ho budeš vozit možná 2 roky a to miminko bude čím dál víc těžší.plno kočárů je krásných skusíš si je na prodejně a řekneš jak je bezva pak do něj dáš zátěž a úplně se zhrozíš.Věř mi pak jsou ty maminy úplně neštastný
12. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si hlavně neumím představit jezdit tady v těch našich závějích.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkni do mýho alba dala jsem si tam toho Jumpra :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je ten zelený? Je fajn.Tyhle se mi líbí.
12. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupí.Volala jsem na krev z toho screeningu a je to v pořádku. :slight_smile: :dizzy_face:
12. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi gratuluju
12. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ulevička.To jsou vždy šoky!A sestřička mě "potěšila" prý..Ještě triply aby byli v pořádku ted ještě není vyhráno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kde jste dneska?
13. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

já jsem pilná dneska. Peru prádlo a chci se pak vrhnout na skříň a vyházet nekompromisně věci ze skříně a trochu to pofackovat a udělat místo.
13. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky bych potřebovala udělat úklid. Včera jsem sundala vánoční výzdobu, ale něco málo ještě zůstalo. Mám nemocného manžu a já nedokážu uklízet když je doma. Navíc mě ještě trochu bolí záda, tak to nepřeháním. No možná o víkendu něco málo dám do kupy. Jo a Nadi blahopřeju :wink:
13. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky pracuju a teď si dělám obídek-vinnou klobásu a kašičku, když jsme to o Vánocích nezvládli
13. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už jsem po o - pangas s brambůrkem a vůbec se mi nechce nic dělat. Ještě, že je šéf na obědě, mám chvilku pohody
13. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mnam takybych si dala vinnou. :sweat_smile: Já dojím co mám doma.A nakoupím až zítra.Dnes budu poletovat doma.Venku je zas klendra. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak dnes mám začít píchat Gonal. Nedorazily ale bohužel výsledky z cytologie, tak nevím. Cytolka byla vždy dobrá a v Gennetu říkali, že by se popř. stimulka stopla, kdyby něco, ale zase zbytečně píchat hormony. Jsem z toho rozladěná :frowning2: a nevím co, ale asi to risknu :zipper_mouth:
13. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yaris bud v klidu.Cytolka bude v pořádku!! :dizzy_face: Zbytečně se nenervuj.
13. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestřička říkala, že výsledky prostě nejsou, ale že kdyby to vypadalo špatně, poznal by to doktor už při odběru a prý kdyby tam byl nějaký malý problém, tak se to dá řešit i potom a že se nemusím bát :dizzy_face: Tak dneska ve 20 hod si poprvé jednu ďobnu. Kdybych to nemohla vydržet, tak už v 19 hod :grinning: Tak snad si nevypíchnu oko nebo něco jinýho :grinning:
13. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasný.Když to bylo v pořádku předtím. :wink: Hlavně si ten čas urči abys to mohla píchat každý den stejně.To musí být.Já pro jistotu píchala až kolem desáté.
13. led 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhule :dizzy_face:
13. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Máji. Jak dupou králíci? :grinning:
13. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, už se rozhlížíte po kočárkách :slight_smile: se máte :slight_smile: ale my už taky jsme o malinkej kousek blíž, konečně máme schválenou žádost, už jsem z toho začínala mít nerva :frowning2:
Jani-Dvojče ten zelenej kočárek v tvým albíčku je nááádhernej
13. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji to bylo kvůli svátkům.Každý se válel doma a teď nestíhají. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hlavně že je schváleno. Jupí. A co ted?Máte už pigára doma?
13. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maji, tak moc držím paluchy, já od pondělí stimuluju tak budeme bojovat spolu :grinning:
14. led 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek