Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bbberusak
4. čer 2009

a jo vlastně🙂

nadis.h
4. čer 2009

Odbírala Ti to taková mladá krátkovlasá?

bbberusak
4. čer 2009

myslím, že jo..tmavý vlasy...tak mladý tam jsou všechny...ale byla tam asi jako hlavní sestra jak jsem pochopila...

nadis.h
4. čer 2009

Jo tak to bude ta co mě zprudila že jsem volala dřív... 😀 No ted ani nedospím za Tebe jak budu napnutá. Ještě že dlouho spím. Až se probudím tak to budu vědět. 😵

bbberusak
4. čer 2009

zavolám tam hned jak se po ránu proberu z komatu🙂
na 10,00 jedu na kosmetiku, nechat se nalíčit, bo pak jedeme z manžou na svatbu, tak abych byla nejkrásnější🙂 takže zítra moc nebudu na netu...spíš teda vůbec🙂

nadis.h
4. čer 2009

Tak mi písni hned sms please. 😉 At o vím hned jak otevřu očka. 😎

bbberusak
4. čer 2009

to já budu do 9,30 doma tak ti písnu mailika,jo? 😀

nadis.h
4. čer 2009

Už jsem sama doma..Přijď na mejdlo. 😀

Okís. Ale nezapomeeeeň!! 😎

bbberusak
4. čer 2009

já už jsme zralá do postele a hlavně jsem byla včera u kámoše a tam jsem sama vypila celou lahev amundsena višeň...jako tak blbě mi dlouho nebylo...fuj...ještě teď se necítím fit🙂 a to jako moc nepiju,jo?

nadis.h
4. čer 2009

Uuuuaaa Ty jsi teda pijan!!! No i když já mám co říkat...Ted jsem ráda, že už nepiju nic. Nevěděla jsem kdy skončit. 😀

bbberusak
4. čer 2009

no taky když si na to vzpomenu.....blééééééé 😝
Tak dobrou Nadisko🙂

nadis.h
4. čer 2009

Dobrou zlatíku! 😉

nadis.h
4. čer 2009

A já jdu do vany... 😎

2910
5. čer 2009

Ahojky holky, potřebovala bych poradit. Vcelku to rychle vyklopím: Mám za sebou HP a odběry na pohl. nemoci, 3.6. jsme oba s manžou měli odběr na genetiku a on na to ostatní. Čekáme na výsledky, které mají být až za měsíc. To vše až sem chápu, jen mi je dívné, že první konzultace byla u Dr. Petra a on nám sdělil, že po výsledcích se sejdeme u něj, ale při odběru genetiky si nás zavolala- neplánovaně Dr. Křečková, mimochodem milá dáma a co jsem pochopila, tak se o nás bude starat ona. Tak tomu nerozumím, stalo se to nějaké z vás? Nevím ke komu tedy chodíme ☹ Děkuji za odpověď 😒

nadis.h
5. čer 2009

2910... Ahojky... Já chodím také k mudr Petrovi...Když jsem byla na 1 HP tak jsem měla zvýšené nepatrně FSH a tak jsem musela za měsíc na nový odběr pro kontrolu zda se to srovnalo s tím, že od mudr Petra jsem měla ve zprávě, že pokud to bude stejné či v pořádku tak že se má hned posílat žádost na pojišťovnu. Když jsem volala na výsledek,který už byl naštěstí vpořádku tak mi sestra řekla, že mě potřebuje objednat na co nejdřív a nejbližší termín měla jen nějaká paní doktorka. Ale vzhledem k tomu, že já tohle nemám ráda, aby si mě nějak přehazovali, tak jsem řekla, že raději počkám a chci k mudr Petrovi, tak mě tam objednala. Důvod proč si Tě vzala paní doktorka může být ten, že jestli to bylo nějak na tenhle týden tak snad mudr Petr má dovolenou a nebo mě napadá ještě druhý důvod a to, že bych řekla, že mudr Petr je vyhlášený mezi náma ženskýma a každá chce k němu a on asi nestíhá tudíž to potřebují rozdělit i na ostatní lékaře.. 😉

2910
5. čer 2009

Děkuji, to mě napadlo také, ale my byli objednaní jen na odběe krve, o konzultaci nebyla řeč a pak si pro nás přišla paní doktorka. Vůbec mi ani nevadí, že to byla ona, ale ke komu se mám na příště objednat, tady až budou hotové výsldky genetiky, víš? Jsem trubka, vše mi dojde až když je pozdě.

jindriska
5. čer 2009

2910, my jsme začánali u primářky Bydžovské, první IUI mi dělala zase jiná doktorka a před druhým IUI si mě vzal dr. Petr. A jelikož jsme s ním moc spokojená, tak se objednávám už jen k němu. Proč si mě vzal dr. Petr nemám tucha, ale jsem za to mooooooooc ráda. Jinak taky záleží kdy tam jdeš, protože Petr pondělky má volné. Taky se mi stalo, že jsem musela na kontrolu když on nesloužil a všichni doktoři jsou moc fajn, ale Petr je jen jeden 😉 . Tak držím palečky pa pa

bbberusak
5. čer 2009

ahojky, objednat se můžeš ke komu chceš...to záleží na tobě, kdo ti nejvíc vyhovuje...ale může se stát, že budeš potřebovat jít v konkrétní den, kdy tam ten tvůj dr nebude.... 😅

2910
5. čer 2009

ÁÁ,
děkuji za informace, pokusím se realizovat, no tedy nacpat k Dr. Petrovi, nemáte některá zkušenost s Dr. Křečkovou? je moc milá, kdyby Petr nemohl 😝

bbberusak
5. čer 2009

já jsem byla jen u Bydžovské a teď jsem objednaná k Petrovi, když si ho tak všechny baby chválej🙂 tak to porovnám...pak ještě se objednám ke Křečkové a budu si moct vybrat kdo mě oplodní🙂

nadis.h
5. čer 2009

Beruš přijď k nám na oplodnění... 😀

2910
5. čer 2009

Já bych taky radši chlapa oplodnitele 😀 😀

nadis.h
5. čer 2009

2910 😀 😀 😀

bbberusak
5. čer 2009

mě to je jedno, hlavně, ať už mám břuch🙂

nadis.h
5. čer 2009

Jo jooo to chci takyyyyy. 😉

larri
5. čer 2009

Holky zdravim,tak jsem doma po OPU.21 foliku a z toho 12 vajicek.Uvidime kolik se jich udrzi.Minule mi z peti prezilo do druheho dne jenom jedno a ani to nevydrzelo.

nadis.h
5. čer 2009

Ahoj Larri, tak super. 😉 Tentokrát vydrží určo. Je jich dost! 😵 Já jdu pro injekce v pátek. Už mám schválenou pojišťovnu.

2910
5. čer 2009

Larri, určitě se vše povede, hlavně klííd ať mají mimísci připravený pokojíček v bříšu. Pak hned písni. Holky já už chci být alespoň jako vy. Čekám a čekám. Nejdříve na výsledky a pak na další konzultaci a pak snad už taky stmulka 😒 . Držím Vám moc moc palečky. 🙂

nadis.h
5. čer 2009

2910 mě už z toho čekání šibalo. Já to řeším od začátku dubna ...

2910
5. čer 2009

Já jsem na tom zhruba stejně, myslím jen od 11.4. Musíme snad podstoupit všechna vyšetření, měli jsme začít už teď v červenci, ale posunulo se to na neurčito.Myslím tak září. Já už z toho čekání hynu 😠 . A to můžu být ráda, prý se čeká někde i déle. Prosím vy jste museli mít taky genetiku? Podstupujeme nejspíš IVF-ICSI. Manža špatné spermio. Díky