• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
nadi nevím jak to popsat.někdy jsem cítila jakoby takový oťukávání a někdy jako víc :wink: :grinning: :grinning:
no nevím jak to popsat :confused:
já už si toho taky tolik nepamatuju,je to přeci jen dlouho :unamused:
25. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
To bude určo ono.To právě nejde napsat co a jaký to bylo. :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
a ted na to pořád číhám od té doby. :grinning: a furt nic.
25. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
já teď musím na chvíli končit,ale ještě juknu :slight_smile: nadi ty číhej :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky holky, si promářka dělala legraci :grinning: . To nemůžou přeci tak brzo poznat.
Yaris moooc držím paluchy, aby jsi je měla taky co nejdřív u sebe. Dnes jsem tam potkala paní co s námi byla v sobotu a jí zbyl jen jeden bojovníček, ale určitě ten nejsilnější.
Jinak dneska to byla fabrika na děti. Museli jsme přes půl hodiny čekat na pokoj. Ale bylo to v pohodě, jen mě trošku mrzelo, že tam nemohl být Petr. Jinak jsem to s pitím moc nepřeháněla a navíc se byla asi 10 minut před tím vyčůrat a stejně to zvládli. Alespoň jsem vydržela půl hodinky ležet v klidu a né se tam kroutit jak nakoplá užovka. I embrioložka říkala, že je to lepší. Tělo je tak víc uvloněné a líp přijme mimísky. Byla moc příjemná, viděla jsem jí tam poprvé - je veselá a dost jsme se nasmáli.
25. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindři poznají to.Ale asi se musí udělat to PGD vyšetření. To se dělá, když má třeba někdo dědičnou nemoc která se váže jen na holčičky či naopak a tak transferují jen to pohlaví které bude zdravé popřípadě.
25. led 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindřiško, tak to jsou tedy zprávy. Já věděla, že jsme tam v sobotu 3, protože jsem se hned ptala :slight_smile: Jen jsme přišli první, tak jsme šli první na řadu - Hujeři no :grinning: A jak jsem pak po punkci ležela, tak manža říkal "a už vezou další" z punkce, tak to si asi byla Ty :wink: Jinak embryoložka byla ráno v telefonu moc milá. Tak zítra budu volat zase a už se nemůžu dočkat, jak to s námi bude!! :slight_smile: Jsem pevně rozhodnutá, že se už zeptám podrobnějí, ne jako dneska.
Já to s pitím taky nebudu asi moc přehánět, protože mám malý močák. Vždy to na mě hned přijde a je to akutní, tak abych se jim tam ještě neto :grinning: Navíc teď, když hodně piju, tak mě to břicho opravdu ještě bolí, asi po té punkci.
25. led 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Yaris no já bych to nevydržela ¨nevědět. :grinning:
25. led 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Nadi, taky muž furt, že tam ještě zavolá. Já se chci nechat překvapit :wink: Když tam jsou nějaký dneska, tak budou i zítra :sunglasses:
25. led 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlavně se jim dobře daří!Kdyby ne tak Tě hnají na ET brzy.Na mě taky pořád ještě počkáme ještě počkáme. Ale já PK nechtěla.Bála jsem se za 1 že nic nevydrží a za 2 pořád mám pocit, že je jim v bříšku dobře. :wink:
25. led 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Snad se jim dobře daří :dizzy_face: Počítám, že zítra už mi řeknou, kdy to bude. A Tobě Nadi za jak dlouho je dali?
Já si zase říkám, že se dám zatím trochu do kupu, aby to u mě měli pak hezký :wink: Jen to břicho mi dává zatím zabrat :unamused:
25. led 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
To přejde.Mě taky po OPU bolelo.Hlavně sleduj zda se Ti nezvětšuje. A já měla OPU v pondělí a ET ve čtvrtek.
25. led 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
yaris, já u prvního čekala 5 dní a břško mě taky pekelně bolelo, ale teď v pohodě. Dokonce jsem byla v sobotu večer na oslavě narozenin - čtyři jablečné džusy a po jedenácté šupky domů (u 1.IVF jsem byla mrtvá dva dny). Teď, ale žádné trajdání, jen malé procházky. Manža má ve středu s kapelou soutěž a 6.2. křest CD, ale budou to muset zlánout sami. Nechci to riskovat. Navíc 20.2. pořádáme ples, tak ten si nenechám ujít a to už budou bobísci zahnízdění :grinning:
25. led 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Větší ho trošku mám, takový nateklejší :zipper_mouth: Mám jít dneska na kurzy taknce, ale asi to zase odpískám. Nejlíp mi je teď v leže.
25. led 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
yaris, radši se šetři, bude to lepší.
25. led 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Yaris to určo nechod!! Zvětšený vaječníky jsou nebezpečný.Můžou prý rotovat nebo co!! :astonished:
25. led 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jen jste mě utvrdily. Stejně jsem se už rozhodla. Ještě, aby mi rotovaly vaječníky, to je poslední, co potřebuju :sweat_smile:
25. led 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si to jen představila jaký to musí být a nechtěla bych teda aby se mi vaječníky zamotaly kolem dokola... :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No a při těch mých piruetách by to byla určitě jedna velká motanice :grinning:
25. led 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

A co děláš za tance?
25. led 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Chodíme na kurzy tance pro začátečníky :sunglasses:, protože madam nechtěla chodit do tanečních, tak to teď musí na starý kolena dohánět :grinning: Už umíme, blues, wals, čaču, mazurku... :grinning: a to prosí pěkně za dvě lekce :grinning:
25. led 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: wau...
Já chtěla taky chodit, ale všude chtěli páry a já nesehnala chlapa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak teď budeš tancovat kolem miminečka, to je mnohem lepší :wink:
25. led 2010 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo to jsou taky tance. :grinning: Ted jsem se proběhla.Celý den nuda a najednou všichni přijedou společně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám že nikde,nikdo :sweat_smile: všichni už pěkně v teplíčku u televize :wink:
teda jsem byla ze psem a je tam pěkná zima.se mi tam ráno vůbec nechce.jedu s malou k zubaři a jedeme dýl,tak se aspoň trochu prospíme :wink:
25. led 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Renuš já ted dorazila z práce.Jdu do spršky a vyfotit si pupičisko.Venku je ooobr zima. :astonished: :confounded:
25. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jdu fotit kůlo.Mám vybitou baterku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holčiny, tak jsem před chvílí volala a z 16 vajíček je 13 embroušků :astonished: Prý čtvrtý den bývá zlomový, mám volat zase zítra a to by už mohl být transfér. Nejspíš prý zbyde i na mrazáček.
26. led 2010 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko,
zahledla jsem tady nec o o tanecnich - kam chodite?
26. led 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek