• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
yaris, super zprávy. Moooc držím palečky. Já nemohla skoro vůbec spát a navíc v noci mi bylo hrozně zle a bolelo mě bříško, teď už je to v pohodě. Snídám a pak se půjdu natáhnout k televizi. Jen musím v průběhu dne trošku poklidit. Jak je manža doma, tak je bordel všude. No a pak si musím něco uvařit, budu dělat špagety, mám na ně obrovskou chuť. Tak holky, pěkný den :wink:
26. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindrisko - tak ted at hezky bojuji a ty si uzivej klidecku a relaxace a dobre to dopadne :dizzy_face:
26. led 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murasek - chodíme do Lidových sadů :wink: Jenže 2x jsme teď nebyli, tak nevím, zda to ještě doženeme.
Jindřiško - asi už se mimínci zakousávají :slight_smile: Radši jen tu telku a špagety, manža poklidí :slight_smile: Dneska je to první den od soboty, co mě bolí míň břicho, hurá. Asi už se to konečně hojí.
26. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
yaris - joj, to by se mi libilo, ja sice do tanecnich chodila, moc me to bavilo, pak jsem vymetala vsechny plesy, ale leta jsem uz netancila a ten muj neumi, tak to stoji za prtku :rolling_eyes: treba ase v budoucnu jeste dockam :grinning:
26. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murasek - já se nejdřív bála, abych tam nebyla za kopyto, protože můj taky umí, ale sešly se tam páry všech věkových kategorií a naprosto v pohodě. Je to tam moc prima. Celkem 10 lekcí po dvou hodinách (poslední je věneček) a snad 2300,- pro oba to stálo My :wink: chtěli chodit ke Koškům, ale tam bylo věčně plno nebo nám do toho vždy něco vlezlo.
26. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
yaris - tak to hned letos pujdete nekam na ples?
26. led 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
murasek - kurzy mají končit v půli března, tak nevím, jestli to stihneme a jak to všechno bude :wink:
26. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale uz je to prvni krucek :dizzy_face: pres leto muzete pohonit tancovacky venku a v zime sups sup do kulturaku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
V zimě bych už ráda miminkovský starosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem našla hezkou stránku, jak se embryo vyvíjí :wink:
http://www.babyonline.cz/vyvoj-miminka/prvni-tyden.html
26. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tanečnice. :grinning:

Já se přemlouvala abych spala,ale nešlo mi to tak jsem vylezla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted snídám a pak konečně musím doma uklidit. :confounded:
26. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nadi - s uklidem to neprehanej, nech to az nez muzik dojede, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja jdu dnes prokonzultovat vysledky s Mudrou, ale co me dneska prekvapilo, byla kapka krve - a to jsem teprve 15den od zacatku MS - co si o tom mam myslet? :confused:
26. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a neberu zadne leky, proste nic - ja to svoje zhuntovany telo nepoznavam :rolling_eyes:
26. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murasku no musím tady něco málo udělat.Pak už nemám kdy. O víkendu makám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na kapku krve nehleď. To snad nic není pokud to byla jen kapka ne. :confused:
26. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi - uvidime, poptam se Mudry
do vikendu daleko, to toho jeste stihnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky :slight_smile:
jindři jen se pěkně opatruj :wink: ať poklidí manža :slight_smile:
dnes sem byla s malou u zubáka a malá nemá žádný kaz :dizzy_face: tak nás zubařka pochválila a dostali jsme pastu. :slight_smile:
zítra tam jdu já,tak to už nebudou takový chváli :grinning:
jinak teď musím taky poklízet a žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
reny - tak to je super! treba zitra prijdes s druhou pastou :grinning:
26. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
murasku tak to asi těžko :grinning:
26. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bolej zoubky? kam chodis?
26. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hoďte si tam nějakou fotečku :sweat_smile: ať jste přehlednější :wink: třeba jenom nějakou zdálky
26. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
murásku tady u nás v lípě.ani mě nějak nebolej,ale dva roky jsem tam nebyla,tak určo bude něco novýho :unamused:
26. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, jak je prevence v haji, tak to necekej zazraky :grinning:
s fotkou se budu snazit, snad do konce roku bude :grinning:
26. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ble taky se musím objednat k zubákovi. A furt to odkládám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
murásku :grinning: :grinning:
nadi a už máš toho zubáka?
26. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš mám zubáka - kamaráda od přítele.Trhal mi ten zub v listopadu nebo kdy mě to tam K bral.
26. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se loucim me damy, hodim si sprsku a mazu do toho mrazu, tak zatim paaaaaaaaaa a hezke odpoledne
26. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
murásku zatím ahojky :dizzy_face:
nadi tak to je fajn,aspoň že jsi nějakýho sehnala :dizzy_face:
26. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musela jsem vás zapnout až teď jinak bych opět nic neudělala. Včera jsem totiž na nic nesáhla, bobísek nějak zlobil, tak to dneska dohánim.Jsem skoro hotová-peru asi pět praček a pak mě čeká ještě koupelna, ale než přijde manža, tak to zvládnu.

K zubákovi jdu ve čtvrtek a na kontrolu s bobískem až za měsíc, včera na UZ pěkně řádil-byl to krásnej pohled.

Gratuluju k úrodičce.

Jindři a ty hlavně odpočívej. Já 2 dny po transferu skoro nic nedělala-manžel mě nenechal.
26. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ahojky,

jaktože chodíš po takové době až?

Holky mě asi 3 dny ted se začali dělat takové jakoby křeče do břicha.Na straně kde jsou kosti od pánve tak v to místě vždy na chvilenku mě začne bolet jako když máte křeč v lýtku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A střídají se mi strany.
26. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo a Yaris gratuluji k šikulkům! To bude na sto péro do mrazáčku.Mě se jich oplodnilo 7 z 10 a ani jeden neodpadl.
26. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek