• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Jen 14 dní starý jo?no,tak to se budu modlit,aby moje Dr.neměla zrovna dovolenou nebo nebyla marod,což u ní bývá časté.Ale děkuji ti za info.Tak to jsi měla opravdu na knop,to byly asi nervy co?
5. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babulky, zdravím Vás. Já dnes začala mít křeče jako na MS. Jsem 25 DC, 9 den od ET :unamused:
5. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni no nervy...Já kvůli špatnému hormonu chodila každý měsíc při mrše na odběr krve a když vyšel špatně tak jsem zas měsíx musela čekat. Takže jsem se tak nějak obrněla trpělivostí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale když už jsem měla dovoleno stimulovat tak by mě už švihlo to promrhat zas o měsíc. :sweat_smile:

Yaris já měla bolesti břicha jako na mrchu cca od 4 dne po ET. A má to tak většina holek. Takže dle toho je těžké soudit zda je to ok či ne. Kdy budeš testit? :sunglasses: 9 den už je dost. Toto letí. :sunglasses:
5. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi, už se mi rozbíhá MS. Takže testovat nejspíš nebudu vůbec :unamused:
5. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yari nekecej!! :astonished: :cry: Ať tááááááááááhneeeeeee!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
5. únor 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela brzy, ale bohužel. Musim se s tím holt smířit. :confounded:
5. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo. :frowning2:
5. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak konečně chvíli čásek. Z LBC jsme přijeli až v pět, krevní testy v pohodě, levý vaječník se mi zmenšil, ale bohužel ten pravý zlobí a trošku povyrostl. Zítra ještě kapačka a v pondělí odběr krve na těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Dnes mi bylo docela blbě, byla jsem dost unavená a celý den mě pálí žáha. Manža je zlatý a pečuje o mě jako o princeznu.

Vítám novou tvář a jinak všem moc děkuju za podporu.

Yaris :frowning2: to snad nééé, už je to jisté? No bojuj děvče, bojuj.

Jinak Petr říkal, že pokud nebudu těhu, ať mu neletu na oči :grinning: Musím bojovat a věřit :slight_smile:
5. únor 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky :slight_smile:
indru vítej mezi námi :slight_smile:
yaris to mě mrzí :frowning2:moc jsem věřila že to tobě a jindřišce výjde :frowning2:je mi to moc líto :cry:
5. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jindři, tak paráda že je lépe. :slight_smile: Neptala jsi se dr na ten Pregnyl?To musí být ovlivněné tím. Já jsem měla na testu // z Pregnylu ještě 10 den ode den co jsem ho píchla.
Určitě bude krvka pozitivní.Je to jasný tím hyperstimulákem. :sunglasses:

Renuš cítíš prcka nějak často??
5. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska vypínám.Jdu děat boloňský špagetky.

Papapa holčinky. :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jsem po OPU...z 10ti folíků...je 7 vajuch... :grinning: jsem ráda...zítra voláme, jak se oplodňují, tak doufám že se budou držet... :grinning:
5. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jste se zas pěkně rozepsaly.
Yaris, je mi to líto :frowning2:

Indri, vítej :slight_smile:

Jindři, drž se, určitě to vyšlo a v pondělí ti to jen potvrdí :wink:

Ifet, to je paráda, z toho určitě něco bude :wink:

Sluníčko, tak už máš taky konečně schváleno, jupííí. Já mám léky doma od úterka a mrška pořád nepřichází. Už jsem si začala dělat legraci, že se moje tělo leklo injekcí a raději se postaralo o to, že jsem otěhotněla. Ale žádné příznaky nemám a zatím jsem to na sobě vždycky poznala, takže spíš stávkuje :unamused:
6. únor 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky :slight_smile:
ifet tak to je paráda :dizzy_face: určitě se udrží :dizzy_face:
jastr to je jako naschvál viď?tak ti přeju ať mrška brzy přijde,ať můžeš začít píchat :grinning: :wink:
nadi ne ne,prďolku necítim pořád.je to ještě dost nepravidelný.převčírem jsem ho necítila vůbec,ale vzbudila jsem se v půl druhý v noci a to jsem ho cítila nádherně :slight_smile:
přes den ještě ani nějak nepociťuju.spíš večer,jak si lehnu,nebo po ránu.ale musím někdy pěkně dlouho čekat,než se začne něco dít.
píšu ti to podrobně,aby jsi věděla :slight_smile:
nadi je ještě brzo na nějaký kopance,ale neboj,všechno přijde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne, :slight_smile:

Ifet super! Držím moc palečky ať to klape dál!! :slight_smile:

Jastr to je skoro vždy když se čeká mrcha že nepříjde!! Mě se taky takhle zdržela o 14 dní jednou. A i pak chodila později.Ne tolik dnů,ale vždy když jsem už chtěla vědět na čem jsem tak nedošla jak měla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Renuš děkuju za uklidnění!! Já ho právě včera tak celý den necítila tak jsem zase jančila. :grinning: Ale večer to je paráda. Vždy u večeři se ozývá krásně. :slight_smile:
6. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi :angry: jsem věděla,že zase jančíš :wink: :grinning:
prďolky naše viď? :wink:
6. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Znáš mě. :grinning: :grinning: Ale zas se ted nahlásil u snídaně. Tak jsem v klidu. :slight_smile: A v úterý už mám kontrolu.Jupí.
6. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hezkou sobotu. Přidala jsem fotečku z poslední kontroly, tak můžete nakouknout.

Yaris ještě snad není všechno ztraceno.
6. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Péti jak si tam klečíí. :dizzy_face: :slight_smile: Taky si řeknu o fotečku ted v úterý.At mám nějakou aktuální.
6. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruško to je krááááásně vyvedená fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsme se dočkali :grinning:
nadi tu kontrolu ti závidim :wink:
6. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi viď,prďolku tam má krásně :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si jí sobě taky závidím.Tentokrát mi přišlo že se to hrozně vleče. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: se máš no :wink: mě to taky nějak neutíká :frowning2:
ale tobě aspoň vždy dělá utz.mě né :unamused:
6. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju, dneska jsem mu taky zaktualizovala deníček- bude mít krásnou památku a za chvilku budeme mít svíčkovou-mám na ni strašnou chuť
6. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky stejně to je sranda v prosinci na UZ ještě taková tečka a za měsíc skoro člověk, je to zázrak a pořád nemůžu pochopit, jak mi to tam může růst :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš já bych bez utz asi neodešla. :unamused: Ale i dr si to hlídá za což jsem hrozně ráda. A nebo to dělá kvůli mě protože ví jak jsem vyjančená. :grinning: I když je to třeba 10i vteřinový utz tak jsem za něj ráda.Kouknu že bije sdíčko a je mi dobře.

Já chtěla začít psát do deníčku co jsem dostala od našich a on je až od narození.

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si koupila v podještědským knihkupectví, byl drahej stál 500Kč, ale je od těhotenství do 3 let a je úžasnej- dávám tam i fotečky z UZ, je opravdu supr
6. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeš se podívat na web - Tvůj fotodeníček od Jana Abelson Tržilová
6. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to fakt zázrak. :dizzy_face: tak si to užívejte,co to jde :slight_smile: uteče to jako voda :wink:
6. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti nad tím stejným jsem přemýšlela zrovna včera. Že z takového kolečka co bylo při ET vyoste človíček. :sweat_smile:
6. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek