• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Ahoj holky, tak včera jsem měla lepší náladu, byla jsem šťastná za 7 vajíček, ale dneska ráno jsem si volala, abych věděla, kolik se jich oplodnilo a tak, tak mi jen řekli, že ne všechny vajucha byly zdravý a že na transfer to vypadá tak v pondělí, že si mám zavolat v pondělí...stalo se vám něco podobného? Můžou vajucha ještě dozrát, když už nejsou ve mě? A ještě něco, jak dlouho vás bolelo břicho po OPU...jsem jako taková nafouklá...
6. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak dnes předposlední kapačka, teda doufám. V pondělí krevní testy, kapačka a kontrola. Tak snad bude vše v naprostém pořádku.
Ifet já měla po odběru osm vajíček, z toho bylo pět zralých a oplodnili se pouze tři a dvě byla dobrá k transferu. Takže se nevzdávej a uvidíš, že to bude dobré. Jinak bříško po OPU opravdu může bolet, já jsem při 1IVF trpěla jak zvíře a teď v pohodě. Zase si to uživám až teď :frowning2:
Nadi ten pregnyl jsem dostala pro udržení těhotenství.
6. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ifet ano ten počet co Ti řeknou v den OPU není konečný jako že to jsou vajuška všechna k použití. Já jich měla 14 a z toho dobrých 10 a 7 se jich oplodnilo. A břicho po OPU mě bolelo taky. Hlavně musíš hodně hodněěě pít teď a jez bílkoviny!!

Jindři mooooc držím palce na pondělí!!!Ale myslím si,že u Tebe je jasno!! :dizzy_face:
6. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, prosím o radu. Odpoledne jsem usnula a když jsem se vzbudila jsem jako mátoha, bolí mě celý člověk, nemůžu vidět jídlo a to jsem toho moc dneska nesnědla (chleba se šunkou a sýrem, vývar a pár kolínek s kuličkou mletého masa) a pálí mě žáha jako čert. Navíc mě bolí hlava, mám střídavé bolesti v podbříšku a pořád chodím na záchod s bobikem, jo a teď se měřím a mám 37,5. Na teploty vůbec netrpím. Kromě těch věcí co jsem popsala mě nic není, žádná rýma, bolest v krku, prostě nic jen hlava. Mám vydržet nebo volat Mudra
6. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindři, já si myslim, že to všechno můžeš mít od těch vaječníků, taky jsem je měla hodně zvětšený a jednou pro nesnesitelný bolesti skončila na pohotovosti a doktor řekl, že vše je od těch vaječníků. Jíst já třeba nemůžu moc ani teď, protože mi je vždy po jídle zle. Líp mi je když jsem spíš hladová. Jinak s tou teplotou kdyby nějak stoupala, tak bych asi volala. Držim palce
7. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Péťo, uvidíme, dnes ráno teplota není, ale jinak pořád nic moc. No snad se to už bude konečně zlepšovat a jestli teď nejsem těhu, tak už fakt nevím :sweat_smile:
7. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindři, já myslím, že bys mohla být
7. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím holky :slight_smile:
jindři vypadá to,že těhu jsi :dizzy_face: moc ti to přeju a držím pěsti :slight_smile:
7. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

já mám dneska nerva v práci. Jediní hosti-arabáči-ale dle mého normální cikáni. Dojeli v 5.V 7 chtěli at jim jdeme umýt koupelnu.Pokojská není tak jsem šla já.No takový humus co tam byl. Pěkně se mi navalovalo. A ve finále nechtějí zaplatit. Tak jim musela šéfová dát slevu 50% za údajnou zimu v pokoji. Tak ted jen čekám zda fakt zaplatí a konečně vypadnou. Mám z nich hrozný pocit. :confounded:
7. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte berušky :slight_smile:
jindřiško držím všechny palce!!! Jak dlouho jsi od ET? Kdy budeš testovat?

Všem krásnou neděli :dizzy_face: dneska mám volno, plánovala jsem co toho udělám, ale jsem líná jak veš :confounded:
7. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Nadi, to ti ta neděle pěkně začíná, fuj
7. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
a to ještě nemám vyhráno. Ještě nepřišli zaplatit. Až za nima zavřu bránu z parkoviště tak si teprve ulevím. :confounded: :rolling_eyes:
7. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak přeju pevné nervy a držím palec, ať se jich rychle zbavíte
7. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
doufám. Jsou tu pár hodin a zatopli nám všem. I holčina ze snídaní měla dost.
7. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo, to je k vzteku, ale zákazník má vždycky pravdu :angry:
7. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi tak to ti nezávidím :unamused: od takových nevíš co čekat :confused:
7. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlavně víte co... Oni řeší od rána, že nebudou platit protože jim je zima. A přitom ten co chodí prudit chodí v tílku!!!To by mě taky byla kosa.
7. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to jsou pěkný magoři :angry:
7. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Idioti prostě no. Arabáči to dělají vždy a každý skoro.Mají to tak už v povaze.
7. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
a kdy mají odjíždět?
7. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Maji naštěstí dnes!! Za chvilku je vykopu!
7. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už budeš mít klid. Do kolika jsi v práci?
7. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Do 19i. :zipper_mouth: Ale zítra volno a v úterý téééž. :dizzy_face:
7. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak toje pěkné :dizzy_face:
já jdu zítra k primářce měřit vejce :dizzy_face:
7. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jee to se máš. :slight_smile: Já jdu taky k mudr.Ale v úterý a ke svému. K primářce se už nedostanu.
7. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak uvidíš malýho Karlíka :dizzy_face: to je dobře :dizzy_face: už do G nebudeš chodit?
7. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Nene.Už jsem tam měla jen jít na utz ve 20tt ale chce si ho udělat mlj gyndr. :angry: škoda.
Jsem zvědavá na úrodičku Tvou. :wink:
7. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
to já taky, doufám, že bude. Mam Synarel a i dávky Gonalu mi zvýšil na 300. A pak ještě mluvil o něčem, jdu se podívat, Luveris, ale to prý podle toho, kolik to bude stát....
7. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to máš na chlup stejně se mnou. :slight_smile: A Luveris myslím měla Jindřiška.
7. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jen mám pocit, že co stříkám ten Synarel, že na mne přišla puberta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek