• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Ahoj indrielo a ahoj všem...taky chodím do Gennetu Liberec k dr.Petrovi...stimuluju na 1.IVF...
15. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapibara taky chodím k Petrovi, je super...docela mi odpovídá i po mailu, když něco potřebuju...
15. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ifet...jojo,ty jeho vtípky =)...mně čeká ve čtvrtek OPU...tak jsem zvědavá
15. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janiiiiiiiiiii. :confounded: Já tomu nevěřim.Mrcha hnusácká jedna. :cry:
Kapibaro ahojky a vítej. :slight_smile: A už stimuluješ?Nebo se chystáš? držíme paluchy s Karlíkem. :grinning:

Indri ani nic. :angry: Chtěla jsem těhu džíny a měli teda v CA pěkný co mi sedly,ale nechce se mi za ně utrácet tolik. :unamused: Jsem lakomec když to nevyužiju pak i později. :grinning: Takže jsem nechala jen kupu peněz v drogérce, pak v Tescu nakoupit papkání a v CA jsem si koupila černé gatě a rolák do práce aby mě tam bylo pohodlně. A košilku noční dlouhou do nemocky kam jdu ve středu. :rolling_eyes: Nejspíš tam nezůstanu páč jsme to tak domluvily,ale kdyby nááhodou.
15. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo je to vtipálek...byla jsem překvapená, že kromě nervů IVF nic není... :grinning:
15. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky :slight_smile:
petruško to jsem moc ráda,že je mimísek v pořádku :dizzy_face: se máš,že jsi ho viděla :sweat_smile:
nadi tak řekni co jsi nakoupila :wink: ty kalhoty jsou hrozně teda drahý.šílený :angry:
jani moc mě to mrzí :frowning2: nevím co k tomu říct :unamused: nevzdávat to a bojovat dál.
jindři tobě stále držím palce :dizzy_face:
kapibara vítám a doufám,že se zařadíš mezi těhulky :dizzy_face:
já jsem měla taky nějaký divný den.takový bez nálady a ani nevím proč :confused:
jinak mimísek se mi bříšku pěkně mele :wink: už ho cítím zase víc :slight_smile: kopance to ještě ale nejsou :wink:
15. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi jee tak to už budeš mít za sebou za cvhvilku. :slight_smile:

Ifet správně jsi to napsala. :grinning: A nejen IVF..Ono celé těhu je jen o nervech.Čert vem nevolnosti.Ty nervy aby bylo vše ok jsou větší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stimuluju...gonal,luveris,cetrotide,ovitrelle...zítra píchám ovitrelle...pak snad ve čtvrtek OPU
15. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé nadi ty jsi teda pokoupila :dizzy_face:
15. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš já si chtěla zrovna stěžovat že prcka necítila vůbec od včera. Ale už se ozval. :dizzy_face:

No pokoupila jsem co bylo potřeba a měla co dělat to dotáhnut domů.
15. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jednoho cvrčka doma mám(otěhotněla jsem hned)...teď mu budou tři...o druhé se snažíme cca 2 roky
15. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to je normální že ho necítíme pořád :wink: tak prcoška pozdravuj a ať tě nezlobí :grinning:
hlavně netahej nic těžkýho :wink:
kapibara hoď fotečky do albíka :dizzy_face:
15. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš neboj zas tak těžký to nebylo. To se zase hlídám. Spíš jsem měla těch tašek plno a překáželo mi to a v kombinaco s tím,že mi kloužou kalhoty... :grinning:

Dělám uzenou krkovičku s brkaší. Mnami mnami.
15. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj,Nadi jukni do ip
15. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím medu :slight_smile:
nadi mňamka :dizzy_face: teď bych si klíďo taky dala :wink:
15. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mám všechno napíchané v břichu :slight_smile: je to záhul :slight_smile: hlavně aby tam byly kvalitní vajíčka :wink: vy už jste tady všechny "zkušené" koukám :sunglasses:
15. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

a zase makáme. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se tak těším až budu doma. Jako nevadí mi chodit do práce,ale vadí mi vstááávat. :rolling_eyes:
16. únor 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Nadi, obávám se, že tady na Liberecku levnější gatě neseženeš, já mám jedny z puntanely za 1200 a jedny po kámošce za 500. Psala už jsem včera, 2x jsem to napsala a nehodilo mě to tam, tak jsem se naštvala a ten krám vypla. Nadi, já už jsem dnes vzhůru taky od půl šestý, miláček šel do práce a já už neusla. Dneska jednu se ségrou a dětma za sestřenicí, tak bych jimchtěla poprosit, jestli by mi nepůjčila nějaké věcičky po dětech. Ségra od ní taky něco měla.
Nadi ať Ti to v tom špitále dobře dopadne.

Reny, taky jsem ráda, že je bobeš v pohodě, nějak moc jsem ho neviděla, dr spěchala, ale za 14 dní jdu znova.

Janinko, moc mě to mrzí, nechápu proč se to někomu chytne a jinýmu ne, je to záhada. Přeju hodně sil.

Kapibara vítej ať máš hodně krásných vajuch.
16. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti taky to tak vidím. Já pokoukám na mimibazaru na nějaké od někoho. Přeměřím se a snad mi sednou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A nebo zajedu na nákup do Prahy.

Na špitál jsem zvědavá. Fuj at už je aspon čtvrtek. :confused:

Mě dělala utz rychle můj dr předminule.Ale tačilo mi to ke štěstí,že jsem viděla srdíčko a tak jsem byla spokojená.Ted mi ho dělal déle.Ukázala mi i očinka a prstínky... :dizzy_face:
16. únor 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi taky ti přeju hodně zdaru v nemocnici, ať ti to tam rychle uteče...
16. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte berušky :dizzy_face:
Včera nám p.primářka vyndala 12 folíků, v nich 8 vajec, 7 zralejch a dnes mi řekli, že se 5 oplodnilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mam strašnou radost, doufám že vydrží :dizzy_face:

Nadi proč se chystáš do nemocnice? Asi jsem někda překoukla důvod :unamused:
16. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji krása super!! :slight_smile:

A já jdu do špitálu s tím čípkem jestli jsi četla předtím.
16. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majuš, tak to je super. Tentokrát to musí vyjít. :grinning:
16. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem šla spát v 1 v noci a od 4koukám na olimpiádu a brečím,je mi hrozně bolí mně břicho zítra na krev a pak ...Nevíte za jak dlouho můžu jít na mrazáky???
16. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani můžeš na KET další cyklus hned když Ti to dovolí v G pokud nebyla žádná komplikace..což si myslím nebyla u Tebe.
16. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jako po příští mrše???A za to se taky něco platí??
16. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojče nebul a upni se na mrazáčky...ty ti musej dát sílu bojovat dál :grinning:
16. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani v podstatě když budou benevolentní tak teď odmrchuješ půjdeš na utz cca v půlce cyklu kvůli slíze a cca 17 den by byl KET. Ale fakt záleží na G zda to dovolí.Některé CARY chtějí pauzu.. A KET stojí 5200,-
16. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, nikam nejedu, ségře spad malej ze schodů, tak lítá po doktorech. Doufám, že bude v poho.
16. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Péti to jsou šoky... :unamused: My měli s malou taky takové trable. Jednou spadla ze schodů na návštěvě a po druhé doma mamka nechala plíny na podlaze u dveří a ona o to zakopla a rozbila si hlavu o dveře...To jsem s ní byla sama doma. :astonished:
16. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek