Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
15. únor 2010

Ahoj indrielo a ahoj všem...taky chodím do Gennetu Liberec k dr.Petrovi...stimuluju na 1.IVF...

ifet
15. únor 2010

Kapibara taky chodím k Petrovi, je super...docela mi odpovídá i po mailu, když něco potřebuju...

kapibara
15. únor 2010

Ahoj Ifet...jojo,ty jeho vtípky =)...mně čeká ve čtvrtek OPU...tak jsem zvědavá

nadis.h
15. únor 2010

Janiiiiiiiiiii. 😖 Já tomu nevěřim.Mrcha hnusácká jedna. 😢
Kapibaro ahojky a vítej. 🙂 A už stimuluješ?Nebo se chystáš? držíme paluchy s Karlíkem. 😀

Indri ani nic. 😠 Chtěla jsem těhu džíny a měli teda v CA pěkný co mi sedly,ale nechce se mi za ně utrácet tolik. 😒 Jsem lakomec když to nevyužiju pak i později. 😀 Takže jsem nechala jen kupu peněz v drogérce, pak v Tescu nakoupit papkání a v CA jsem si koupila černé gatě a rolák do práce aby mě tam bylo pohodlně. A košilku noční dlouhou do nemocky kam jdu ve středu. 🙄 Nejspíš tam nezůstanu páč jsme to tak domluvily,ale kdyby nááhodou.

ifet
15. únor 2010

No jo je to vtipálek...byla jsem překvapená, že kromě nervů IVF nic není... 😀

reny01
15. únor 2010

Zdravím holky 🙂
petruško to jsem moc ráda,že je mimísek v pořádku 😵 se máš,že jsi ho viděla 😅
nadi tak řekni co jsi nakoupila 😉 ty kalhoty jsou hrozně teda drahý.šílený 😠
jani moc mě to mrzí ☹ nevím co k tomu říct 😒 nevzdávat to a bojovat dál.
jindři tobě stále držím palce 😵
kapibara vítám a doufám,že se zařadíš mezi těhulky 😵
já jsem měla taky nějaký divný den.takový bez nálady a ani nevím proč 😕
jinak mimísek se mi bříšku pěkně mele 😉 už ho cítím zase víc 🙂 kopance to ještě ale nejsou 😉

nadis.h
15. únor 2010

Kapi jee tak to už budeš mít za sebou za cvhvilku. 🙂

Ifet správně jsi to napsala. 😀 A nejen IVF..Ono celé těhu je jen o nervech.Čert vem nevolnosti.Ty nervy aby bylo vše ok jsou větší. 😝

kapibara
15. únor 2010

Stimuluju...gonal,luveris,cetrotide,ovitrelle...zítra píchám ovitrelle...pak snad ve čtvrtek OPU

reny01
15. únor 2010

jééé nadi ty jsi teda pokoupila 😵

nadis.h
15. únor 2010

Renuš já si chtěla zrovna stěžovat že prcka necítila vůbec od včera. Ale už se ozval. 😵

No pokoupila jsem co bylo potřeba a měla co dělat to dotáhnut domů.

kapibara
15. únor 2010

Já už jednoho cvrčka doma mám(otěhotněla jsem hned)...teď mu budou tři...o druhé se snažíme cca 2 roky

reny01
15. únor 2010

nadi to je normální že ho necítíme pořád 😉 tak prcoška pozdravuj a ať tě nezlobí 😀
hlavně netahej nic těžkýho 😉
kapibara hoď fotečky do albíka 😵

nadis.h
15. únor 2010

Renuš neboj zas tak těžký to nebylo. To se zase hlídám. Spíš jsem měla těch tašek plno a překáželo mi to a v kombinaco s tím,že mi kloužou kalhoty... 😀

Dělám uzenou krkovičku s brkaší. Mnami mnami.

meduna
15. únor 2010

Holky ahoj,Nadi jukni do ip

reny01
15. únor 2010

zdravím medu 🙂
nadi mňamka 😵 teď bych si klíďo taky dala 😉

kapibara
15. únor 2010

Tak to mám všechno napíchané v břichu 🙂 je to záhul 🙂 hlavně aby tam byly kvalitní vajíčka 😉 vy už jste tady všechny "zkušené" koukám 😎

nadis.h
16. únor 2010

Dobré ránko,

a zase makáme. 😝 Já se tak těším až budu doma. Jako nevadí mi chodit do práce,ale vadí mi vstááávat. 🙄

petra49
16. únor 2010

Ahoj holky,

Nadi, obávám se, že tady na Liberecku levnější gatě neseženeš, já mám jedny z puntanely za 1200 a jedny po kámošce za 500. Psala už jsem včera, 2x jsem to napsala a nehodilo mě to tam, tak jsem se naštvala a ten krám vypla. Nadi, já už jsem dnes vzhůru taky od půl šestý, miláček šel do práce a já už neusla. Dneska jednu se ségrou a dětma za sestřenicí, tak bych jimchtěla poprosit, jestli by mi nepůjčila nějaké věcičky po dětech. Ségra od ní taky něco měla.
Nadi ať Ti to v tom špitále dobře dopadne.

Reny, taky jsem ráda, že je bobeš v pohodě, nějak moc jsem ho neviděla, dr spěchala, ale za 14 dní jdu znova.

Janinko, moc mě to mrzí, nechápu proč se to někomu chytne a jinýmu ne, je to záhada. Přeju hodně sil.

Kapibara vítej ať máš hodně krásných vajuch.

nadis.h
16. únor 2010

Péti taky to tak vidím. Já pokoukám na mimibazaru na nějaké od někoho. Přeměřím se a snad mi sednou. 😝

A nebo zajedu na nákup do Prahy.

Na špitál jsem zvědavá. Fuj at už je aspon čtvrtek. 😕

Mě dělala utz rychle můj dr předminule.Ale tačilo mi to ke štěstí,že jsem viděla srdíčko a tak jsem byla spokojená.Ted mi ho dělal déle.Ukázala mi i očinka a prstínky... 😵

ifet
16. únor 2010

Nadi taky ti přeju hodně zdaru v nemocnici, ať ti to tam rychle uteče...

ma.ja
16. únor 2010

ahojte berušky 😵
Včera nám p.primářka vyndala 12 folíků, v nich 8 vajec, 7 zralejch a dnes mi řekli, že se 5 oplodnilo 😵 😵 😵
mam strašnou radost, doufám že vydrží 😵

Nadi proč se chystáš do nemocnice? Asi jsem někda překoukla důvod 😒

nadis.h
16. únor 2010

Máji krása super!! 🙂

A já jdu do špitálu s tím čípkem jestli jsi četla předtím.

petra49
16. únor 2010

Ahoj Majuš, tak to je super. Tentokrát to musí vyjít. 😀

dvojcata2
16. únor 2010

ahoj holky tak jsem šla spát v 1 v noci a od 4koukám na olimpiádu a brečím,je mi hrozně bolí mně břicho zítra na krev a pak ...Nevíte za jak dlouho můžu jít na mrazáky???

nadis.h
16. únor 2010

Jani můžeš na KET další cyklus hned když Ti to dovolí v G pokud nebyla žádná komplikace..což si myslím nebyla u Tebe.

dvojcata2
16. únor 2010

to jako po příští mrše???A za to se taky něco platí??

ifet
16. únor 2010

Dvojče nebul a upni se na mrazáčky...ty ti musej dát sílu bojovat dál 😀

nadis.h
16. únor 2010

Jani v podstatě když budou benevolentní tak teď odmrchuješ půjdeš na utz cca v půlce cyklu kvůli slíze a cca 17 den by byl KET. Ale fakt záleží na G zda to dovolí.Některé CARY chtějí pauzu.. A KET stojí 5200,-

petra49
16. únor 2010

Tak holky, nikam nejedu, ségře spad malej ze schodů, tak lítá po doktorech. Doufám, že bude v poho.

nadis.h
16. únor 2010

Ježiš Péti to jsou šoky... 😒 My měli s malou taky takové trable. Jednou spadla ze schodů na návštěvě a po druhé doma mamka nechala plíny na podlaze u dveří a ona o to zakopla a rozbila si hlavu o dveře...To jsem s ní byla sama doma. 😲