Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
22. únor 2010

A pro jaký kupony?To jsem ale zvědavice zvědavá 🙂 Já byla se psem a mám z bílýho černýho 😝

nadis.h
22. únor 2010

Co máš za pesíka?? 🙂
A pro kuponky si jedu do DM drogérky. Jsou na slevu pro těhulky. Na pleny a krémy a prací prášky pro děcka a tak.Je tam toho dost na výběr.

lemurka.m
22. únor 2010

Máme malýho pudlíka původně aprikot /meruňková barva/,ale nějak nám vyšisoval,je skoro bílý 🙂 Už je to důchodeček 14let - náš největší miláášek 🙂

lemurka.m
22. únor 2010

Tak to je dobrý v DM 🙂 a nemají taky nějakou slevu pro mě - jako pro adeptku na CHocholouška? 😉

nadis.h
22. únor 2010

Jee tak to už je dědeček. 🙂 Přítel ho měl taky,ale černého.

nadis.h
22. únor 2010

😀 😀 to nevím,ale můžu se Ti zeptat.. 😀

lemurka.m
22. únor 2010

No leda tak konopnej provaz 😎 Tuhle jsem se tu gebila,jak říkáš vloženám - boženy 😀 My tomu říkáme pešek 😀 Tuhle ve zprávách ukazovali,že se vloženy padělají - tak to už bude asi brzo konec světa.... 😲

nadis.h
22. únor 2010

Božena no.. 😀 Tomu už říkám id základky tak.. 😀

Mám první úspěch za sebou dneska. 😎 Zvedla se z gauče a oblíkla se... 😀

lemurka.m
22. únor 2010

Pomalu,ať nepřepálíš start 😀 Tak pa a dej vědět,co jsi pokoupila

lemurka.m
22. únor 2010

Mějte se všechny fajn,jeětě pořád depkuju a tak nechci šířit blbou náladu.Přijdu,až bude líp.
Všem přeju hromadu štěstí 🙂

nadis.h
22. únor 2010

Lemuuur žádné depky!!! 🙄 A choď sem my Tě tady podržíme! 😉

Tak já valím at jsem brzy zpátky.Bolí mě kyčle tak chodim jak harapes. 😝 😀

lemurka.m
22. únor 2010

Děkuju za podporu,kobylky moje zlaté 🙂

kapibara
22. únor 2010

Tak teď jste mě zase rozsekaly 😀 😀 😀 Božena a Pešek 😀 😀 😀 to mě rozbilo 😀 😀 😀 a meruňkový pudl.....oranžová ovce 😎

kkamca
22. únor 2010

ahoj..
taky sem se pobavila.. 😀
Jak se máte?

kapibara
22. únor 2010

Ahoj Kkamca...mně čeká zítra ET...těším se,ale zároveň už mám strach,jestli to vyjde 😠 co Ty?

nadis.h
22. únor 2010

Ahoj drndy..řekla by moje babička. 😀

Holky já boženu ani peška neměla už skoro 5 měsíců... 😀

Kapi já Ti ten ET závidím. Já si to nějak neužila ani svym způsobem. 😝 Bolelo mě břicho.

kapibara
22. únor 2010

Nadi..užila nebo neužila?nějak jsem dneska zabržděná,tak má dlouhý vedení 😀

kapibara
22. únor 2010

haha,Božena a Pešek...já padám

nadis.h
22. únor 2010

Kapi ani moc ne. Já si přišla jako na gyn vyšetření.. 😲 😅 Ale když vidíš na to koukáš na té TV co na sále je tak je to hezké. 😉

kapibara
22. únor 2010

Tak to se taky těším...ale já jsem pořád dost zničená po OPU,tak to asi nebude žádná lahoda....ale to jsou jen malé věci,hlavně že budou mimiňáci =)

nadis.h
22. únor 2010

To jo. Výsledek jisto jistě stojí za to!! 😵

janina79
22. únor 2010

nazdárek kočajdy.... 😉 😉
tak jsem v práci zjistila s odporem, že nemáme přístupnou tuto diskuzi.... niente není...zamítnutý přístup, tak dočítám až teď co se vlastně dělo....

Já ráno udělala test.. takovej obyč. za 30 kaček... a duch tam byl, sice se plazil než se ukázal, ale ukázal..
😀 😀 tak se modlím.... mam pořád strašnej strach, že začne mrcha... ale už je to 10. den a nic... jen ráno maličko špinění a teď OK....
😉

Ifet: chudinko, ale těš se... začneš s novou stimulkou a pak transferek... mysli na mimísky a že to vyjde.... modlim se už teď za tebe!!!

Kapi: ZÍTRA!!! budeš mít krásný 120ti hod mimísky, ty se nejlíp držej jako klíšťátka, uvidíš, hlavně no stres, zničená budeš ... počkej až budeš mít břuch... to pak příjde... tohle je malá příprava... 😵

Lemurko: hlavu vzhůru!!! není to konec světa, budeme s tebou a uvidíš, že to KLAPNE... 😅

veverusa
22. únor 2010

Hezký večer kočky 🙂
Tak jsem konečně doma. Byla jsem v práci a pak jsme měli schůzi domu. Lidi se pohádali a šli jsme domů 😒
Teda holky skoro nestíhám – krátký, dlouhý protokol, výška sliznice, clostil aj. Než se v tom zorientuju bude to trvat.

veverusa
22. únor 2010

Závidím vám, že jsem doma a můžete si povídat. Já můžu jen večer a o víkendu. Taky jsem se těšila až zapnu počítač 😅

janina79
22. únor 2010

😝 nemáš co závidět... já už taky hákuju... ale myslim, že jestli se mi to těhu potvrdí, zůstanu doma.... a celých krásných 9 měsíců proklábosim 😝

veverusa
22. únor 2010

Jo Jani četla jsem, že už jsi dneska musela 😖 Taky se těch 9 měsíců těším.

nadis.h
23. únor 2010

eeeeeeeehhhh nechtělo se mi z posteleeee........ 🙄 🤐

Dobré ráno

kapibara
23. únor 2010

Ahoj Holky,
tak valím na traňďák (ET) 😀 😀 😀

Ale taky tak u toho trochu chrním 🙄 to jsem teda matka....... 😀

nadis.h
23. únor 2010

Kapi tak si to užij s prckama. 🙂

Já teď objednala dvoje pleny a dvoje fusečky. 🙂

ma.ja
23. únor 2010

ahojte berušky 😵
Kapi "tranďák" 😀 dobrý název, už ho máš za sebou a mimíse v bříšku 😵 ty jsi taky měla prodlouž.kultivaci? Já pořád dumám, jestli když jsme je měli 120ti hodinový, jestli je větší šance za úspěch.

Nadís ty už budeš mít komplet výbavičku, ne?