Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

eloana
4. dub 2009

ahoj holky🙂 Stejskal je hlavne majitel gennetu🙂 tedy cela jeho rodina. jinak ja byla akorat u bydzovske a vcera u nejake Johanovske taky byla dobra.))) u doktora jsem nebyla

murasek
4. dub 2009

krasny vecer, diky, ze jste napsaly svoje postrehy o doktorech. MUDR Petr, Bydzovska a ted uz i Johanova jsou super, zatim si nemuzu stezovat. Vsem hodne stesticka, at je vse jak ma a my mame hezky plne kocarky 😀

eloana
5. dub 2009

musim rict ano super pristup🙂 akorat v patek kdyz mi brala jedna sestricka krev (videla jsem ji tam poprve) tak mi zacala rikat ,ze mam divne zily a porad neco o tom mlela, tak jsme se zeptala jak divne a ona ,ze takove jako bych je hodne pouzivala - TAK jsem ji rekla ,ze drogy jsem si skutecne nikdy nepichala. hned zacala ,ze ot tak nemyslela🙂

murasek
5. dub 2009

elo - to byla dobra obranna reakce s tema zilama 😀 😀 chudak sestra, musela z toho byt fakt na vetvi 😀 😀

chaala
5. dub 2009

Eloano a Murasku,díky za postřehy 🙂 Jsem zvědavá,u koho budeme my.Naše návštěva se blíží.Nepracovala ta Bydžovská i v liberecké nemocnici ?

Elo,taková zvláštní poznámka od sestry 😀

murasek
5. dub 2009

chaalo ahoj, ona je tam snad porad, akorat minule jsme se bavily a rikala, ze si jde porodit miminko...coz by v Caru slo asi tezko, ze? 😀 kdy mate termin? nejak jsem to asi prehledla..

chaala
5. dub 2009

Tak to bude stále pracovat na částečný úvazek i v liberecké porodnici. To bude ona. Měla jsem jí dokonce u porodu našeho Lukýska.
Termín máme 15.4.-už to utíká...jsem zvědavá,i když někdy bych raději všechno hodila za hlavu a prostě neřešila.

eloana
6. dub 2009

ahoj holky🙂 tak musim rict zkusenost z gennetu. mela jsme jit dnes na iui. ale manzel byl pryc a nemohl tam se mnou -nic mi v patek nerekli.a ted desny problem rekli zem i to neudelaji ,ze to manzel nepodepsal. tak jsem tak udelala trosku scenu. a zarucila se ,ze to manzel odpoledne podepis.
Mrzi me ,ze proste mi v patek nic nerekli hlavne jsme ot mohli podepsat uz v patek a vyhnout se tomuto zmatku.
me ot samozrejme napadlo ,ale v patek mi nic nerekli ............
vzhledem k tomu ,ze chodime k primarce, tak mi to udelala.
jde mi o to ze jsme byla nadopovana hormonana pregnyl v sobe a ted mi reknou ,ze nashledanou.to jsem se nedala

eloana
6. dub 2009

mohli to v patek rict -tak bychom to rekli ,ze nemuze a podepsali to uz v patek. ale opravdu nikdo mic nerekl.
z nasi strany je malinko nespokojenost. prijde mi ,ze leva ruka nevi co dela prava.

murasek
6. dub 2009

elo - ale dnes IUI probehlo, ne? to, kdy tam ma jit se mnou muz se taky porad ptam, nerada bych se dockala situace jakou jsi mela ty. v tom trosku souhlasim, uz jsem ho tam tahala i zbytecne, ale co, jen at si to taky uzije,ze? 😀

eloana
6. dub 2009

no prave v patek tam byl zbytecne - v podstate nekolikat tam byl zbytecne. Bohuzel ma praci takovou ,ze nemuze tam se mnou vysedavat. ridi svoji firmu a nemam cas tam se mnou porad byt. prve nebyl a takto to dopadlo.
no nakonec probehlo trosku jsem se ozvala - neb to nebyla tak uplne nase chyba

murasek
6. dub 2009

hura, tak probehlo! s tim doprovodem souhlasim, zadna sranda ☹
ja jak jsem byla nadsena, ze berou hned, co dojdu, tak to taky trosku opadlo..no co se dalo cekat, je tam vic lidi, dneska jsem tam ani nemohla zaparkovat, bylo uplne plno a hlavne tam lidi stojej zbytecne nasiroko... 😠

murasek
6. dub 2009

elo - a kdy budes vedet vysledek? drzim palecky, at to klapne 😉

eloana
6. dub 2009

a vkolik jsi tam byla?? ja tam byla na 9 taky jsme nemeli kde zaparkovat.

murasek
6. dub 2009

my prijeli kolem 9:30, jak jsme odchazeli, tak uz misto bylo,a le rano to byl hukot...shanet drobny na automat 😀 😀

murasek
6. dub 2009

ale nejspis jsem te ani nezahlidla, bylas na salku, ne? my sedeli pred ordinacema v 1.patre

murasek
6. dub 2009

chaalo - to uz mate pristi tyden - tak to pak bude rychlovka 😉

eloana
6. dub 2009

aha ja pred pul desatou odchazela. ale taky jsem sedela v prvnim patre. no mam si za 14 dni udelat tehu test brat utros a pak zavolat at je jaky koli vysledek

murasek
6. dub 2009

budu ti moc drzet palecky, at je mimis! to cekani nemam rada, je to trosku na hlavu 😀 😀

eloana
6. dub 2009

jj diky🙂 a Vam budou delat jeste nejaka vysetreni?

murasek
6. dub 2009

my uz snad vsechny vysetreni mame za sebou, ted je to asi uz o psychice..hlavne manza, ten chce nejlepe 100% zaruku, ze to vyjde 😀 no neni se cemu divit, po tolika zklamanich..me to zacina bavit, skoda, ze pojistovna hradi jen 3 pokusy ☹

adla1
6. dub 2009

Přeji pěkný den, eloana - taky jsem s personálem měla trošku problém, nabrali mi totiž omylem krev do zkumavky s manželovým jménem, a tím pádem mi laboratoř nemohla udělat výsledky na HIV, že to je neprůkazné. A ať přijdu další měsíc. Tak jsem musela udělat trochu dusno, že kvůli jejich chybě budu čekat další měsíc. No, přehazovali si mně tam jak horký brambor, ale nakonec mi IUI udělali...sice neúspěšně, ale člověk si musí prostě dupnout 🙂

murasek
6. dub 2009

Adlo - to je ale docela velka zamena s temi jmeny...co to slysim? snad to je jen ojedinele..

adla1
6. dub 2009

No já doufám, byla jsem v šoku. Taková věc by mne nenapadla, ale jinak jsem tam velmi spokojená...i když teda nemám srovnání 🙂

eloana
6. dub 2009

adla1 -jasne u nas taky byla v patek problem s krvi - najednou ,ze potrebuji moji krevni skupinu ,ale od gynekologa byla napsana rukou coz nechteli uznat. tak jsme museli letet nekam do centralni evidence -tam to stejen nemeli -tak nakonec mi to vzali v gennetu a donesli na rozbor. jde o to ze tam chodime 3/4 roku tak nevim proc si to nezjistili drive nez 2 dny pred vykonev. a v tom zmatku prave zapomneli rict ,ze to musime podepsat oba. me to bylo divne ,ale nic nerikali - tak jsme na to pak i sama zapomnlea neb jsme tam litali od certa k dablu🙂

adla1
6. dub 2009

Jo, tyhle akce na poslední chvíli taky moc nemusím. Člověk se soustředí na určitý výkon, chce být v klidu aby spermie a vajíčka dělali co maj, co si budem povídat, samotná IUI není žádnej supr zážitek 😀 a oni na nás s tímhle.

eloana
6. dub 2009

no prave. ja je chapu potrebuji to mit pravne osetrene. ale kvuli tomu ,ze mi to sestra zapomnela rict bych vyhodila celou stimulaci -to ne fakt nastvalo. clovek si rekne ,ze me to melo napadnout ,ale od toho tam prave snad jsou ne🙂)aby ti tyto informace zdelili

adla1
6. dub 2009

Eloana, mluvíš mi z duše... Nešel mi internet, tak proto tak pozdní odpověď 🙂

chaala
6. dub 2009

Elo,tak držím pěsti,aby Vám ten dnešek vyšel 😵

Holky,musím říci,že mě ty vaše zkušenosti kapánek "vyděsily".Elo,nechápu,proč vám ty papíry nedali podepsat už dřív.Nechat to až na poslední den 😒 Hlavně,že jsi se ozvala a dopadlo to.Vždyť jak píšeš,brala jsi hormony a najednou by to bylo k ničemu.Docela veliký šok!

Adlo,ty zaměněné zkumavky 😠 ...grrr.Doufám,že už se nic podobného nestane.

eloana
6. dub 2009

chaala a to neni jedine co se nam stalo -klidne pisnu do ip kdyz budes chtit. tak nejak mi prijde ,ze maji uz nabranych hodne lidi a nestihaji. Jsou sice hodni,ale.....
nechali vse na posledni chvili