• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Na odběr HP se taky nemusím předem objednávat že? Vychází mi to, že bych měla mít 1DC v sobotu, takže bych na odběr šla v pondělí.
Byly jste s partnery na odběru spermií?
25. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veverusa...já myslím,že jsem tam předem volala,ale když to vyjde na víkend,tak to asi není potřeba...já na odběru byla :sunglasses:
25. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No manža říká, že to zvládne sám. Prý mu to nevadí. Že prý taky na odběr půjdu sama. No nevím, třeba teď hraje hrdinu a nakonec den předem mě tam bude chtít. Nechám to na něm.
25. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky :slight_smile:
musim vás pozdravit :wink:
vůbec teď nemám čas,protože mladej má teď dovolenou,tak pořád někde lítáme :slight_smile:
jani testíky vypadají super :dizzy_face: :dizzy_face:
Haari tebe vítám mezi náma přeju ti moc štěstí :dizzy_face:
holky vás dočíst to je něco :slight_smile: nějak se to tu rozrůstá :wink: ale to je dobře,hlavně ať pěkně přibývají těhulky :dizzy_face: :dizzy_face:
přeju vám hezký večer všem :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuji za informaci, tak už aby to bylo taky vše za mnou. |Všem co mají ještě před OPU a ET i ty,co už mají toto za sebou,držím moc a moc palečky,aby to vyšlo a měli jsme všechny krásná bříška :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,... vstávat a cvičit... :grinning: :grinning: kde jste všechny?? že bych tu byla první??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veverus: manžel tam byl sám.... na odběru sper. říká mi: já se stydim.... hihi... to jsem jaksi nepochopila, asi mu to bylo blbý v tom prostředí.... maj tam prý nějaký erot. časopisy, ale byly nějaký ublemcaný :confused: :confused:

reny01 - to chápu jakmile je doma drahoušek není čas na nic... mám to stejný, jo testíky jsou zatím OK... dnes to je holky 13. den a já jsem OK.... dnes ráno mi bylo trošku šoufl ale jinak OKa a těžká pohoda :sweat_smile:

přeji všem hezký den s aspoň troškou sluníčka na obloze :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dobré,

já zas strašim v práci. Ale donesla mi slečna šéfová z restaurace oobr talíř se snídaní. :grinning: Ale zatím na nic nemám chut. Ráno jsem ošavlila zastávku.. :grinning:

Já na spermiogramu nebyla s přítelem, protože jsme to vezli z domova.
26. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi blinkala jo?? ježiš na zastávce?? no to já jednou v autobuse.... prostě to si nevybírá.... chudinko.... tak nějaqkej čajík a pak pomalu snídani zlehka.... :dizzy_face:
26. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Brýtro :slight_smile:
Včera odpo mi zamrzl kůň :angry: :frowning2:
26. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no nic mi nebylo a najednou mě polilo vedro a šlo to. Ono vždy po ránu jak vstávám brzy tak mě to občas chytne. Jinak ne e. :confounded:
26. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi - to lidi na zástávce čučeli,co? :astonished: Mysleli si,zase ňáká ožralka jde z báru :slight_smile:
Jani,Kapi - ten utroš je děs,taky mě vždycky vystrašil :confused: blemcacááá,blemcacááá :sunglasses:
26. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemur naštěstí tam nikdo nebyl. Ale říkala jsem si to samé, že si budou myslet, že jedu z kalby.. :grinning:
26. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi - musíš hned vystrčit břuch,aby pochopili,že jsi spořádaná dáma :grinning:
26. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemur no rozepla jsem se kdyby něco. :grinning:
26. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
exhibionistko :astonished:
26. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Já?
Ty máš co říkat s těma kozenama! :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no.... to se mám na co těšit....
já naštěstí dám utrouš a jdu na hodinku jetště spinkat... tak on se rozpustí ale pak to je fujka... a tohle až do 12. tt, no nic moc... ale ukržuje tomimi tak to tam budu prostě cpát i kdyby nevimco.... :o)
26. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale já se neukazuju na veřejnosti :grinning:
26. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - jasně pro mimi vše.Já tomu říkám minivenušiny kuličky :sunglasses: :grinning:
26. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:

Utrouš byl hnus. Byla jsem štastná když jsem ho mohla vysadit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kámoška si stříkala ten sprej do nosu při stimulaci a jedna známá jí řekla - nemáš si to stříkat někam jinam,když chceš dítě?Nos asi není ta správná dírka........ :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
holky mě už 3. den bolí hlava jako po flámu.... myslíte, že to to z těch hormonů, nebo z toho těhotenství... je to fakt dost nepříjemný... jakobych měla celý den kocovinu... :frowning2: :frowning2: co mi na to může zabrat??
26. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - asi je to všechno dohromady :slight_smile: ještě máš teplotu?
26. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eeeh já měla taky sprej do nosu. :grinning: Přišla jsem si jako když mám rýmu díky tomu. :grinning:
26. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo - chválím za fotku do pasu :slight_smile: Už nejsi anonymní fialová božka :grinning:
Tvůj příběh v albu už jsem četla,ale to,co jsi napsala včera mě vykostilo :angry: Všude se najde neprofesionál :unamused:
Teď se vše na dobrou stranu obrátí :slight_smile:
Veverusko - taky se vždy odměňujeme,to je v pořádku :slight_smile:
A odběr bičíkovců -chodíme oba,přeci oba chceme mimi,tak ať mám na tom taky nějakou zásluhu :sunglasses:
Známe už hodně komůrek,ta v G je fajnová :slight_smile:
Sluníčko - ničeho neboj a všechno půjde jak má :slight_smile:
Reny - neflákej nás
26. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemur a jak to tam vypadá? V té komůrce... :grinning:

My 1 donesli z domova,při OPU 1 pokus byl přítel sám v kabince a dopadlo to jak to dopadlo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tak s 2 jsem mu pomohla sama na pokoji přímo... :sweat_smile: Takže jsem neměla tu čest komůrku vidět. Asi poslední místo v G které neznám. :grinning:
26. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý jitro :grinning: :grinning: :grinning:

Bičíkovci a minivenušiny kuličky :grinning: :grinning: :grinning:
Náhodou,já tam ty časáky taky prohlížela :sweat_smile: před OPU manža pustil i video :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No,a já navíc zavádím utrouš 3x denně.....a to už cca 1 rok....tak snad už je to teď naposledy
no mám 37,0 takže ne výrazně vyšší.... ale začíná mi být i na blinkání a to jsem po snídani... fujky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt jako po nějaký pařbě....
Jani já bych řekla že je to těhu teplota! Já nějak narazila na článek o bazálce a schválně se šla změřit protože jsem nikdy přes 37 neměla.Možná jako malé děcko, ale jinak o tom nevim. A mám pořád 37,2 - 37,4
26. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já měla 37,4 večer a 37,2 ráno a dnes 37,0....
musim se nějak zabavit a nemyslet na tu šišku bolavou.... jdu dát prát a něco poklidit... papa a pusíky :zipper_mouth:
26. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek