• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Ahoj holky!
Tak fotka do pasu, no tak to nevím...to jsme se v práci fotili a posílali fotky našim polovičkám, když nám vezli první podezření na prasečí chřipku...mimochodem, ten respirátor teda nic moc! :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já už to, co mě potkalo neřeším, je tu nová kapitola a věřím, že bude s dobrým koncem...

Rešíte tady spermio...manža mě tam nikdy nechtěl a když jsem se ho ptala, jak to tam vypadalo a jak mu to šlo, málem mě přerazil. Nedělá mu problém tam jít, ale mluvit o tom ani náhodou... :o))
26. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani - to je těhu telota :slight_smile:
Kapi - utrouš rok :astonished: uff
Nadi - já ti příště komůrku asi vyfotím :slight_smile: Je to taková dřevěná nástavba,má mléčná skla,je to o jedno patro výš než primářka.Vždycky když jdu na parkoviště,tak se ohlídnu a říkám si -tak kdopak teď dělá dětičky? :wink:
Je tam i sprcha a kelímek dáš do takovýho boxíku a zazvoníš a oni si to na druhé straně vezmou,takže super bez trapasů :slight_smile: Někde to mají,že to neseš přes chodbu sestrám okolo ostatích párů :unamused: :pensive:
26. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani mě čeká grundýrunk zítra. Vrátí se mi miláček a už mi neodjedeeee. :slight_smile: Ještě tak měsíc takováhle dřina 7 dní v týdnu a už bude pak čím dál častěji s náma. :dizzy_face:

Haribo můj i přes to že je ze zdravotnictví tak se mu nešlo moc dobře. Byl nervozní chudák.Proto jsme to prvně vezli z domova. A byl to paradoxně nejlepší výsledek.
26. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Lemur...no,utrouš jsem brala vždycky v druhé půlce cyklu kvůli špinění,ale bohužel jsem často špinila i přesto... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Haaribo...musím říct,že my s manžou o tom mluvíme normálka,ale ono vlastně o všem...chudák,pomáhal mi i tahat tamponádu :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Musím říct, že se mi děsně ulevilo, když vyšel s úsměvem na rtech a úplně v poho...já totiž čekala, že tam nepůjde vůbec, páč doktory nemůže ani cítit.... Ale dostal pochvalu...a každým dalším spermio si byl jistější... :sunglasses:
26. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapi, to po něm nemůžu chtít, to by bylo jeho poslední... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jako asi desetiletýmu se mu něco vznítilo na zadku v kapse a dělali mu v olomouci ve vojenské plastiku...leželi na něm 4 vojáci a přes to je pokousal... Takže asi tak...čím víc síly na něj použiju, tím je to horší...
26. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Haaribo.. :grinning: :grinning: :grinning: ...tak raději opatrně,ať Tě ještě ke všemu nepokouše :grinning:
26. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ke mě si to nedovolí, ale dr. si musí dávat pozor... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Hari - hlavně žádné násilí :wink: Vy byste se v komůrce vzájemně pokousali... :sunglasses:
Nadi - to je dobře,že už taťka bude dom :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Lemurko a proto tam spolu nechodíme! :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Nadi - ty ses šla podívat na tu boudičku,ne? :dizzy_face:
26. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska večer dávají Škopkojc,huráááááááááá :grinning:
26. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky...mně teď manža dovezl kytku...tři růže...jen tak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapi - jéééé,ten je pozorný :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapi jeee to je milé. :slight_smile: Mě taky můj vozí jen tak růži občas. Udělá to radost. :dizzy_face:

Lemur prd. Zas jsem se zasekla na e shopu. :sweat_smile: Koupila jsem ponožečky,punčocháčky,deku a hřebínek s kartáčkem. :sweat_smile:
26. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé, slunce, seno a já o to přijdu, páč mám noční a k mojí smůle určo záchranka něco přiveze...to je smůla... :frowning2:
Se na to mrknu na DVD!
Mě zase koupil manža růži na valentýna a opět z ní do rána zbyl jen klecek...tak jako každý rok...
26. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Nadi - zase nějaká erotika... :pensive: e shop :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Minulý týden Otík a teď Slunce - dělají mi radost :slight_smile: :wink:
26. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Nadis, tohohle se manža trochu bojí - nakupování pro mimi - neví přesně, co ho čeká....kdyby tak tušil... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska se mi zdálo,že jsem vařila óbr kotel brkaše :sweat_smile: Co to zase znamená? :confused:
Hari já dám ty růže hned usušit druhý den at je mám na památku.
No jo, jenže mě ty potvory do druhého dne ani nevydrží....se jim tady asi nelíbí bo co... :unamused:
26. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Taková krásná orchie...To je pro naší Blaženu škoda,doktore.Táto,podívej... :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Hari nezáávidím. Je tolik krásných věcí,že nevíte co dřív vybrat. :sweat_smile:

Lemur tak jsem chtěla tu kaši dát do snáře a nic mi nevylezlo... :grinning:
26. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Lemur no jasná ža erotika. Je to pro mě vzrušující utráciet prachy za ty pidi věci. :grinning:
26. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Snář asi brkaši nezná... :grinning: :grinning: :grinning:

NAdis, já už tak nějak přehled mám, co bych chtěla, ale jaksi zatím není důvod a manža to zatím neřeší...ale až to budeme řešit, to bude na rozvod! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jen dětský pokoj bude něco... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mě do toho chlap nijak nekrafe. Stejně tomu prd rozumí. :grinning: Jen mi dává korunky,abych se mohla vyžívat. Hlavně ani nakupovat nermůže páč nakupuju v barvě a on chce překvápko tak to ani vidět nesmí co kupuju.
26. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to u nás funguje debata a pokud se nemůžeme shodnout, přijde kompromis....já mám hlavně jednu podmínku - nechci pokoj do barvy - růžový nebo modrý, ale barevný...
26. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Brkaši ve snu viděti............asi znamená,že mám jít něco uvařit a ne tady s váma kecat :sunglasses: :grinning:
26. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Hari to jsem si říkala taky,že nechci věci do barvy.Ale ono to jde nějak automaticky a tak mám vše modré zatím z oblečení. :grinning:
26. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek