Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.
isaosa
26. únor 2010
Vím, že to teda není moc témě pro těhotný, ale začla jsem holyk chodit na TRAMPOLÍNKY jsme z toho nadšená! A to jsme byla zatím dvakrát. Makačka, ale příjemná a super psychickej relax! .... Kdo není těhotnej, po tarnsferu, před OPU apod., tak vřele doporučuju 🙂
petra49
27. únor 2010
Ahoj holky, včera nebyl vůbec čas se na Vás skočit sem juknout.

Jani gratuluju a Kapi držim palečky.

Všem koho bolí sex můžu doporučit metodu Mojžíšové(aspoň to zkusit), fyzioterapeutka Vám uvolní kostrč a pánev a může to pomoct, po porodu to tam může být všechno stažený a proto to taky bolí.Jsem taky fyzio.

Jinak já jsem včera po kontrole a bylo to úžasný, vše v pořádku, prcek natahoval a krčil nohy, mával ručkama, prostě nádhera. Ptala jsem se jestli už by mi nenaznačila co to bude? A ona, že ještě je brzy, že to může být zkreslený a pak na to koukla a řekla, že už to je docela velký a že holčička už z toho asi nebude. Takže čekáme klučíka a nejspíš Tomáška. Nadi Kadlik bude mít kámoše. 😃 😃 😃

Pak dodám fotečku s pindíkem 😃 😃

A taky jsme se včera po půl roce dočkali nový vysněný lednice, takže jsem včera až do večera pěkně makala, myla a uklízela špajz a pak jsem byla vyřízená.
petra49
27. únor 2010
Tak jsem hodila fotečky z včerejšího UZ
kapibara
27. únor 2010
Ahoj Dámy 😎

Petra49...pindík je super...s ním se nudit rozhodně nebudeš.... 😃 😃 😃
petra49
27. únor 2010
Kapi díky, taky dostal za odměnu koláčky
kapibara
27. únor 2010
Péťa...tak to má být 😃

Jdu se ještě natáhnout...aspoň na chvilku.... 8-(
veverusa
27. únor 2010
Dobré ráno.
Péťo gratuluju k chlapečkovi. 😃
ma.ja
27. únor 2010
ahojky, krásné ráno, jdu dočítat x-)
kapibara
27. únor 2010
Ahoj Holky 😃
Maji...jak se cítíš po ET?Ty jsi dneska tak šestý sedmý den,ne?Já jsem čtvrtý.....
ma.ja
27. únor 2010
ahoj Kapi...dneska jsem 7., hurá, už jen týden a bude adrenalin x-) x-) x-) se toho nemůžu dočkat x-) x-) x-)

včera mi bylo i blivno, začalo to předevčírem večer, to jsem si dávala kyblíček k posteli a větrala skoro hodinu...pak jsem si kráva dala k snídani smaženku...a včera nemohla jídlo ani vidět...dnes ještě nevím, před půl hodinou jsem vstávala a mam hladeček...
jinak břich jak mne bolelo jakoby celé břicho a byla jsem nafouklá - to už je pryč, zaplaťpánbůh...teď už cítím jen dělohu (pocit na mrchu, ale nebolej vaječníky,) a občas mi přijde, že mi břichem přojede křeč....

a jak se cítíš ty?
ma.ja
27. únor 2010
Péti ten pindík je úžasnej, gratuluju x-) x-) x-)
kapibara
27. únor 2010
Maji...tak to už máte za pár 😉 zatím to vypadá dobře,ne?

No,tak cítím se OK,občas taky cítím trochu břicho...vaječníky cítím trošičku a dělohu jen když někam třeba popojdu..

A kdy budeš testit?
ma.ja
27. únor 2010
no doufám, že to vypadá ok 🙂 hladím je, povídám si s nima x-)
minule mne bolelo do 7.dne břich i psa a pak jak když utne a večer krev... 😞
ale to jsme neměli prodlouž.kultivaci a teď jo...tak si naivně říkám, že kdyby se jim u mne nelíbilo,tak už bych nic necítila, asi....
testit budu až ten 14.den, myslím, že díky tomu pregnylu-ještě v pondělí jdu na poslední injekci-to dřív asi nemá smysl, nevím....
ma.ja
27. únor 2010
ne psa, ale PRSA 😃 😃 😃
veverusa
27. únor 2010
Maji překlepy jsou krásné 😉
nadis.h
27. únor 2010
Ahojky, dneska šůruju. :-p Včera mi bylo hrozně zle večer. Ach joo. 8-(

Pétiii 😃 😃 😃 😃 gratuluji ke kámošovi!! 🙂

Já jdu k dr v úterý tak jsem zvědavá.
nadis.h
27. únor 2010
Péti tak jsem zkoukla pindíka. 😃 Uplně takhle přesně ho stopla prim. při tom screeningu. 😃 Ví to mužík?
nadis.h
27. únor 2010
Už je mi zas špatně. Z čeho to může být? :-p Renuš nemáš to taky? Nejvíc se mi chce zvracet když se hýbe malý. Jestli mě tím nějak nedráždí.. :-p
veverusa
27. únor 2010
Nadi, mimčo se ti může dotýkat žaludku a při pohybu ho dráždí :-S
nadis.h
27. únor 2010
Vever já si to myslela. :-p Dostane asi na prdel! 😃
veverusa
27. únor 2010
No, ale až za pár měsíců. Zatím tě může zlobit do zásoby 😃
nadis.h
27. únor 2010
😃 zlobivec jeden.

Já jsem dneska shnilá zase. Jdu se oblíct a na větší nákup. Máme tady suchý salám jedině v ledničce. A mlíko. 😃
kapibara
27. únor 2010
Ahojky....

Maji...na test je stejně čas...tak buď v klídku...budu držet pěsti 😎
Nadis..to bude jen chvilková záležitost snad...zase se to uklidní :-p
ma.ja
27. únor 2010
kapi děkuju, já tobě taky budu držet pěsti x-) budem testit a těhulit a rodit spolu jo 😃 😃 😃

nadi jsem taky shnilá, vstávala jsem v 10, pak jsem to zas šla zalomit s Utroušem, jediný co jsem udělala - upekla buchty a už se zas těším do pelechu....mam bolehlav a žaludek jak na vodě....jdu to zkusit zaspat...

tak zas pa, já zas přijdu 🙂
janina79
27. únor 2010
ahojky holčiny...
no to je krásnej pindíček Peti, fakt macík... 😉 😉

Nadi: tohle je to toho jak se tam hýbe.... určo... nemůže taky reagovat na velký přepětí? měla by ses šetřit... ne šůrovat a přehánet... Kajíkovi se tomoc nelíbí, je to chlap, lenoušek, chce klídek dobroty a žádný makání 😃

Maji, Kapi: holky vy ste skoro nastejno... 😃 😃 tak já na vás budu myslet.

já ráno udělala testík a pěkná // dálnice tam byla, pořád mě pobolívá hlava.

po obídku jsme se šli projít a je tam nádherně.... teď jsem si udělala slaboučký kafčo a dočítám vás a píšu....
:-N

včera jsem to volala mamce, že to pravděpodobně vyšlo u mě a ona mi "zakázala" veškerou činnost, prý ani ohýbat se nesmým... a to běhám do 3. patra do schodů,... myslíte, že to tomu může ublížit?
nadis.h
27. únor 2010
Holky je to děsný. Teď jsem byla v krámě a stál se mnou venku chlapík co dělá tady ochranku.Vždycky kecáme tak šel se mnou na vzduch abych neomdlela. |-| Domů jsem šla stylem 3 kroky a přestávka.

Jani já jsem v den ET šla asi na hodinku spinkat a pak jsem normoš uklízela a prala,šla na nákup... A taky je Kájušek kde je. Netahej těžký věci a bude to dobrý. Já nejsem zastáncem toho,že by se mělo jen ležet nehybně.
reny01
27. únor 2010
zdravím holky 🙂
petruš gratuluju k chlapečkovi x-) moc hezké fotky x-) pindík taky moc hezky vidět x-)
nadi mě teď není vůbec špatně.pamatuji si,že mi takhle bylo špatně ke konci těhu,jak malá tlačila na žaludek =-)
to ti nezávidim,to aby jsi se bála někam jít :-| měla by jsi už být pěkně doma a na práci se vyprdnout 😉
´hezký víkend x-)
janina79
27. únor 2010
hmm... je to pravda, proč bych nemohla naprocházku, že..... :-N
nadis.h
27. únor 2010
Renuš děs. Začalo to tou žáhou jak mě hrozně pálila. Teď nepálí žáha a začalo zas tohle. 8-( Však se mi to už krátí ta práce.Ale kdyby mě mělo být špatně tak jdu dřív. To na to kašlu. :-p

Jani přesně. Prokrví se i tím děloha když půjdeš ven. 😉
kapibara
27. únor 2010
Jani...tak super,máš dálnici 😃 😃 😃 povzbudivé zprávy 😉

Já si taky myslím,že není třeba ležet po ET...jen nic těžkého netahat...ale jinak normoš fungovat...aspoň to zaměstná mozek =-)

Začni psát odpověď...

Odešli