• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
nadi však jo,ty musíš vědět sama nejlíp,jak se cítíš :wink:
jani tak teď bych řekla že už jsi opravdu těhule :dizzy_face: to je super :dizzy_face:
jen tak dál holky :wink: šup šup šup :dizzy_face:
27. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi přesně. Nejsme nemocné,ale těhotné... :wink: A člověku to aspon uteče než když se leží v pelechu lemrovsky. :sweat_smile: Jen v případě že se špiní nebo krvácí to je pak jiná.
27. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi..já když ještě nevěděla,že jsem těhu,tak jsme se zrovna stěhovali...tahala jsem skříně,krabice....bože,když si to teď představím,tak mi je z toho zle...ale ta děloha prostě to mimi chrání..naštěstí je to tak v přírodě zařízené :confused:
27. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi já říkám taky že prostě když se mímo má chytit tak se chytí a naopak. To jen my po umělkách jsme takhle "zhýčkané" protože o tom víme od prvního dne a moc přemýšlíme. Ale je tolik ženských co jsou těhu a dělají "škodlivé" věci ač úmyslně či neúmyslně nevědomky a taky mají zdravé děcka.

Moje mamka dostala šílenou pecku medunou do břicha když byla v 7 měsíci a taky bylo vše v pořádku.
27. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi...je jasné že po ET je lepší to asi nějak nepřehánět...přeci jen to není úplně přirozený proces...

Co Kadlik?Už je ti líp?
27. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj ten začátek po ET určo.

Není to dobrý. Je to takový nárazový. Bud mi je úplně skvěle a za vteřinu se mi zvedne žaludek a drží mě to zas nějakou dobu. :unamused:
27. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kobylky, moc dekuju za podporu - uz jsem se s tim tak nejak poprala... Vcera mi vypravela kamoska, ze to taky mela, a ze se nemam vubec niceho bat a nic si pripoustet, ze to ma spousta lidi - nekteri to ani nevedi, a ze to bude urco dobry. Takze doufam, ze az doberu cipky a pujdu na cytolku, ze bude na jednicku. Pokud jo, tak bych mohla stihnout stimulku v dubnu (kdyz bude vse ostatni OK). Je fajn, ze se to takhle zkrizilo s temi laznemi, ze nejdriv nebyl vir a pak lazne nebo naopak - to by byly v haji 2 mesice, takhle jen jeden.Ted ve ctvrtek jdeme k Dr. Petrovi na konzultaci vysledku, tak jsem zvedava, co nam doporuci. Pak pisnu.
Do lazni odjizdim 11.brezna, ale beru si s sebou notas, protoze tam pry maji i Wi-Fi pripojeni, takze bych mela byt ve vasem dosahu. Budu vas mezi jednotlivymi procedurami prubezne informovat :wink:
janina79: no gratuluju k dalnicim - dilema, jestli vzit ci nevzit povyseni chapu, ale asi bych to taky resila, az se mi potvrdi krev a tehu - to bych pak odmitla.
ma.ja, kapibara: moc na vas myslim, aby se udrzeli bojovnickove a vy rozsirily rady tehulek - pro nas je to pak velka motivace :slight_smile:
haaribo: vitej, no teda koukam, taky sis "uzila". Neboj, tady je to uplne jiny kafe, coz Ti holciny potvrdily. Tady to proste jede jak po dratkach a uspesnost jedna basen! Drzim palecky!!!
Jinak jaro uz se hlasi, jupiiiii. Dneska to bylo kouzelne, doufam, ze zima uz konecne odtahne pryc.
27. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indruš já o tom četla a má to 80% populace. :astonished: Takže se ani nelze divit, že to někdo chytne ani neví jak!!! :rolling_eyes:
27. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi..ber to tak,že Kadlík je v pořádku...

Ahoj Indrielka..díky za podporu...čekání je hrozné,ale zároveň nám dává naději :wink: budu držet pěsti,ať stihneš stimulku co nejdřív..a hlavně si odpočineš v lázních a budeš mít plno síly do dalšího boje :wink:
27. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi tak tak. :slight_smile: Jen at si tam kopká a leze mi třeba až za krk. Hlavně že o něm vím.
27. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer, celý den jsme byli pryč. Teď šel mužskej do hospody, tak jsem sama doma.

Jani velká gratulace k dálnici.

Maji, Kapi držim palečky na brzké //

Nadi, už to ví všichni v rodině a všem děkuji za gratulace.

Před chvílí jsme se vrátili od známých, dala jsem si tam slabý kafe a pár chlebíčků. přišla domů a hodila to do kýble, takže mi je taky šoufl, tak jsem snědla 1 suchej rohlik a víc asi riskovat nebudu. nadi já když třeba přes den hodně dělám, tak mi pak večer bývá taky zle
27. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak asi Jindřiška, dlouho tu nebyla, tak doufám, že má vše v pořádku.
27. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti...aspoň že si se trefila s tou šavlí do kýble :grinning: jinak díky za palečky,budeme je potřebovat :wink: ale co bych dala za zvracení,klidně i 9 měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti tak to asi bude ono. Protože mě se třeba zvedá žaludek už jen ráno když vstávám brzy do práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď si dávám jesenku. Tak doufám,že bude vše ok. :sweat_smile:
Konečně jsem se vykouplá vyvalila na gaučík. :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi to jsme si říkala každá. A jak jsem pak "brečela" že už nechci další dítě když vím jak zle mi může být. :grinning:
27. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer čičiny... :wink: :wink:
já se vrátila z večeře... dala jsem si dvojku bílýho a vůbec mi nechutnala... cucala jsem to celej večer...
ale jídlo jsem slupla jako týden hladová...

jdu k telce se rozvalinkat... :grinning:

moc všem děkuju za gratulačky, ... ale ... je tozačátek... děkuju ještě jednou.

pěkný večer a dobrou noc.... :slight_smile:
27. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou holčinky jdu se přesunout do ložnice k telce.
27. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte berušky :dizzy_face:

jani musím kouknout na tu tvoji dálnici :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak já usž tu "strašim"
dnes vypadá, že bude taky pěkně.... jdu dát něco do bříška a pak na vás juknu... VSTÁVAT :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký, pěkný :slight_smile: držím palečky zítra na krev :dizzy_face:
28. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si nech chutnat...já zrovna dosnídala...jsem zvědavá co to se mnou udělá, moc se mnou nemluví žaludek. Buď je to z nervů nebo se to snad možná doufám povedlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holčiny :grinning:

Maji...já zatím nepociťuju žádné příznaky,ale u prvního těhu jsem taky nic necítila,tak se tím uklidňuju....
Jani..taky držím pěsti na zítra,ať máš dvojnásobné hodnoty :grinning:
28. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kapi :slight_smile: už jen týden...je to nekonečné...

rozhodla jsem se, že půjdu vyhrabat nějaké knížky a začnu aspoň číst...tedy až vyžehlím tu hromadu, vůbec nevím, kde se vzala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co vaříte při neděli ?
28. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem si jogurt... a v pohodě... ale jsem nějaká plná.
holky já vždycky měla ráda kafčo (rozpustný s mlíkem), teď jsem ho omezila, ale myslíte slabý, že si můžu dát? někde jsem četla, že kofein naní moc dobrý...
normálně jsem dřív pila 2 denně... :unamused:

Holky na vás dvě jsem myslela hned ráno... máte to skoro nastejno a doufám, že je vše OK... :slight_smile: :wink:
28. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jani já na kafe vůbec nemam odvahu....taky jsem pila 2 denně, rozpustný s mlíkem....koupita jsem si kafe bez kofeinu, je to humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kamarádka říkala, že to je ještě horší, než když si dáš normální... tak nevím
28. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..mně u prvního těhu gynekolog doporučil po ránu kafe(pač jsem omdlévala),tak jedno snad neuškodí,navíc slabé s mlíkem....ale je jasné,že nic dobrého to není...ale když si vezmete,že někdo v těhu hulí??????? :angry:
28. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem jukla do jedné poradny...jeden šálek denně prý nevadí :wink:
28. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo někdo hulí, chlastá ...a stejně má mímo a my co ho máme vymodlené si pomalu ani prdnout nemůžem!!! je to nespravedlivý :angry:

jdu na to prádlo, ale budu tu s vámi :slight_smile:
28. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapi teď jsem našla, že Pregnyl dělá těhu příznaky...takže to můžu mít z toho
28. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji...já si bojím dojít i na velkou :slight_smile: abych moc nezatalčila a přitom je to nesmysl...halt jsme z toho trošku na hlavu...je možné,že to může být i pregnylem,ale taky nemusí :wink:
28. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek