Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
25. bře 2010

Sluni....mně říkala dr.Johannová,že po IVF dělají měsíc přestávku,aby se ta sliznice celá zregenerovala a pak můžeš jít na KET,aspoň tak jsem to pochopila

slunickosedmitecn
25. bře 2010

ahoj kapi, aha, tak to je škoda, jsem myslela, že bych to případně, pokud by se teď nezadařilo, že bych to zkusila už v dalším cyklu, abych nemusela přerušovat PN. No, ale stejně se ještě v gennetu pozeptám. Díky. 😉

haaribo
25. bře 2010

Chjo, mám nějaké depkoidní období....jsem dělala krtkův dort, ale totálně jsem zrušila šlehačku, je na vyhození... 😖

gab.
25. bře 2010

Sluni, říkala mi primářka, že se po nepovedeném IVF dělá hned v dalším cyklu IUI a že to bývá úspěšné! Ale to ty už nebudeš muset řešit, dneska je šťastný den, uvidíš 😉

kapibara
25. bře 2010

Sluni..jojo,určitě se optej....já po tom nepátrala....ale nevzdávej to....Janina taky špinila,teda po KETU a teď je těhu....hlavu vzhůru
Harri....ahoj...pokud máš možnost,tak jdi ven na vzduch...mně to včera tak pomohlo 😀

haaribo
25. bře 2010

Jo tak to mě nějak nepomáhá, jsem byla venku v úterý a pak včera celýden horečku, takže jen koukám přes sklo.... 😠

kapibara
25. bře 2010

Gab...fakt ti tohle říkala?....to je zajímavé,mně nikdo nic takového neřekl.....trochu v tom Gennetu kždý říká něco jiného....

slunickosedmitecn
25. bře 2010

gab, no snad to tak bude, kéž by, asi bych na nic nečekala. Uvidím jak dopadnu. Holky díky vám, ještě že to člověk má kde probrat. Držím se i kvůli vám, jinak bych to asi opravdu už vzdala a nedoufala. Snad je ještě naděje. 😒
gabi a ty koukej na sebe být taky opatrná, když už to vypadá takhle dobře. 😉

kapibara
25. bře 2010

Sluni...mně tahle diskuze taky hrozně pomohla...pač nikdo jiný to nepochopí,když to nezažil...naděje je,dokud Ti to neřeknou z krve...špinění nemusí nic znamenat

gab.
25. bře 2010

Kapi, ona by to asi ani neřekla, ale ptala jsem se jí na nativy a tak, prostě co jinýho kromě IVF, když nám IUI nepomohlo a ona právě říkala, že jedině IUI po neúspěšném IVF, mám kamarádku, co takhle čeká mimčo, takže na tom něco bude. A chodila do CARu v Brně...

haaribo
25. bře 2010

Zase v Praze holky chodily na ET hned následující cyklus, každý na to má zkrátka jiný názor....

haaribo
25. bře 2010

Hele, Gabi, to vás vlastně teď nebudou v G vycucávat!!! A ty ses taaaaak těšila..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kapibara
25. bře 2010

Gab,Harri...aha...no,vidíš...každej doktor Ti řekne něco jiného a kdo se v tom má pak vyznat....

haaribo
25. bře 2010

To jo, Kapi, takže já se budu držet Johannové....ať mi aspoň říká pořád to samé.... 🙂

gab.
25. bře 2010

Hari, jj, ani manžel už si nezamasturbuje v malé útulné kabince 😀

Ono asi holky taky jde o vaši diagnózu a i na co se ptáte, jak jsem řekla, prim. by o tom asi nemluvila, kdybych nepátrala po alternativách k IVF...

haaribo
25. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak to mu bude určo moooc líto....
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janina79
25. bře 2010

jééé GAb:no tak to je naprosto super!!!! vidíš, já na zázraky nevěřila, ale teď to musím přehodnotit 😀 ale určitě tohle není zázrak ale známka těhotenství a to je super..... povedlo se to a ať už přirozeně nebo zázrakem je to krásný, no mám na krajíčku a moc moc moc ti to přeju,... teď opravdu nejvíce lež a odpočívej je to začátek a hodně křehoučký, víš? no posílám pusiny těhule jedna naše....... 😀

Sluni: odpočívej... já taky zašpinila, dávali ti 2 embrijka? možná to je to jedno víš? já to taky tak měla. a špinění pokud je málo nic není, doktor říkal, že to může být i z utrouše.... 😉 klíííídek ale já bych zkusila test než se nervovat ještě 4 dny.. je to ne tobě
ano KET stojí 5.200 a měla jsem před tím stimulku jen léky cca za 700 kč jsem doplácena v lékárně

kkamca
25. bře 2010

co vaříte ?potřebuji inspiraci na zítra..
Ne nic těžkého.. 😀 bo mi není fakt dobře

Jsem si do G psala meila a odepsali mi že iui mají pouze za regulační poplatek..a prý by to mělo takto fungovat v každém centru asistované reprodukce.. 😀 Tak to asi né..podle toho co sem četla..
Ale to mi odepsali z pražského G,jak sem se zmínila o lbc..přístup byl jaksi chladnější.. 😒

gab.
25. bře 2010

Holky ,mám výsledky z krve:
hcg 497 IU/l
progesteron 57,9 nmol/l

Vypadá to dobře!!! 😀

kkamca
25. bře 2010

gab: 🙂

slunickosedmitecn
25. bře 2010

Jani, odpočívám a ještě s tou nadějí zkusím vydržet, snad máš pravdu a třeba to je odloučení jednoho embryjka. Dali mi dvě ve stádiu morulky, už prý skoro blatocysty, tak se tímto pořád uklidňuju. Snad to špinění nebyl náznak mrchy. Jinak nejhorší jsou teda na tom ty finance, proč je i ten KET tak drahej? Holky, fakt díky, moc mě držíte nad vodou. Vážím si toho.
Gab, tak to je super hodnota, to vypadá hoooodně dobře. 🙂 Drž se!!!

janina79
25. bře 2010

a gab: kolikátý den jsi teda? 🙂 🙂

gab.
25. bře 2010

Jani, jsem 29DC, 14 nabo 15 den po ovulce...

janina79
25. bře 2010

sluni: já bych právě kvůli tomu špinění testla... ale chápu tě, tak si vydrž... 😉
jo taky jsem na to koukala jak ten KET JE DRAHEJ.....

janina79
25. bře 2010

takže asi 4. týden tt.... 😉 😉
a jdeš ještě na krev nebo utz

gab.
25. bře 2010

Krev jsem si nechala nabrat jako samoplátce už ráno a chci jít s výsledkama k dr. ať se stará... Přesně před tejdnem mi psal doporučení do Gennetu, asi bude koukat 😀

slunickosedmitecn
25. bře 2010

já vím, mě to láká, ale fakt mám strach, jsem srab. Třeba se ještě donutím a zkusím to zítra ráno a nebo ještě dnes. Jsem taky zvědavá, ale zas nechci být zklamaná. To můžu být až za 4 dny. Teď už fakt po špinění ani památky, jsem z toho jelen. Přeji si moc, aby to třeba opravdu bylo jen puštění druhého embryjka, i když by mě to i tak hodně mrzelo, byli jsme s manželem smířený s dvojčátkama. Nejhorší je, že na to hodinu co hodinu, minutu co minutu musím myslet.

haaribo
25. bře 2010

Hele, Gab, a není 450IU na 29DC trochu moc?? Třeba tam jsou 2!!!!!!!! 😀 😀 😀

gab.
25. bře 2010

Hari, tos mě uklidnila 😀 No, můžou tam bejt 2, ale mě by stačilo jedno dobře zavrtaný do maminčiný nízký peřinky 😀

haaribo
25. bře 2010

Tak já nevim, že jo, většinou se každá modlí, ať je tam aspoň něco málo a ty hned takovou pálku....a takhle brzo... 😀 😀 😀 😀 😀