Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janik8774
12. čer 2009

larri - mě bude letos 35 a nějak si to nepřipouštím.Věřím že začátkem září budu těhotná.Manžel si vezme po KET dovolenou a bude se starat o syna a já budu lenošit a odpočívat a nic nedělat.Mám hodně učení z angličtiny a tak zaměstám hlavu a nebudu na to myslet.Hodně mi MK pomohl.Vím co mám a nemám.

nadis.h
12. čer 2009

Eli byl fakt dneska mimo. Asi tím, že tam byl sám a měl toho hodně tak byl nevrlý. 😠 No já to už vůbec nechápu proč dělá závěry z rok starého výsledku. Až budeš mít čerstvý hormonální profil tak dobrý, ale takhle...Mě tím taky vyděsil jak mi to vyšlo nad 10. Pak jsem byla celý měsíc do další rudošky jak na trní a počítala minuty kdy si můžu zavolat pro výsledek.

eloana
12. čer 2009

me tim fakt docela vydesil jsem z toho docela spatna. zila jsem s vedomim ,ze ja jsem alespon v poradku

nadis.h
12. čer 2009

Eli vyděsil i mě. Ono ve 26, aby mi doktor řekl, že mi odcházejí vaječníky a dostaví se předčasná menopauza není nic moc. Akort když menses jsem měla vždy pravidelně bez problémů tak jsem nechápala o to víc. Neboj nic. Uvidíš u těch odběrů. Kdy Ti má dorazit rudoška?

eloana
12. čer 2009

me je taky 27. no mam to mit nekdy prist tyden ,ale beru utros takze mi to asi zbrzdi

eloana
12. čer 2009

ovsem nechapu kdyz nam pred rokem brali ten profil , tak nikdo nic nerikal-primarka porad jak mam vse v poradku....

nadis.h
12. čer 2009

No právě že to máš v pořádku a on Ti to blbě podal. Měl Ti říct,že 9 je sice vyšší, ale pořád je to v normě. A ne Ti říct, že máš KO vaječníky. 🙄

larri
12. čer 2009

janik,vsak ja si taky nepripoustim,ze mi ten test vyjde negativne.Ale pri 1.ivf jsem nemela vubec transfer,protoze mi nedozravaji vajicka a ted dekuji bohu,ze mam aspon ty dve,ktera zustala a jsou u mne.
tak aspon vidis,ze mezi nama je dost velky rozdil a ja bohuzel co jsem na Koniku,tak jsem poznala,ze nas je vic.Tak jsem rada za to,ze si sholkama jenom nepisem,ale schazime se.

Ja jsem oproti nekterym holkam na zacatku,protoze mam 2.ivf,ale holky maji 4 a do toho KETa porad nic.To jsou u mne velke bojovnice.Ale mam dve kamaradky a ty otehotnely pri 1.ivf.Jedna ma dokonce dvojcata.

Ja si to pripoustet opravdu nechci,ale bude mi 36 a jeste jsem tehotna nebyla,bohuzel.Ale ted u OPU mi rekl dr.,ze jsem jeste mlada,tak jsem v klidu.

eloana
12. čer 2009

rekl mi ,ze bych nemela nad tim ivf prilis premyslet .... co si o tom mas myslet - tak jako je to dost penez nevycucam si je z prstu. ne ze tolik nrmame ,ale pak nevim z ceho budeme cely mesic zit🙂)

nadis.h
12. čer 2009

Larri moje mamka byla těhu ve 43 letech. Není to o věku. Znám holčinu co mají přechody brzké v rodině. Mamka i ségra do 30i let. Té holčině je nějakých 25 a už to u ní začíná taky.

nadis.h
12. čer 2009

Počkej to Ti fakt řekl?????????????? To si děláš kozeny ne? 😲 No tak to čumim teda.

eloana
12. čer 2009

vazne mi to rekl,ze by se pak mohlo stat ,ze nebudu mit vajicka -sla jsem odtamtud jsko oparena

nadis.h
12. čer 2009

Jo tak to mě řekl taky, že nemusím vůbec reagovat na stimulaci a nemusejí se mi udělat vajíčka. Ale že bych neměla přemýšlet nad IVF mi teda neřekl. To by mě teda dost odradil. No možná v tomhle by byla pro Tebe lepší primářka. Já bych po téhle zkušenosti k němu už nechtěla. A nebo zkus mudr Johanovou ta je prý také fajn.

eloana
12. čer 2009

jako jak jsem z nej mela dobrej pocit ,tak uz ho teda nemam. jeste jsem psala mail primarce zda je nutna icsi neb ona nam asi pred rokem rikaal ,ze to nutne neni

nadis.h
12. čer 2009

Já se Ti nedivím. Mě by to odradilo taky. Ty jo to mám fakt dost.

eloana
12. čer 2009

mam holt nejakou smulu mel asi vazne nejakej blbej den🙂

nadis.h
12. čer 2009

Měl, já už to taky říkala ráno přítelovi,že je nějakej jinej než jindy. Asi měl fakt stres.

eloana
12. čer 2009

pak se m e jeste zeptal zda jsem ted spinila-rekla jsme ,ze ne a on ,ze by to bylo lepsi ,ze by to byla znamka uhnizdovani embrijka..... pri male jsem teda taky nespinila

nadis.h
12. čer 2009

A Ty máš IUI za sebou? To nemusí být vždy si myslím to špinění.

nadis.h
12. čer 2009

Holky jdu dodělat véču a jdu si dnes brzy lehnout. Tak už nebudu. Není mi moc dobře nějako. 🙄 Pa pa pa

eloana
12. čer 2009

jj jsem po 3 iui

dvojcata2
12. čer 2009

Ahojky tak už jsem zase tady můžu takhle večer dělám od rána do večera každý den.Jak jsi se ptala Nadis.h tak na první konzultaci jsem měla dr Petra.Chtěla jsem se zeptat moje kamarádka čekala dvojčata z umělého ale před 11 lety a dnes mně docela postrašila že ona zůstala doma na nemocenské hned jak začla hormonální léčbu že jí dr nechtěl pustit do práce.Já vím že asi pak když to vyjde a dojde oplodnění tak budu muset být na rizikovém nebo mně pustí do práce?? 🙂

janik8774
12. čer 2009

dvojcata2 - píšou automaticky neschopenku,stačí jenom se připomenout,asi by neradi viděli někoho kdo chodí do práce,ale fakt to záleží jenom na tobě.Jsou to tvoje děti a ty si to rozhodneš sama.Já bych teda do práce nešla.

všem - když si vzpomenu jak jsem byla neštastná z toho že nemohu mít normálně děti a jediná cesta je IVF tak se musím smát.Ted si teprve uvědomuji ,že někdo na tom může být hůř.Mám taky kamarádku,které se špatně tvoří vajíčka.Musí se doufat,že se to někdy povede.Nezoufej te!!!

janik8774
12. čer 2009

eloana - nezkoušela sis test a nebo čekáš až na středeční krev?

bbberusak
12. čer 2009

elo on to myslela asi tak, že nemáš na co čekat..to mě řekl taky, že mi hrozí ovariální selhání a že není na co čekat...se asi nějak blbě vyjádřil, nemyslím si, že to myslel nějak špatně... 😉

dvojcata2
12. čer 2009

Janik8774:to jo to já bych zůstala doma dělám v dětským a taháme tam kočárky a různý těžký krabice ale spíš mně zajímá jestli mně opravdu nechá už marodit ted jak dostanu léky nebo až otěhotním??

eloana
12. čer 2009

janik -na test je asi brzy a hlavne bude pozitivny me vydrzi pregnyl hrozne dlouho - v podstate po obou iui jsme mela stale stinecek a v krvi nic... takze pujdu asi jen na krev
bberusak- ja vim ,ze ot nemyslel nejak zle,ale docela me to vzalo tento profil uz maji v gennetu rok a nikdo nikdy mi nic nerekl-a na jednu stranu lepsi -ted jsem z toho docela vynervovana. ja rozumim ,ze se to s vekem zhorsuje... primarka mi rikala jak jsem v poradku dle HP a ted najednou ovarialni selhani.... to mam stale jeden a ten samy profil.........jeden z tech dvou me proste houpe🙂)

janik8774
12. čer 2009

dvojcata2 neschopenku píšou ve chvíli kdy jdeš na odběr vajíček se stimulaci můžeš chodit do práce.Já jsem si i píchala v práci dávky.Jakmile jsem šla na odběr vajíček tak jsem dostala neschopenku přímo v Pronatalu Praha a pak jsem jí předala svému gyn.Stačí jenom říct a oni ti jí vystaví.Od kdy jdeš na stimulaci? Jdeš na IVF? Já se už v tom tady nevyznám. 🙂

janik8774
12. čer 2009

eloana - já s IUI nemám zkušenosti a tak se ptám.Taky jsem slyšela o pozitivních testech a negativní krvi.
Jseš jak na trní .co? To čekání je hrozné.Já jsem se pořád pozorovala a srovnávala s prvním těhu.

eloana
12. čer 2009

🙂 cekani uz tak nejak jde .Ted jsem spis vykolejena z toho IVF a HP... mozna to prehanim ,ale docela me to vylekalo.Jen nechapu ,ze dle jednoho doktora je to v poradku a dle druheho ne a je to treba ohlidat.......