Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

haaribo
25. bře 2010

Mě totiž už ráno zarazil ten TT...

gab.
25. bře 2010

Já jsem ale o TT nic nepsala... Já psala, že jsem 29DC a 14 dnů po ovulce... 😲
A já se taky modlila, ať je tam něco málo a ono tohle 😀

haaribo
25. bře 2010

Ale já píšu, že mě už zarazil ten ranní test, jako jak byl vybarvený...

slunickosedmitecn
25. bře 2010

Holky, tak já se překonala a riskla jsem to a testla. A představte si je tam druhá //, ale teda slabá, tak nevím nevím. Co teď? mám ještě větší nervy než předtím.... 😲 😲

slunickosedmitecn
25. bře 2010

Mě se tak klepaly ruce jak jsem ten test držela. Myslíte, že ještě může zesílit do toho 14.dne? Já tomu nemůžu uvěřit

gab.
25. bře 2010

Hari, jo TT je těhotenský test 😀 Já myslela týden těhotenství 😀 To jsme si nerozumněly 🙂

Sluni, supeeeeer! Tak už bych šupajdila na krev! 😉

kkamca
25. bře 2010

určitě si myslim že by měl zesílit..aspon o kapku.pofot.. 🙂

gab.
25. bře 2010

Sluni, ty jsi 9 den od ET? To vypadá dobře! Ale tu krev bych dala jako samoplátce....klidně....

slunickosedmitecn
25. bře 2010

holky, zkouším ho fotit, ale z toho mobilu to vůbec není vidět. Můj foťák má půjčenej švagrová, takže bohužel. Mobil má foťák hrozně špatnej. Ale ta čárečka tam je, vidím ji a nemusim ani různě otáčet. Já snad ještě skočím pro další testy. měla jsem jen jeden z gennetu.

gab.
25. bře 2010

Sluni, jedině mamatest! Tam by byla tlustice!!! Rozhodně teda silnější druhá! 😉

slunickosedmitecn
25. bře 2010

Gab, ne dnes jsem 10.den od ET. Mám kamarádku ve špitále, tak bych hned šla, jenže je zrovna nemocná. To je pech. Holky, já ještě zkusím teda bud zítra nebo o víkendu a uvidím zda sílí a pak dle toho pojedu na krev do gennetu. Teda jestli tohle vyjde, tak škoda, že bych se nemohla opít, ale tak aspoň manžílek, že by mohl 😉 . Držte palečky, děkujuuuuu

slunickosedmitecn
25. bře 2010

Jo skáknu pro mamatest, ten je nejlepší. Ten z gennetu je asi nic moc že? hlavně přes to průhledné okénko je to tak blbě vidět,ale vidím jí 😎

janina79
25. bře 2010

sluni super.... já to tušila.... ta bude už jen sílit 🙂 ale sílení bude patrný spíš obden... ale máš to tam... zavrtaný.... vidíš a máš po strachu PROZATÍM,.... JAK JSEM SI ŘÍKALA JÁ, jinak mám strach pořád... i teď..... 🙂

holky já po té změně na novýho koníka nemám přístupný fotoblog... jakto? nevíte některá? 😖

gabi: to tt znamená, týden těhu. počítá se od 1. dc

haaribo
25. bře 2010

Jani, já myslela tt jako těhu test....ale to už je jedno, už jsme se pochopily.....teda holky, dneska se tady s těma // roztrhnul pytel!

haaribo
25. bře 2010

To je ale stejně nespravedlnost...já bych si mohla nabírat hcg denně a zadarmo, ale tak nějak nemám důvod....už aby to taky bylo.....

gab.
25. bře 2010

Hari, na jednu stranu chápu tvojí netrpělivost, protože ji znám, ale zkus se od toho odpoutat... K ničemu ti to nepomůže, jen k větším nervíkům... Ale to musí prostě přijít samo, aspoň u mě to tak bylo...

haaribo
25. bře 2010

Když ono to potěch letech prostě nejde...a zatím to nikam nevede....

haaribo
25. bře 2010

Strašně mě zničio to, že jsem si od toho moc slibovala, pak bylo zklamání o to větší a každého dalšího se bojím...

slunickosedmitecn
25. bře 2010

Jani, no sice je tam čárečka, ale ještě není vyhráno. Uvidí se hlavně z krve jak roste hcg....radši moc ještě nejásám. Ten stres tam stejně je, že je tak slabá. Ale snad na tom mamatestu budesilnější. Musíííí, jinak mě klepne 😉 Teď jsem došla do lékárny a koupila hned 3x mamatest ať mám zásobu. 🙂

haaribo
25. bře 2010

Jééé, to budeš testovat jak o život!!!!! 😀 😀 😀

gab.
25. bře 2010

Sluni, tak testuj a foť!

Hari, já vím, já po mimi toužím už roky, ale ex nechtěl ani za nic a teď nám to nešlo. Rozumím ti...

haaribo
25. bře 2010

Když ty už máš doma aspoň to jedno "mimi".... 😀 😀 😀 😀
Ale tak to je jedno,hlavně ať se něco děje a k něčemu to je....třeba i k těm //....
Tak fotečku...šup, šup!!!!!!!!!!!!!!!!!!

haaribo
25. bře 2010

Já si to svoje první neužila ani týden...ale i tak to bylo hezkých pár dnů....

gab.
25. bře 2010

Já mám doma už jendo mimi, zrovna dneska přišel bonz dopis ze školy, že chodí pozdě a bude kázeňsky potrestán. KDyž on je flegmouš, on si prostě to kaf ea cigáro v klidu "dodělá" a nějakejch pár minut ho prostě nerozhází...

haaribo
25. bře 2010

Jo tak to je teda bomba!!!! Tak aspoň dneska to potrestání nebude tak velký, když máš pro oba takový překvapení! 😉

gab.
25. bře 2010

No, on Kuba je v Praze, studuje tam, tak ho uvidím až další víkend a po telefonu to nechci řešit. Ale máš pravdu, jeho táta je z jeho pozdních příchodů na nervy a mě to je tak nějak jedno 😀

haaribo
25. bře 2010

😀 😀 😀 Si myslím, že máš úplně jiný myšlenky a nějakej bonz dopis tě teď nerozhází.... 😀 😀 😀

gab.
25. bře 2010

Ani omylem, jsem jsem se nad ním usmála a napsala bejvalýmu, že až Kuba dorazí, že mu domluvím. Na mě totiž, na rozdíl od něj, dá 😀

haaribo
25. bře 2010

No tak v tomto stavu na tebe rozhodně dá, páč tvoje domlouvání bude určo důsledné!!!! 😀 😀 😀 😀

slunickosedmitecn
25. bře 2010

Holky, zkusila jsem napsat dotaz do gennetu na ten jejich mail info@gennet a měla jsem za to, že mi odpoví tady z libereckého gennetu, ale dostala jsem odpověď z toho pražského. To ty dotazy jdou vždy do Prahy, nevíte?