Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janik8774
12. čer 2009

eloana - reaguješ uplně normálně,to přece není v pořádku když ti řeknou že je to v pořádku a pak zase že je to třeba ohlídat.Záleží komu víc věříš.Člověk se v těch doktorech nevyzná.

eloana
12. čer 2009

🙂 to nevim primarka mi rekla ,ze to je v poradku -vubec nemluvila ,ze bych si na neco mela dat pozor ,ze to je zvysene. a z toho sameho profilu mi dnes doktor rekl, ze je zvyseny a je to treba ohlidat.....neim komu mam verit🙂

dvojcata2
12. čer 2009

Janik8774:jdu na IVF,ted ve středu jsem byla teprve na první konzultaci kde mi řekli že to bude stát 15-20 tisíc ted v pondělí jdu s přítelem na krev a moč a za týden uvidím.kdysi mně dvě kartářky řekli že budu mít dvojčata a že k tomu bude složitější cesta.Takže jestli se to povede tak na to začnu věřit.Ta jedna je z JBC kupovala u mně v prodejně kočárek myslím že čekala 5 mimčo a měla samý kluky 🙂

janik8774
13. čer 2009

dvojcata2 věřit v něco je dobrá věc,ale zrovna kartářce 🙂 Jsem na tebe zvědavá.Já jsem taky za syna "dala " 20tis.
a ted čekám na druhý pokus KET.Odpočítávám dny. 🙂

dvojcata2
13. čer 2009

Tak jsem přišla z práce uvařila.Já na kartářku nevěřím ale byla by to dobrá náhoda.Dnes jsem prodávala dvojčatový kočárek také mají mimča z umělého.Nás teda je?! 🙂

janik8774
13. čer 2009

dvojcata2 Mohu se zeptat kde prodáváš? Ty jseš z Liberce?
Ty by si chtěla dvojčata když už jedno dítě máš?

dvojcata2
13. čer 2009

Janik8774:v Pettu v pražský jsem z Liberce_Ruprechtice.Já jsem si vždy dvojčátka přála.Kdyby ted vyšli byl by to zápřah ale asi by mi to nevadilo 😵

janik8774
13. čer 2009

dvojcata2 tak to tě obdivuji.Já se dvočatům bráním zuby nehty 🙂 🙂

eloana
13. čer 2009

holky ja bych klidne dvojcatka chtela 🙂

nadis.h
13. čer 2009

AHoj holky, jak se máte? Já dneska koukala v Chicu na kočárek pro dvojky s přítelem. Jsou to pěkné autobusy teda. 😀

bbberusak
13. čer 2009

nazdárek, já jsem na ně zrovna dneska koukala na netu...chtěla bys ten za sebou nebo vedle sebe? já asi vedle sebe, je v nich větší výběr, zdá se mi🙂 Nadi, uvědomuješ si, že za měsíc teoreticky budeme čekat mimi? Je to neuvěřitelný, ale čím víc se to blíží, tím víc si to představuju a docela to jde🙂

nadis.h
13. čer 2009

Ahooj beruš. 🙂 Jak je? My byli dnes nakupovat. Pro jídlo a dobroty a pak mi chtěl Karel koupit tenisky, ale žádný se mi nelíbili. Ani v Adidasu ani pak ve dvou jiných sportech. 😀 Já ten vedle sebe. Ty za sebou se mi moc nelíbí. Už proto že pak to zadní mimčo prd vidí. 😉 Beruš no je to tak noo. Ale těším se strašně moc.

bbberusak
13. čer 2009

mě bylo moc fajn, ale už jsem zase sama, takže smutno, ale jen do úterý🙂 no jo, dneska to je všechno drahý, ale hezkýho nic, to znám....no, já jsem si právě taky říkala, že je lepší ten vedle sebe...i mimča se viděj a ty máš o nich lepší přehled...dneska jsem se ptala mnž, jestli si umí představit, že budeme mít dvojky a že třeba už za měsíc....a jestli to třeba ještě neodložíme a nezkusíme počkat a zkusit počít normálně...řekl, že nechce rok čekat a že si to předtsavit umí a že se těší a bude rád, když už za měsíc budeme čekat🙂 ale že prej nesmím od prvního týdne říkat: my máme hlad, my se jdeme koupat, my jdeme na záchod a tak....že to nemá rád🙂 tak jsem ho uklidnila, že to opravdu nemám v plánu a hlavně, dokud nebude vidět pořádný bříško ani mě to neťukne🙂

nadis.h
13. čer 2009

Uuuuuaaaaaaaaaaaaaa ten má starosti. No nevím nevím. První týdny asi taky taková nebudu, ale po tom 3-4 měsíci mi asi hrabat už bude. 😀 Kája včera přijel domů a říkal mi, že už za chvilku budeme taťka a mamka a že o tom celý den v práci přemýšlel. Hodně pomohlo asi to, že byl konečně se mnou v G a slyšel jak to může být nepříjemné ten průběh píchání. Bolí mě v krku a on mě začal honit do postele at jdu a že m uvaří a donese čajík. Je to zlaťouš zas na chvilku. 😉

bbberusak
13. čer 2009

nějak mi to tady blbne, nejde mi přidat odpověď...to je super, že už přemýšlí jako taťka🙂 asi mu to fakt pomohlo...🙂 ten můj začne asi až budu v tom...je prostě jinej🙂
budeš moct píchat když budeš nemocná?

nadis.h
13. čer 2009

Mě to taky blbne. Buď to vypadne a nebo mi nejde přidat odpvěd. No nemysli si, že můj je jinej. Tohle byla světlá chvilka. Ale potěšilo to. On o tom musí sám začít. Když začnu já tak prostě se sekne a nic. Stejně jako se vším ostatním. Třeba ho s... když mu volá táta a chce aby přišel na kafe..Tak just nejde prostě. Dneska už jsem dobrá. Ale měla jsem strach,aby se mi nerozjela nějaká chřipajzna. Ale dnes je krček už v poho. Zlatí jdu se koupat a jdu do postele. At se zase o den přiblížím píchačce. 😀 Zítra si písneme. Dobrouky

bbberusak
13. čer 2009

Dobrou a písní až přijde mrcha🙂

nadis.h
14. čer 2009

Dobre dopoledne.
Rudka furt nic. Chjo.

bbberusak
14. čer 2009

Ahojky, no jo, to se dalo čekat viď, že si dá na čas, mrcha jenda červená🙂

dvojcata2
14. čer 2009

Koukám jak se tady všichni ted těšíme na menses já taky ale mám ji až na začátku měsíce,byla jsem na první konzultaci hned po menses sám dr Petr říkal že je to škoda že musím měsíc čekat.Ale když jsem nedávno pročítala papíry a zjistila že moje první cesta skrz mimi byla v říjnu tak těch pár měsíců snad uteče.Hlavně aby se povedlo.Já mám u nás kočárek vybraný kdyby to byly dvojčata je malý a má přední kola otočná ale na to je opravdu ještě brzo. 🙂

janik8774
14. čer 2009

dvojcata2
A co dvě postýlky? Dvoje povlečeníčko?
To bych měla práce nad hlavu. 🙂 Ted sama nevím jak sladím postýlku s pokojíčkem.Stále to měním.
To je opravdu škoda toho měsíce.Já říkám čím dřív tím líp.To čekání mě ubíjí.

larri
14. čer 2009

Ja se na menzes netesim,kdyz mrcha prijde,tak se budu muset pripravovat na dalsi ivf a to ja nechci 😠

Pred 1.ivf jsem to dostala o 12 dni drive,to byl sok.

Nebojte holky,dockate se.

nadis.h
14. čer 2009

Jsem nejak chrupla jeste. 🙂 holky co mesic cekani.. Ja cekala 4 mesice nez jsem se docekala az k injekcim. To bylo desny. Uz jsem ani nedoufala,ze se dockam.

bbberusak
14. čer 2009

dvojcata - kolik stojí ten kočárek?
já se s dvojkama smiřuju, těžko, ale smiřuju....lepší dvě než žádný, no ne? já taky čekám na mrchu🙂 ale to bude za 14 dní asi☹

nadis.h
14. čer 2009

No 14 dni bych uz zcvokatela. Furt litam na wecko jak blazen jestli uz. :D kocarek pro dvojky stoji tak od 7 tis vys.

larri
14. čer 2009

Pockej nadi,jak budes behat pri stimulaci a pak na zachod.Musis hodne pit a to jsem mela kolikrat v praci co delat,abych to stihla.

bbberusak
14. čer 2009

no mě bohužel nezbývá nic jiného než čekat☹
co to znamená hodně pít? teď piju 2 litry za den a že bych do sebe měla dostat víc, to si fakt neumím představit...to bych neměla ani čas pracovat, jen bych pila🙂

nadis.h
14. čer 2009

Lari to ja litam i normos. Uz jsem mela jeden cas pocit,ze mam nastydle vajecniky,ale to bych mela porad potom. :D

larri
14. čer 2009

berus,musis pit,aby si nemela hyperstimulak.

ted jsem cetla na jedne diskusi,ze holka mela hyperstimulak,sla lezet do nemocnice a oni prisli na to,ze je tehotna.A to nemela ani ET.

PAK,ze se zazraky nedeji.

bbberusak
14. čer 2009

já piju, jen nevím, co to znamená hodně pít...2 litry, 4 litry...?
já se pořád držím naděje, že přijdu za 3 týdny na píchandu a oni mi řeknou, že jsem těhu🙂 i když nevím, z čeho by to zjistili..no vlastně, že bych to nedostala🙂