• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
jdu čučet na pohotovost...mějte se tady moc fajn a Nadi, přeju ti, aby ti rudoška dorazila už dnes v noci:slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
výhodný je to v tom, že nemusíš nikdy myslet na ochranu, prášky a tak:slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se jdu vykoupat tedy... Beruš ráno písnu do práce. Doufám doufáááám rudoško pojd ke mně uuuužžž. :grinning:

Pa pa holky dobrou noc
14. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo?
15. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že tady je taky mrtvo :grinning:
15. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem tak jak to tady pročítám tak se už v těch zkratkách nevyznám.To je samej KET ,,HP atd už nevím co je co.My jsme byly dnes s přítelem ráno na odběrech no jenom on protože já jdu na odběr až 2-3 den mens.a já myslela že mám jít i ted.Takže musím čekat na začátek července pak zavolám na výsledky a oni mně domluví další schůzku tam hned pojištovnu dozvím se co za prášky nebo injekce a pak v srpnu snad odběr atd.Já už jsem s toho jelen.Jinak u nás kupujou kočárky a jsou třeba jenom měsíc těhotný,jedna si ho kupovala a nebyla těhotná vůbec :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Nadis, nějaký další info o dalších co byly dnes na krvi?
15. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojcata2
to si snad děláš legraci? Nebyla těhotná a kupovala kočárek? Kočárek bych fakt kupovala jako poslední. :slight_smile:
Kdyby kupovala oblečení a nebo nějaké drobnost,protože by se jí to líbilo,ale kočárek.To je fakt síla.
15. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojcata - co si myslíš jakej kočárek pro dvojky je lepší? za sebou nebo vedle sebe?
15. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak komu se co líbí já bych brala vedle sebe a těch za sebou je málo spíš jsou to sourozenecké.
15. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdyby jste šli někdy pražskou tak se klidně stavte a přihlašte se mám černý vlasy a velkej zadek mně poznáte. :grinning: Třeba se budem potkávat v Gennetu a já vás ani nepoznám
15. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam já chodím každej den...myslím Pražskou:slight_smile: ale nechci lézt do krámů s miminkovskýma věcma :frowning2:
15. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

beruš žádné jiné info. Jen jedna holčina co hulila před ET i po ET a dne testla 10 den a má // :wink:
15. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
co hulila ? jako cíga? to jsem zvědavá jeslti to i zůstane..a kolik má embryjek?
15. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus jj cigára. Zbyla jí po PK jen 2 a ty má v sobě
15. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatko koupila jsi si už Kontryhelový čajík? :wink:
15. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš jdu vypnout PC.. A musím doma něco splnit... :grinning: Víš co..Jak jsem dnes psala o měsíci... :grinning: Zítra písnu.:papa
15. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekoupila...jsme zapomněla....tak napiš zítra do práce, jak to dopadlo...:slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím, nevíte jak funguje v Gennetu v Liberci andrologie? Jestli je dobrá a tak? Chtěla bych tam objednat manžu a je to tam pro nás nejblíž. Díky :wink:
16. čer 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stavbo ahoj. Tak t vůbec netuším. Ale řekla bych, že to bude dobré na dobré úrovni.
16. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevadí. Zkusíme tam přímo zajet a domluvit se na místě a uvidíme. :wink:
16. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem jdu vás všechny pozdravit.Je něco nového? :slight_smile:
16. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bbberusak:To se ti ani nedivím já jse jen bojím že kdyby se nám to nepovedlo tak že to pak budu mít v práci těžký koukat každý den na mimča.
16. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kdepak jste všichni potřebovala bych pozitivně naladit jsem utahaná z práce nohy mám jak konve a to ještě nejsem těhu myslm že potom nebudu ani chodit
17. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojce ja jsem tu. :slight_smile: nehledate zamestnance? Treba i na pulku. Bavilo me prodavat mimi veci.
17. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
i mně by bavilo dělat půlku ale to nejde.To je právě to prodávat pro mimi ale je zatím tahání krabic těžkejch a celý den na nohách.A jak to s tebou vypadá s mimčem že jse ptáš na práci,jsem tu chvilku tak nemám přehled. :unamused:
17. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek. mnž odjel tak jsem zase na pc:slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojce vcera jsem zacala stimulovat teprve. A praci hledam,kdyby se nezadarilo. Makala bych klidne i ted. Doma me to nebavi.

Berus jdeme pichat za chvilku. :slight_smile:)
17. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já vím:slight_smile: jsem zvědavá:slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co?
17. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek