Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
12. srp 2010

Kamčo u Tebe bych to viděla že jak příjde genetika a bude OK tak bude konzultace,pošle se žádost na pojišťovnu, ta příjde cca za 14 dní a pak už jen konzultace kdy si půjdeš pro pigára a bude se čekat jen na mrchu a začneš stimulku.

Péti to je normoš doktor tak jako chodíš k primářce. Stačí při objednání říct že bys chtěla k mudr Petrovi a půjdeš. Jen možná budeš déle čekat...Je oblíbený a tudíž dost zaneprázdněný. 😅

Zanet Gennet má přímo parkoviště své hned u budovy. Jinak od radnice to je pár kroků... 😉

Jinak Kájík je zlatíčko maminčino hodné. 🙂

zanet2009
12. srp 2010

@nadis.h děkuji 😉

petrajda
12. srp 2010

jojo ,jak píše nadis, je tam parkoviště. Ale já dojíždím busem z jiného města ,takže z autobusáku chodím pěšky a skutečně je to za radnicí.

nadis - delší čekání jo? Tak to raději ne...už teď se mi to zdá dlouhé 😀 .Ale aspoň vím,kdyby něco 😉

nadis.h
12. srp 2010

to čekání je na tomnejhorší... 😝 Já v podstatě čekala od dubna do října... 🙄

petrajda
12. srp 2010

nadis - ...uf! Tos mi teda teďka dala 😕 Ale hlavně že se vám zadařilo a to je na tom to nej 🙂

nadis.h
12. srp 2010

Péto já jsem extra případ..Ze mě si příklad neber.. 😅

petrajda
16. srp 2010

ahoj holky jak se vede?
kkamca - už vám přišly výsledky z genetiky??

nadis.h
16. srp 2010

Čauky, dobrý. 🙂 Jak u Vás?

kkamca
16. srp 2010

petrajda:ahoj..
Nene,na to je dle mě sakra brzy..Povidali nám že až konec srpna.

Nado čau,a i vy ostatní

petrajda
17. srp 2010

čau holky...dnes se u nás stavovala švagrová s třítýdenním synovečkem. tak sem se jí ptala zda se nejde nějak infikovat,že bych klidně ráda 😀
Jinak to u nás jde...ani povodně se nás nedotkli. jen muž byl v sobotu v Bilym Kostele uklízet a v neděli mohli začít zas nanovo 😒 . Doufám,že vy jste v pohodě.

trudy
17. srp 2010

Ahoj holky, můžu se k vám přidat. Chodím taky do Gennetu v LBC. Mám za sebou již 2x neúspěšné IUI a jedno neůspěšné IVF. Chodím k primářce Bydžovský a minulý týden jsme byli na genetice u dr. Křečkový 😉

kkamca
17. srp 2010

trudy ahoj.
Koukám to už jsi 3 co chodí k primářce. 🙂
Trudy sím tě za jak dlouho budete mít vysledky z genetiky,neřekla vám Křečková?

kkamca
17. srp 2010

Petrajdo nás se povodně nedotkli,ale příbuzenstva ve velké míře jo.. 😒

kkamca
17. srp 2010

Jo,holky docela by mě zajímalo..jaká je úspěšnost v liberci na 1.ivf?Víte někdo tak nějak? 🙄

kapibara
17. srp 2010

@trudy vítám Tě mezi námi 🙂 hodně sil a hlavně hodně úspěchů v dalším boji 😉

@kkamca ahoj Kamčo,na jejich stránkách je úspěšnost IVF okolo 40%,ale jaká je úspěšnost u prvního netuším,stejně toto závisí pár od páru,dle jejich diagnozy,toť můj názor 😉

kkamca
18. srp 2010

@kapibara ahoj,
díky za info.Písnu ti ip..

nadis.h
18. srp 2010

Ahojky.

Trudi vítej a přeji ať se brzy zadaří!! 🙂

Kamco ono to asi nelze říct jaká je úspěšnost u 1 IVF. Můj názor je ten, že je to prostě náhoda. Někomu to výjde někomu ne. Ale také mě říkali 40-45%

petrajda
18. srp 2010

trudi ahoj. také chodím k promářce. teď už čekáme jen na druhý pohovor co s náma 🙂
kkamca - u nás to odnesli dost známí. ☹

trudy
18. srp 2010

Ahoj holky, děkuji za přivítaní.

@kkamca výsledky z genetiky by měli být za měsíc od odběru krve. Jsem zvědavá jak dopadnem. Dneska mám zas nějakou blbou náladu, stále na to myslím a říkám si jak to člověka vyčerpává, ty neúspěchy. 😢 😢

petrajda
18. srp 2010

trudy - tak na ty neúspěchy taky čekám. Já vždycky totiž myslím na to nejhorší.Zatím teda nevíme na čem jsme ,jdeme až začátkem září,myslím sedmého 😲

kkamca
18. srp 2010

@trudy Jen jsem se ptala,jestli vám třeba neřekla něco jiného..I my máme čekat měsíc.Což vychází na začátek září.Tak uvidíme.
Neúspěchy si taky přiipouštím,a řekla bych že až moc.

petrajda
18. srp 2010

nevím jestli to není lepší právě se moc netěšit.Pak to není takovej skok dolů 😒

trudy
18. srp 2010

@kkamca Ale ty už máš aspoň jeden poklad, já ještě nikdy neotěhotněla - bohužel. Jinak mi byli na genetice 11.8. takže výsledky budou snad kolem 15.9. A můžu se zeptat vám tu genetiku doporučila primářka???

kkamca
18. srp 2010

@trudy Sice jedno dítě doma mám,ale to nic neřeší..Ta touha je naprosto stejná,jako kdybych se těšila na první.

Genetiku nám navrhli automaticky..a navrhla ji primářka,Myslim si ,že u nás je to hlavně kvůli spg.Proto nám ji dělají hned a nečekají na případné další ivf..

petrajda
18. srp 2010

Holky ,chtěla sem se zeptat. Když jste byli všechny ve fázy "snažení" 🙂 ,což jsme prakticky všechny pořád, konzultovali jste nebo řešila s vámi vaše gyndařka možné problémy?Nebo to bylo jako u mě, prostě rovnou napsala doporučení.

trudy
18. srp 2010

@kkamca A ty už máš nějaké ivf za sebou? (možná to je někde napsaný, ale mě se to nechce dočítat)
A že jsem se ptala na tu genetiku. Já si o ní musela říct, prý je to drahá záležitost a nedělá se to po prvním neůspěšném ivf, ale když jsem si o to řekla, tak nás objednali 😨

kkamca
18. srp 2010

@trudy Právě ,že nemám za sebou ani ivf ani iui (IUI nam nebylo doporučeno vůbec,špatný spg).
A o genetiku jsme si fakt ani slůvkem neřekli,hned na 1 konzultaci ,co jsme byli,tak primářka sama řekla,že se genetika udělá.Ale jak sem psala výš,tak z důvodu spg..

Petrajdo my se snažily hooodně dlouho..než jsme se vůbec do car dostali.Můj gyndr to pořád odkladal,léčba téměř žádná.Až poslední rok zkouška s clostilem a duphastonem.
A vlastně až po poslenim spermiogramu -který jsme si nechali udělat samy,bez nějakého doporuča-když ho viděl,tak nás hnal skoro bičem do car.Sice pozdě,ale přeci.Už jsem dávno mohla mít něco za sebou,a třeba sem i těhu mohla být.Prostě než sem se do car dostala,tak uplynuly neuvěřitelné 4 roky.
No je to i moje vina-neměla sem se nechat odbývat a poslouchat dr,že když máme jedno dítě,že musí vyjít jen tak i druhé. 😒 Ted mě to třeba šíleně mrzí.

petrajda
18. srp 2010

kkamca - no mi se snažíme něco přes rok. Jakože víš že mi je 33,tak gyndařka mi pořád říkala,že ona měla první dítě v šestatřiceti že máme ještě čas..Máma mě měla ve stejným věku,ale u našich byli prostě důvody trochu jiné. Nijak nesouvisely s nějakými problémy.Já si to doporučení tak trochu vynutila,nerada čekám 🙂 .Je fakt že mi nabízela nějaké tabletky,ani nevím pořádně co,ale odmítla sem a řekla si rovnou o to doporučení.Raději sem chtěla mít jistotu co je případně s náma v nepořádku a pak ať nám raději pomůžou už odbornící. Sńad 😔.
No je fakt dobře že jste na ten spg. nechali udělat sami. Ani jsem nevěděla že to jde.Mě to v dnešní době připadá,že se musíme pomalu léčit a stanovovat diagnozy samy i dokonce následné procedury - samozřejmě že přehánim 🙂

trudy - primářka ti nechtěla na genetiku poslat? nebo jsi sé objednala rovnou u sester,pokud to teda touto cestou jde?
Mě se zas povedlo přijít na první konzultaci bez manžela 😅 ,nikdo mě předem neinformoval ač se to zdá logické 😅 ,ale byla celkem v poho. Řekla rovnou jaké odběry nás čekaj a v případě dobrých výsledků nám doporučí IUI.Případně pak IVF. Jenže co s náma fakt ještě nevim. To čekání je hrozný 😠

kkamca
18. srp 2010

@petrajda o věku jsem často slýchávala i já..že mám čas.Kam pospíchám.. 😒

nadis.h
19. srp 2010

Ahoj holky,

Péťo já byla prvně taky bez chlapa a nikdo mi nic neřekl na to. A vzhledem k tomu co mi tam dr povídal to ani nutné nebylo aby tam byl.

A já to měla rychlé. V únoru jsem přišla prvně k doktoru tady v Lbc, na začátku března jsem šla na laparku a po ní hned do Gennetu. U mě nebylo na co čekat.