• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
@petrajda ohledně tý genetiky - podstoupili jsme 2x IUI a 1x IVF bohužel bez úspěchu a když jsem šla po nezdárném ivf k primářce, tak ona mi řekla, že za 3 měsíce můžeme jít do dalšího ivf a tak jsem se jí zeptala jestli by nebylo dobrý udělat genetiku a ona mi řekla, že toto vyšetření je dost drahý a že nemůžu brát první neúspěch, jako že to nikdy nevýjde, ale mě příjde logičtější nejdřív vše vyšetřit a pak teprve zkoušet dál. Říkala že ta genetika je dost drahá a že když se 40% párů podaří metodou ivf otěhotnět, že je zbytečné dělat genetiku hned na začátku, ale když nám se to bohužel nepovedlo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
19. srp 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis - je to asi případ od případu :slight_smile: Ale Kájík je takoví zlatíčko :dizzy_face: co?

trudy - no já se ptala i kvůli tomu zda se mám pokusit trochu zabojovat pokud se mi nebude něco pozdávat
19. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak zatim mi výsledky nedošli.
Jak se máte?
24. srp 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca Ahoj Kamčo,je ještě brzo,ne? Byli jste teď v srpnu,že? Víš,jak to je...léto,dovolené :stuck_out_tongue_closed_eyes: my čekali hrozně dlouho na výsledky z imunologie :angry:
24. srp 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, držím všem pěsti, kdo se snaží otěhu v Gennetu v Liberci.
Já jsem tam dneska byla na NT screeningu a jsem úplně nadšená z jejich přístupu, fakt super. :wink:
24. srp 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapibara Ahoj Kapi,ale tak to víš nervíčky trošku pracují.. :slight_smile:
24. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca to je jasné,tak držím pěsti,ať to dopadne dobře :wink:
24. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ted sem jako překvapená:Nevíte jestli i v gennetu dělají IUI s dárcovskyma spermoškama? :rolling_eyes:
24. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca ahoj Kamčo,ty jo,tak to teda nevím...nevím,jak je to s těma dárcema,kolik jich mají atd....ale proč by ne,že? když žena sama problém nemá a je problém v chlapovi,tak mně příjde zbytečné podstupovat předražené IVF :confused: zkus tam zavolat,za to nic nedáš....
25. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapibara Ahoj,
no právě já se to dozvěděla včera,že se to dá,a teda byla sem vyvalená jak puk.Sem to vůbec netušila. :confused:
Protože když tak by mě mohli nastimulovat lehce clostíkem,a pak dárcovské sperma vid..
Ještě počkám,na konzultaci na tu genetiku a pak bych se poptala.S tou Křečkovou byla docela řeč.
Každopádně by to bylo o dost levnější-dárce stojí 2 tis. :rolling_eyes:
25. srp 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca tak všeobecně IUI nemá moc valnou úspěšnost,ale zrovna to může vyjít...no,bylo by to fajn :wink:
25. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapibara Kapi IP---
No uvidím ,třeba se zas mršky na podzim objeví.A stejně bude ivf jasné.
25. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca tak bylo by to nejlepší :slight_smile: vlastní materiál je vlastní materiál :sweat_smile:
25. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapibara Kapi no tak to víš,že by to bylo nejlepší.Ale kdyby náhodou nebyla jiná možnost--pořád se musí počítat se vším.
Jinak mi to nejde otevřít..tak jsem ti psala ještě jednou. :slight_smile:
25. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapibara KAPI tak už..takhle mi to stačíí...děkuji ti.
25. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..já jsem nervní.Jdeme až za 14 dní a mě to přijde neskutečně dlouho.Teprve se dozvíme co s náma a jak dopadly vásledky. No nic jiného nezbívá než čekat.
IUI sice nemá valnou úspěšnost,ale poslední dobou jsem slyšela o dost případech komu to pomohlo. Já zas dneska dostala mrchu..a asi už nevím co dělat ,zda dělat v posteli stojku nebo žížalu :grinning: .Pardon,jsem trochu navztekaná. Včera jsem mluvila s jednou známou,věděla sem,že je těhotná,tak se na ní radostí vrhnu a málem sem jí div nezačala gratulovat a ona na mě smutně koukla,že už zase ne :fearful: .Že má problém to donosit. Byla už podruhé na potratu. Ach jo! Tak bych jí to přála,jako každé tady z vás
25. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Kamčo určo to v G dělají. A můžu Ti říct, že jsem viděla várku kluků dárců a říkala si jak budou děti hezké od takových fešáků. :sweat_smile: Byli to mladí kluci.Typuju max do 20i let a fakt manekýni!! :slight_smile:
25. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet je to hezké ten jejich přístup vid? Pro mě to byl fakt nejhezčí ultrazvuk. :slight_smile: A neřekli Ti co čekáš? Já to už z toho NT věděla. :slight_smile:

Péti to je smutný. :frowning2:
25. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj :slight_smile:

Jak se máte?

@kkamca tak jak výsledky? už se něco hnulo?

@petrajda kdy jdete Vy?
1. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Bohužel, paní dr. říkala, že takhle brzo to ještě nejde poznat :confused:

Ještě jsem se chtěla zeptat, dostala jsem v gennetu žádanku na krev(myslím na Triple testy), je tam rozmezí, kdy je vhodné odběry udělat, musím se na tyto odběry objednat nebo prostě jeden den tam zajít? a v kolik hodin se tam chodí na odběry?jenom ráno nebo kdykoli během dne? Já jsem se totiž úplně zapomněla zeptat.
1. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanet2009 Ahoj Zanet,to netuším,jak s objednáním,ale není nic jednodušího než tam brnknout :wink: odběry jsou tuším od 7.30 do cca 9.00.....
1. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapibara ahoj Kapi nééé,výsledky zatim nedorazily.
Ted v sobotu to bude měsíc od odběrů.. :rolling_eyes:
1. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapi - jdeme příští úterý,myslím v půl třetí. Už jsem nedočkavá co se dozvíme.
kkamca - tak to je teda naprd, já bych už vřela :slight_smile:
zanet - můžeš tam přijít v tom rozmezí kdy se ti to hodí,respektive vychází, na recepci jen řekneš prostřední sestřičce, že jdeš na tripl.Odběry jsou jak píše kapibara,ale můžeš možná přijít i později. Myslím,že posledně mi říkali,že pro vzorky jezděj v jedenáct. Ale asi budou raději když přijdeš jak se má.
Holky jak se máte?
1. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ani nepíšu..nechci sem vnášet negativa,ale prostě "nic moc".
mohlo by být lépe. :pensive:
mějte se fajn.
1. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca - ale netruchli...je to boj jako se vším a život je k...a :sunglasses:
1. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca ahoj Kamčo,to že je život svině víme každá,ale je potřeba to tak brát :wink: zase bude lépe i u Tebe :dizzy_face: a jestli Ti je ouvej,tak od toho tady je koník a my :slight_smile:

@petrajda Tak už se Vám to krátí. Taky jsem zvědavá,co Vám navrhnou :wink:
1. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak jen načíhnu a ono nic nového.
Genetika ještě nedošla.

Jak se máte?
7. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca To je divný, podle mě už to tam musí být. My byli na genetice 11.8. a včera jsem byla u primáky a výsledky z genetiky už tam máme( myslím že jste tam byli dřív?) , jen je musí doktorka Křečková zpracovat a pošle nám zprávu, ale primářka už to viděla a říkala, že tam nic co by mělo být na závadu nemáme - JUPÍ !!!!!
7. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trudy Jo byly jsme 4.8 ..a výsledky nám mají přijít domu.A bohužel dodneška ještě nic nedošlo.
Jedině jestli to někde nestojí v gennetu.Nevolala sem tam.

Tak gratuluji k výsledkům.
7. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si tam ted volala.Tak dr Křečková se vrátila po dovolené ted v pondělí a ještě to nemá zpracované k odeslání.Ovšem prej by to mělo přijít bud koncem týdne nebo začátek příštího týdne.Rovnou nás už zase objednali na září 20.aby jsme ty výsledky prokonzultovali. :rolling_eyes:
8. zář 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek