Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

trudy
19. srp 2010

@petrajda ohledně tý genetiky - podstoupili jsme 2x IUI a 1x IVF bohužel bez úspěchu a když jsem šla po nezdárném ivf k primářce, tak ona mi řekla, že za 3 měsíce můžeme jít do dalšího ivf a tak jsem se jí zeptala jestli by nebylo dobrý udělat genetiku a ona mi řekla, že toto vyšetření je dost drahý a že nemůžu brát první neúspěch, jako že to nikdy nevýjde, ale mě příjde logičtější nejdřív vše vyšetřit a pak teprve zkoušet dál. Říkala že ta genetika je dost drahá a že když se 40% párů podaří metodou ivf otěhotnět, že je zbytečné dělat genetiku hned na začátku, ale když nám se to bohužel nepovedlo 😖 😖 😖 😖 😖

petrajda
19. srp 2010

nadis - je to asi případ od případu 🙂 Ale Kájík je takoví zlatíčko 😵 co?

trudy - no já se ptala i kvůli tomu zda se mám pokusit trochu zabojovat pokud se mi nebude něco pozdávat

kkamca
24. srp 2010

ahoj,
tak zatim mi výsledky nedošli.
Jak se máte?

kapibara
24. srp 2010

@kkamca Ahoj Kamčo,je ještě brzo,ne? Byli jste teď v srpnu,že? Víš,jak to je...léto,dovolené 😝 my čekali hrozně dlouho na výsledky z imunologie 😠

zanet2009
24. srp 2010

ahojky, držím všem pěsti, kdo se snaží otěhu v Gennetu v Liberci.
Já jsem tam dneska byla na NT screeningu a jsem úplně nadšená z jejich přístupu, fakt super. 😉

kkamca
24. srp 2010

@kapibara Ahoj Kapi,ale tak to víš nervíčky trošku pracují.. 🙂

kapibara
24. srp 2010

@kkamca to je jasné,tak držím pěsti,ať to dopadne dobře 😉

kkamca
24. srp 2010

Holky ted sem jako překvapená:Nevíte jestli i v gennetu dělají IUI s dárcovskyma spermoškama? 🙄

kapibara
25. srp 2010

@kkamca ahoj Kamčo,ty jo,tak to teda nevím...nevím,jak je to s těma dárcema,kolik jich mají atd....ale proč by ne,že? když žena sama problém nemá a je problém v chlapovi,tak mně příjde zbytečné podstupovat předražené IVF 😕 zkus tam zavolat,za to nic nedáš....

kkamca
25. srp 2010

@kapibara Ahoj,
no právě já se to dozvěděla včera,že se to dá,a teda byla sem vyvalená jak puk.Sem to vůbec netušila. 😕
Protože když tak by mě mohli nastimulovat lehce clostíkem,a pak dárcovské sperma vid..
Ještě počkám,na konzultaci na tu genetiku a pak bych se poptala.S tou Křečkovou byla docela řeč.
Každopádně by to bylo o dost levnější-dárce stojí 2 tis. 🙄

kapibara
25. srp 2010

@kkamca tak všeobecně IUI nemá moc valnou úspěšnost,ale zrovna to může vyjít...no,bylo by to fajn 😉

kkamca
25. srp 2010

@kapibara Kapi IP---
No uvidím ,třeba se zas mršky na podzim objeví.A stejně bude ivf jasné.

kapibara
25. srp 2010

@kkamca tak bylo by to nejlepší 🙂 vlastní materiál je vlastní materiál 😅

kkamca
25. srp 2010

@kapibara Kapi no tak to víš,že by to bylo nejlepší.Ale kdyby náhodou nebyla jiná možnost--pořád se musí počítat se vším.
Jinak mi to nejde otevřít..tak jsem ti psala ještě jednou. 🙂

kkamca
25. srp 2010

@kapibara KAPI tak už..takhle mi to stačíí...děkuji ti.

petrajda
25. srp 2010

ahoj holky..já jsem nervní.Jdeme až za 14 dní a mě to přijde neskutečně dlouho.Teprve se dozvíme co s náma a jak dopadly vásledky. No nic jiného nezbívá než čekat.
IUI sice nemá valnou úspěšnost,ale poslední dobou jsem slyšela o dost případech komu to pomohlo. Já zas dneska dostala mrchu..a asi už nevím co dělat ,zda dělat v posteli stojku nebo žížalu 😀 .Pardon,jsem trochu navztekaná. Včera jsem mluvila s jednou známou,věděla sem,že je těhotná,tak se na ní radostí vrhnu a málem sem jí div nezačala gratulovat a ona na mě smutně koukla,že už zase ne 😨 .Že má problém to donosit. Byla už podruhé na potratu. Ach jo! Tak bych jí to přála,jako každé tady z vás

nadis.h
25. srp 2010

Ahoj holky,

Kamčo určo to v G dělají. A můžu Ti říct, že jsem viděla várku kluků dárců a říkala si jak budou děti hezké od takových fešáků. 😅 Byli to mladí kluci.Typuju max do 20i let a fakt manekýni!! 🙂

nadis.h
25. srp 2010

Zanet je to hezké ten jejich přístup vid? Pro mě to byl fakt nejhezčí ultrazvuk. 🙂 A neřekli Ti co čekáš? Já to už z toho NT věděla. 🙂

Péti to je smutný. ☹

kapibara
1. zář 2010

Ahoj ahoj 🙂

Jak se máte?

@kkamca tak jak výsledky? už se něco hnulo?

@petrajda kdy jdete Vy?

zanet2009
1. zář 2010

@nadis.h Bohužel, paní dr. říkala, že takhle brzo to ještě nejde poznat 😕

Ještě jsem se chtěla zeptat, dostala jsem v gennetu žádanku na krev(myslím na Triple testy), je tam rozmezí, kdy je vhodné odběry udělat, musím se na tyto odběry objednat nebo prostě jeden den tam zajít? a v kolik hodin se tam chodí na odběry?jenom ráno nebo kdykoli během dne? Já jsem se totiž úplně zapomněla zeptat.

kapibara
1. zář 2010

@zanet2009 Ahoj Zanet,to netuším,jak s objednáním,ale není nic jednodušího než tam brnknout 😉 odběry jsou tuším od 7.30 do cca 9.00.....

kkamca
1. zář 2010

@kapibara ahoj Kapi nééé,výsledky zatim nedorazily.
Ted v sobotu to bude měsíc od odběrů.. 🙄

petrajda
1. zář 2010

kapi - jdeme příští úterý,myslím v půl třetí. Už jsem nedočkavá co se dozvíme.
kkamca - tak to je teda naprd, já bych už vřela 🙂
zanet - můžeš tam přijít v tom rozmezí kdy se ti to hodí,respektive vychází, na recepci jen řekneš prostřední sestřičce, že jdeš na tripl.Odběry jsou jak píše kapibara,ale můžeš možná přijít i později. Myslím,že posledně mi říkali,že pro vzorky jezděj v jedenáct. Ale asi budou raději když přijdeš jak se má.
Holky jak se máte?

kkamca
1. zář 2010

Já ani nepíšu..nechci sem vnášet negativa,ale prostě "nic moc".
mohlo by být lépe. 😔
mějte se fajn.

petrajda
1. zář 2010

kkamca - ale netruchli...je to boj jako se vším a život je k...a 😎

kapibara
1. zář 2010

@kkamca ahoj Kamčo,to že je život svině víme každá,ale je potřeba to tak brát 😉 zase bude lépe i u Tebe 😵 a jestli Ti je ouvej,tak od toho tady je koník a my 🙂

@petrajda Tak už se Vám to krátí. Taky jsem zvědavá,co Vám navrhnou 😉

kkamca
7. zář 2010

ahoj,
tak jen načíhnu a ono nic nového.
Genetika ještě nedošla.

Jak se máte?

trudy
7. zář 2010

@kkamca To je divný, podle mě už to tam musí být. My byli na genetice 11.8. a včera jsem byla u primáky a výsledky z genetiky už tam máme( myslím že jste tam byli dřív?) , jen je musí doktorka Křečková zpracovat a pošle nám zprávu, ale primářka už to viděla a říkala, že tam nic co by mělo být na závadu nemáme - JUPÍ !!!!!

kkamca
7. zář 2010

@trudy Jo byly jsme 4.8 ..a výsledky nám mají přijít domu.A bohužel dodneška ještě nic nedošlo.
Jedině jestli to někde nestojí v gennetu.Nevolala sem tam.

Tak gratuluji k výsledkům.

kkamca
8. zář 2010

Jsem si tam ted volala.Tak dr Křečková se vrátila po dovolené ted v pondělí a ještě to nemá zpracované k odeslání.Ovšem prej by to mělo přijít bud koncem týdne nebo začátek příštího týdne.Rovnou nás už zase objednali na září 20.aby jsme ty výsledky prokonzultovali. 🙄