Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petrajda
8. zář 2010

ahoj holky...byli jsme včera , výsledky známe,já dopadla na jedničku,manžel nějaké mírné podhodnoty,ale nic extra.Primářka nás objednala rovnou na genetiku,jdem příští týden ve čtvrtek, doporučila rovnou IUI.Takže až začnu menstruovat začnu brát ten Clostilněco 🙂 Chci se jen zeptat genetika to je jen dotazník a nebo se také dělají odběry? Nějak sem to nezaregistrovala 🙂 opět!

trudy
8. zář 2010

@petrajda Na genetice se vás budou ptát na nemoci v rodině. A oboum vezmou krev. 🙂

petrajda
8. zář 2010

trudy, děkuji sem na to zvědavá na to zpovídání 🙂

kkamca
10. zář 2010

ahoj,
tak výsledky z genetiky dnes došli.
20.9 nás čeká návštěva u dr Křečkové na prokonzultování výsledků. 😝
Ale závěr je jasný,jsme v poho..

trudy
10. zář 2010

@kkamca Tak to moc gratuluju, že jste v poho. Nám to taky dneska přišlo a taky vše v poho. Teď nás ještě čeká imunologie v Praze. 😉

kkamca
10. zář 2010

@trudy Ahoj,
tak na imuno my nejdeme..nevím otom. 🙂
Tak hodně štěstí.

trudy
10. zář 2010

@kkamca Díky, také přeju hodně štěstí. Jinak nás na imunologii poslala prim. Bydžovská. Manžel jde 30.9. na operaci, tak prý využijeme čas, kdy nemůžeme nic dělat, tak si projdeme ještě imuno. Jsem docela ráda, aspoň nás důkladně prohlídnou, akorát, že se na to musí do Prahy. Jednou na krev a spermio a podruhý k doktorce. 😨

kkamca
10. zář 2010

@trudy Taky k ní chodíme..uvidim až k ní půjdeme se všemi výsledky..co nám řekne dále. 😎 Třeba taky bude imuno..to trvá jak dlouho nevíš?

trudy
11. zář 2010

@kkamca trvá to přibližně měsíc, objednáš se tam na krev a za 4 až 5 týdnů tam jedeš pro výsledky. 😝

kkamca
11. zář 2010

@trudy Zas další měsíc.. 😝

trudy
11. zář 2010

@kkamca Uvidíč, třeba vás tam nepošlou. Ale já jsem radši, že si projedem všemožnými vyšetřeními. Než se pustíme do 2.IVF

kapibara
11. zář 2010

@kkamca ahoj Kamčo,nám imunologie trvala déle než měsíc,dlouhé bylo obědnání,výsledky cca za 5 týdnů a konzultace taky až za dlouho...minimálně 2 měsíce 😝 ale pokud už mátě jedno dítě,tak zřejmě stejně nic nenajdou a hlavně vy víte na čem jste,kde je zásadní problém...proto Vás tam taky asi ani neposlali 😉

kkamca
12. zář 2010

@trudy Nás čeká teprve 1.ivf..
@kapibara Ahoj.Už ti to hezky přibývá 😵 😵
Taky si myslim,že na to nepůjdem,aspon ne ted při prvním pokusu. 🙂

kapibara
12. zář 2010

@kkamca Díky,Kamčo 🙂 hezky to přibývá a já taky 😀 😀 😀 a kdy jdete k primářce na konzultaci? zrovna při té genetické konzultaci?

kkamca
12. zář 2010

@kapibara No právě že ne..neměla prej místo na toho 20.9-.takže nevím,kdy k ní půjdeme.Asi se rovnou objednáme slovně v gennetu.Počítám,stim že asi tak v říjnu???Většinou to trvá těch 14 dní ..
A jak se cítíš těhulko? 🙂

kapibara
12. zář 2010

@kkamca s tím objednáním je to na pytel,ale co se dá dělat ☹ cítím se "fajn" samozřejmě...nevolnosti pozvolna ustupují,snad 😝 😀

petrajda
13. zář 2010

ahoj holky, tak nás čeká genetika tento čtvrtek. A taky první IUI.Na to mě poslala také s tím,že než by došly výsledky z genetiky a mohl se udělat další spermio,tak se ten čas aspoň využije. No sem ráda,že se něco děje..čekání je fakt hrozný.
Já jen doufám,že nic nepoletu.Dostala sem ten Clostilněco,brát ho mám začít třetí den menstruace a jedenáctý den jít na zultrazvuk.Jedenáctý den menstruace a nebo co začnu prát ty prášky?Asi menstruace počítám. 😅 Ale stejně se musím objednávat tak se zeptám.

kapibara
13. zář 2010

@petrajda 11 DC,tzn. 11.den od prvního dne menstruace 😉 😀 😀 😀

petrajda
13. zář 2010

kapi - děkuji, už se nemusím ptát 😀

kapibara
13. zář 2010

@petrajda 😀 😀 😀 já se na vše raději ptám několikrát a píšu si to 😅 takže nejsi určo žádná vyjímka 😎

petrajda
13. zář 2010

kapi - no já si někdy připadám,že bych za sebe nebo sebou měla brát zákonného zástupce. Akorát bych na tu genetiku měla zjistit nějaké rodinné trable co? Sem se tuhle bavila s tchyní a ta na mě koukla,jako že si snad myslím,že oni maj v rodině nějaké genetické vady 🙂 ? Tak sem se jí snažila vysvětlit,že to není jen o vadách,ale i o nemocech jako třeba rakovina všehomožného,nějaké rodinné dispozice,za příklad sem jí uvedla manželovu sestru a jejího manžela,kterej tam něco má a jejich dvě malé děti to po otci podědili. No měla bych říct manželovi ať to zjistí,ale to bych pak měla problém to ještě dostat z manžela 😀 . jsem prostě možná až moc důsledná 😖

petrajda
16. zář 2010

tyjo tak ta genetika to byl fofr. Žádné složité a dlouhé dotazníky,jak mě jednou někdo strašil. A paní doktorka Křečková je strašně fajn 🙂

kkamca
21. zář 2010

ahoj.
Genetika dopadla v pohodě.
K primářce na konzultaci jdem v říjnu 7.Tam už by jsme se měli dozvědět ,co s námi bude a jaký postup se zvolí.
A co vy ostatní?

Jinak teda holky musim říct,že sem seděla asi 45 min na recepci a párů,co přichází s problémy je fakt neskutečně mnoho. 😒

petrajda
21. zář 2010

kkamca - to máš pravdu. Já začala brát ten clostilněco v pondělí jdu na ultrazvuk a pak snad někdy IUI. Genetika zatím nevíme,ale byli jsme minulej tejden,takže je čas.

trudy
22. zář 2010

@kkamca Ahojky chci se zeptat na ty výsledky z tý genetiky jste museli jít oba? Manžel bede zrovna po operaci, tak nevím jak mu bude. Objednala jsem nás naschvál až na říjen, měli jsem toho teď hodně a zrovna to vyšlo, tak blbě. Tak nevím jestli nás nemám přeobjednat. 😒

kkamca
22. zář 2010

@trudy ahoj,
no byli jsme tam oba..protože sdělovala výsledky jak mě tak i příteli.Hele tak tam zkus cinknout a poptat se..jste manželé,tak ti určo výsledky řeknou. 🙂

kapibara
27. zář 2010

@kkamca Ahoj Kamčo,tak gratuluju k výsledkům z genetiky 😉 a 7. se snad teda někam pohnete,ne?

kkamca
27. zář 2010

@kapibara AHOJ,děkuji.
No jako už v to doufám,že se někam pohneme..povidala nám genetička,že na tý konzultaci by nám měli říct přesné ceny a postup.TAK V TO DOUFÁM..už se to táhne nějak. 🙂
A jak pak se máte vy? 😀

petrajda
27. zář 2010

holky zdravím vás.ve čtvrtek jdem na IUI.Zejtra píchám Pregnyl.začínám doufat,že se něco uděje,ale raději se moc netěším.S těmi 10 - 15% úspěšnosti tomu zas tak moc nevěřím. Každopádně vajíčka nějaká uzrála.Jen pravý vaječník se prej nějak fláká.
A volala mi z genetiky,že jim něco neuzrálo,takže jsem na krev šla rovnou dneska znova.
Holky držím všem moc palečky 🙂

kapibara
27. zář 2010

@kkamca Ahoj Kamčo, tak to už se pohne,neboj 😉 my se máme celkem fajn 😀 už nám není tak zle 😝

@petrajda tak ať se na to ve čtvrtek manža připraví 😀 kolik máš folíků schopných?