Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
14. pro 2013

@jilu04 já ani nepřipouštím možnost,že by se nám nezadarilo vlastní.
Když se jen okrajově zmíním třeba o kamarádce co mají adoptovane mimi nebo co se na to chystají tak je vztekly že se nás to netýká tak ať ho na tobprestanu připravovat.
Myslím že kdyby šlo do tuhého tak bude mluvit jinak ale zatím to přes jeho ego neprojde.Ale jak říkám,to jsou jen hypotetické dohady,já věřím že v únoru zajasam nad dalnickama 🙂

jilu04
14. pro 2013

@bonifac to my taky moc ne, říkali jsme, že bysme do toho šli až po vyčeprání úplně všech možností. To je jásný, že nad nima zajásáš a já věřím tomu, že já po tom dalším transferu taky.

bonifac
14. pro 2013

To nám vyjde mozna testování podobně 😉
Koukám že mám být v gennetu v utery,mám v tom kalendáři jakej zmatek 🙂 To se mozna potkáme 😀

jilu04
14. pro 2013

@bonifac to je možný, v kolik tam máš být?

bonifac
14. pro 2013

@jilu04 v 9 ale pojedem dřív,snad nás vezme co nejdřív.mam být ve 12 v práci a manžel prskal ze je to blbej čas... Zas mě rozčílil 😀 Jako bych já ten termin diktovala ...

jilu04
14. pro 2013

@bonifac tak to se tam nepotkáme, já tam mám být ve 12:30, no jo někdy si myslí, že oni se budou řídit námi

bonifac
14. pro 2013

@jilu04 vid.. on si myslí že já zavelim že tam budem ráno v šest a celá klinika bude v pozoru...tak sem se sestrickou dala dohromady nejdrivejsi datum co jde... Ale je to špatně.Chjo...chlapi...

jilu04
14. pro 2013

@bonifac to zase ten můj si myslel, že já jim nadiktuju, kdy půjdu na odběr vajíček, aby jemu to vyhovovalo

bonifac
14. pro 2013

@jilu04 si to predstavujou jak hurvinci 😀

jilu04
14. pro 2013

to jo, ale od tý doby, co mě viděl do sebe píchat všechny ty injekce a jak mi po nich bylo, tak se úplně změnil

bonifac
14. pro 2013

@jilu04 tak to je zlatej 🙂
Já doufám ze manžel taky konečně uvidí co musím projít.Drzkoval že musí zase do komurky....tak sem ho sprdla že já sem byla na operací,cpu do sebe kortikoidy,pak injekce,těhotenství bude taky jízda... Že jeho "těžká" chvilka v kabince mě fakt nestve....

jilu04
14. pro 2013

@bonifac uvidíš, že se změní, až tě uvidí, jak sbíráš všechnu odvahu na to, abys do sebe píchla, myslím, že to pohne snad s každým chlapem

bonifac
14. pro 2013

@jilu04 co já vím tak je každej chlap jak vymenenej po porodu,když vidí co zvládneme...
Ale uz po tom co sem ho zpucovala a vyenovala co všecko já pro to mímo dělám,tak bylo vidět,že se nad tím vážně zamyslel 🙂
no sama sem na sebe zvědavá jak se napichnu....

jilu04
14. pro 2013

@bonifac což porod, ale počkej, jestli ti ho taky nechají s tebou na pokoji, až půjdeš na OPU, mě ho tam nechali celou dobu a byli jsme tam úplně sami a bylo to strašně krásné, uvidíš, že tu odvahu a sílu najdeš, musíš si vždycky říkat, že na konci na tebe čeká prcek

bonifac
14. pro 2013

@jilu04 já si to říkám furt 🙂 Je pravda že po laparoskopii na mě byl hrozně milouckej a opatrnej.Já sem šla na sál ráno prvni,byla sem asi hodinu pod narkozou.Původně sem měla jít uz ve dvanáct do sprchy ale bez omdleni sem dokázala jít až v šest večer... Tak sem zvědavá jak zvládnu tuhle byť kraťoučkou narkozu...

jilu04
14. pro 2013

@bonifac uviíš, že dobře, před tím, než půjdeš na sál, za tebou přijde anestezioložka a bude se tě ptát na vše možné, tak ji hlavně tohle řekni a třeba ti dají nějakou lepší narkozu

bonifac
14. pro 2013

@jilu04 já sem uz jela oblbla z prasku na nervy a na bolest a tak... No moje první markíza byl fakt zážitek 😀
No,uz to chci mít za sebou... Plánuju si příští rok uz s ohledem na to že budu melounek.... 🙂

jilu04
14. pro 2013

@bonifac To jsi ale byla v nemocnici, ne?

bonifac
14. pro 2013

@jilu04 Jojo v Boleslavi to byla revize vejcocodu laparaskopicka

jilu04
14. pro 2013

@bonifac tak to se nedivím, já po první laparoskopii byla úplně fit, ale po druhý už to bylo horší, to jsem se motala ještě druhý den

jilu04
14. pro 2013

@bonifac ale já byla v Liberci

bonifac
15. pro 2013

@jilu04 teeeda dneska sem si zobla svouborvni antikoncepcni pilulku po x letech ... prisla sem do prace a rozdychavala "tycku" nad umyvadlem.... to to teda pekne zacina :D Cucam mineralku a doufam, ze nepozvracim nakyho zakaznika... pracuju jako konzultant na znackovy prodejne operatora :D

jilu04
15. pro 2013

@bonifac a myslíš, že to nemůže být přeci jen příznak něčeho jiného? 😉

bonifac
15. pro 2013

@jilu04 ja ti nevim.... 😅 taky ne to napadlo... mrska taky spis neni nez je...
Ted sem prisla od koni, asi hodinu sem sedela na bobku v ohrade a brecela.... Mela sem priserny den, manzel ho zavrsil a takhle to dopadlo.To se mi uplne nedeje tak sazim spis na ten ranni prasek 😔

jilu04
15. pro 2013

@bonifac a co ti provedli povídej, třeba se ti uleví

bonifac
15. pro 2013

@jilu04 no rannim temet poblitom to zaclo, na prodejne mrtvo, tak sem dodelala administrativni zalezitosti.... zsceke dopoledne sem prodala jedinou sluzbu.Kolegine na odpoledni prisla o pul hodiny pozdeji, jak prisla....fronta az ven... ona behem pul hodiny mela tri sluzby, navic novacek co nic neumi... ale to je o stesti, jenze sefovi se to nevysvetli....sla sem o hodinu dyl domu.Doma mi manzel rekl ze balik semnou nakulit konim n3jde, protoze ho skrabe v krku a lezi ve vane (psala sem mu at se pripravi, ze holky nemaj seno)
tak sem sla nastvana sama ze se s tim budu drit.. potkala sem souseda (starsi pan co me nema rad a ja se mu jako blbec snazim zavdecit) poprosila sem ho jestli mi pomuze, on ze jo ze jen odvede svoje kobyly do staje.Nez prisel povedlo se mi dostat balik do ohrady, ale utekla mi u toho kobyla... kdyz sem pro ni sla, on akorat vychazel, ja sem honem chtela mit kobcu v ohrafe, aby nezdrlanjeste ponicka .... takze mi sousef vynadalnze sem na nej mohla kriknoutn aby nemusel chodit az zamnou.... no a bylo to...ockala sem na tmu, kdybyvh nekoho potkala s cernejma kruhama pod ocima...

bonifac
15. pro 2013

V pribalovyl letaku od HA jsou nevolnost a migrena jako nezadouci ucinek uvedeny... taky depresivni nalady... tak nevim. Cely den sem nejedla a cestou domu sem si na benzince musela koupit zmrzku, mela sem pocit, ze bez ni nemuzu existovat 😀

jilu04
15. pro 2013

@bonifac ty jo den k ničemu, i takové někdy jsou, ale to že s tebou nešel manžel je od něj teda pěkná sprosťárna, jenom proto že ho škrábe v krčíčku. To bych toho mýho asi zabila.

bonifac
15. pro 2013

@jilu04 taky mam chut jo zabit.... vcera sem koupila cerstvy pstruhy.... za tohle byvh mu nejradsi necala ani kosticky :(

jilu04
15. pro 2013

@bonifac tak ty jsi celý den v práci a pak mu ještě máš vařit? to bych se na něj vybodla