Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
15. pro 2013

@jilu04 to ne to byl muj napad, on vydrzo o susenkach....ale rikal ze se na to mam vykadlat ze si dame pomazanku... je v klidku ...nema pocit ze by bylo neco v neporadku ale ja mam chut vrazdit....

jilu04
15. pro 2013

@bonifac a řekla jsi mu k tomu něco?

bonifac
15. pro 2013

@jilu04 to vis ze jo... rek mi ze je to z kopce ze mi uz loni rikal ze si to mam zaridit tak at do toho staci jen strcit... s ledovxk klidem...nemam silu se hadat :(

jilu04
15. pro 2013

@bonifac tak to já bych mu asi k tomu něco řekla, tohle bych si asi nenechala jen tak líbit a ještě aby měl takovéhle argumenty, to teda ne

bonifac
15. pro 2013

@jilu04 sem tak unavena ze to nechavam bejt ale az za dva tydny balik zbastej a nepujde, bude zle 🙄

Hlava me boliii chjo... to bude ta HA....takovy rychly nastup tehu priznaku se mi nezda....

jilu04
15. pro 2013

@bonifac to já ti nepovím, já když byla těhotná 5 týdnů, tak jsem necítila vůbec nic, jen jsem si ráno připadala jako kdybych celou noc někde flámovala

megara
15. pro 2013

Ahoj dámy
@bonifac můžu se zeptat co máš za předepsanou antikoncepci? Já mám Sylviane, a sem každý den jak zmlácená a ospalá. Každý večer odpadnu, až se mi přítel směje. Občas mě i pobolívá spodek a má naběhlá prsaa pobolívají,no prostě děs.☹

@jilu04 A jak ty se máš? 🙂

jilu04
15. pro 2013

@megara No ahojky, já se mám celkem dobře, peču cukroví a tak nějak se snažím zabavit a jak se máš ty?

megara
15. pro 2013

@jilu04 No celkem dobře, připravujeme byt na vánoce, uklízíme a nakupujeme dobroty. Holky zlobí. A už dokonce máme jeden dárek pro přítelova tatínka,jinak nic tak snad to stihnem pokoupit. 😀

jilu04
15. pro 2013

@megara uvidíš, že to stihnete, my vždycky vletěli někam do obchoďáku a tam to vymysleli a bylo vyřešeno s dárkama. Ten náš mazánek je dneska nějaký extrémně hodný, až se chvilkama divím, ale možná to bude tím, že má nějakou rýmičku.

megara
15. pro 2013

@jilu04 je tak to se máš, ze je hodný, u nás začala malá kousat lino v kuchyni, asi ji zabiju,ještě štěstí,ze velká ma už rozum 😀 Už mám na poště hračky pro holky,dostanou hromadu plyšáků z druhé ruky, na to aby je vykuchali je nových škoda 😀

jilu04
15. pro 2013

@megara ty jo a kde se dají takhle sehnat? tomu našemu vydrží tak max hodinu než je to po celým baráku

megara
15. pro 2013

@jilu04 já je kupuju na aukru, teď sem jich koupila 15 za 269 kč i s dopravou, jsou tam různé velikosti.

jilu04
15. pro 2013

@megara dík to je super nápad 🙂

megara
15. pro 2013

@jilu04 holky mají rády malé plyšáky, lidi to likvidují když jim odrostou děti, a navíc jsou za levno 😀 fakt se tam dají vybrat moc pěkní plyšáci😀

bonifac
16. pro 2013

@megara Ahojky,no mám stejnou...včera sem usnula ani nevím v kolik...jak sem poslala poslední zpravickz,v osm mě vzbudil telefon, mamina že mě nedostala kloudnou vetu,byla sem úplně mmimo no a v devět další,kolegine potřebovala pomoct,ani nevím co sem ji radila... Vím jen že sem Rikals že spím a sem mimo 😀 A teď sem se probudila.Jestli budu potřebovat 13hodin spánku celou HA tak to si mužů vzít dovolenou

bonifac
16. pro 2013

Děvčátka omlouvám se,že píšu jako prase.🙂 Pisu vám z mobilu nebo tabletu a sahnu sem tam vedle 😅

jilu04
16. pro 2013

@bonifac to je v pohodě, neboj my to vždycky nějak rozluštíme 😉

bonifac
16. pro 2013

@jilu04 jak se chystas na zítřek? Si nervózní?🙂

jilu04
16. pro 2013

@bonifac no vlastně ani nějak ne, už mě to nervózno nějak přešlo a jak ty?

bonifac
16. pro 2013

@jilu04 studují znova papíry co máme mít na zítra.Počet mi,snehulacky ste nechali zmrazit nebo vitrifikovat nebo jak se to říká?

bonifac
16. pro 2013

@jilu04 já se stouram v papírech a zase začínám být... 😕

jilu04
16. pro 2013

@bonifac a jdete spolu nebo jen ty sama? Vitrifikovat, ono je to taky zamražení, jen je u toho větší šance na přežití embryí

jilu04
16. pro 2013

@jilu04 a chceš s něčím poradit, jestli to teda budu vědět

jilu04
16. pro 2013

@bonifac a chceš s něčím poradit, jestli to teda budu vědět, já už jsem blázen píšu sama sobě 😝 😅

bonifac
16. pro 2013

@jilu04 taky se mi povede obcas si odpovedet :D
Dneska me vydesila sestra :D Ja sem bud zapominala nebo nestihala zavolat kvuli schvaleni pojistovnou... tak vola dnes, sestra hned vedela kdo sem a ze mam prijet zitra a nez z ni vylezlo ze je to schvaleny se zakoktala a ja uz se bala ze ne! Pry jim to neprislo pisemne ale ze volali.
Jedeme oba, dokonce muzem prijet uz na osmou.
Musime podepsat ty papiry pred nimi.Manzel si stezuje ze si tam prijde jen jak darce spermatu, ze se stejne bavi hlavne semnou.
Povez mi, za leky budem platit uz zitra???
Mokra pisledne dost chcatala a ja se dozvedela kulovy za co, kdy a kolik budem doplacet.yJen mi rekla ze se bude doplacet na injekce a ze se u nich da platit kartou 😒

jilu04
16. pro 2013

@bonifac tak to teda potěší, když je takováhle ta sestřička, co? 😒
Tak to je fajn, že můžete přijet už takhle brzy, to bych taky brala, mít to dřív za sebou. To je jasný, vy už je máte u sebe ty papíry? My je dostali teprve až když jsme to měli schválený. No ono je to celkem jasný, že se baví hlavně s tebou, jelikož je to hlavně o tvým těle, musíš mu to nějak hezky vysvětlit, určitě to za chvilku bude vnímat jinak.
Ty léky a doplácení záleží hlavně na tom, kolik budeš potřebovat potřebovat hormonů, já jsem toho zas tolik nepotřebovala, takže jsem měla léky plně hrazené pojišťovnou, ale jinak se to platí v ten den, co si je přebíráš a kartou se u nich platit dá, to je pravda. Jinak pak ten zbytek jako je metoda oplození, kultivace, uchování (zamražení nebo vitrifikace) a všechny další zákroky na embryu se platí až v den transferu.

bonifac
16. pro 2013

@jilu04 no krve by se ve me v tu chvili nedorezal!

Ja bych pri taky nemela potrebovat moc hormonu, ze mam vajecniky nachystany sjoro uz ted :D doktor mi jednou rekl, ze mam nadrzeny vajecniky :D byl to srandista 🙂
Ale presto rikala Mokra, ze budem mozna neco doplacet... no uvidime zitra....

jilu04
16. pro 2013

@bonifac to jo, kdyby ti říkala, že ti dá menogon, tak buď v klidu, ten jsem měla já a nedoplácela jsem nic. 😉

bonifac
16. pro 2013

@jilu04 to bych byla rada... pak budem doplacet pri transferu asi dost