Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
16. pro 2013

to záleží na tom, co všechno budete chtít za metody, my třeba měli metodu opl. ICSI, prodlouženou kultivaci, zamražení vitrifikací a nechali jsme je na rok uschovat a platili jsme 16 630kč.

bonifac
16. pro 2013

@jilu04 my mame v papirech napsanou PICSI ta je za 11tis

jilu04
16. pro 2013

@bonifac nám ji taky tak nějak vnucovali, my jsme dali ICSI a taky se oplodnili a úplně v pohodě se chytli všichni, tak ti nějak nevím, myslím si, že pokud nemá chlap problém ve spermiích, tak mi to přijde zbytečné

bonifac
16. pro 2013

@jilu04 my meli prvni spermio v pohode, druhe o dost horsi ale to ze manza nemel pust 😅 nebyli sme si jisty ze budou delat i spermio na imunologii toziz... ale manza je spis pro pisci, ze je to jistejsi, ze vyberou zivotaschopnejsiho bojovnicka.Taky si nemyslim ze to je nutne... spis bych investovala do PK kdyz mam tak vrazednou imunitu.
Nejlepsi je, ze papiry mame doma skoro mesic, ja je ctu po xte ale mazel je jeste neotevrel...

jilu04
16. pro 2013

@bonifac tak mu zkus nějak domluvit, mě to taky přijde zbytečné a hlavně, pokud je v pohodě, tak stejně vyberou to živou a zdravou, my jsme taky radši dali peníze za tu kultivaci, to se vyplatí mnohem víc.

jilu04
16. pro 2013

@bonifac tak místo večerní televize, mu tsč ty papíry pod nos

bonifac
16. pro 2013

@jilu04 televizi nasteszi nemame 🙂 akorat ze po vecerech pracuje 😖 dneska ho donutim pokud sam nebude vhzit, ma prisvich ze vcera a z dneska taky, zapomel zapnuty primotop ...

jilu04
16. pro 2013

@bonifac bude muset chtít, jde přeci i o jeho dětičky

bonifac
16. pro 2013

@jilu04 presne jak rikas.
Povim ti ze cim vic ctu tim sem nervoznejsi 🙂

jilu04
16. pro 2013

@bonifac to je jasný a nervózní v dobrém?

bonifac
16. pro 2013

@jilu04 50 na 50 🙂 bojim se ze budou komplikace a tesim se, ze bude mimous 🙂

jilu04
16. pro 2013

@bonifac komplikace nebudou uvidíš, musíš jen dodržovat co ti řeknou. Už víš, kdy si začneš píchat?

bonifac
16. pro 2013

Ten muj chlap je tak zabedneje ze to neni mozny!!!!!
Jakou dobu ho upozornujunze budem doplacet a on se dneska probere a vydesi se znze budem doplacet a ze tolik! Ze sem mu nikdy nerekla castku a rozciloval se nad pojistovnou, skoro mi prislo jalo bych ten zakon mela na svedomi ja!
Pritom sem mu uz pri minuly ceste do liberce rikala kolik ktery zakrok stoji!
Vzhledem k tomu, ze ted dal 20tis za infrapanely vymyslel ze by bylo fajn to posunout na unor!
No ja tam zitra snad nejedu, budem vypadat jako idioti....

Na vysvetlenou proc mam tak pitomiho chlapa, je to proto ze ma v hlave poslednimdobou jen praci a na nic jinyho nemysli a vzhledem tomu jak omezeny mozecek chlapi maji, mu to zatemnilo mozek.

Jezis to bude trapas zitra....

megara
16. pro 2013

Ahoj dámy
@bonifa Taky máme v papírech napsáno PICSI,ale já jsem rozhodnutá pro ICSI a prodlouženou kultivaci,ale uvidí se asi podle toho kolik bude vajuch 😀 Ta antikoncepce mě úplně uspává. V pátek už nám paní doktorka poví jak budem pokračovat.
@jilu04 Už holkám přišli ty plyšáky, hned si 3 vybrali a zbytek ji nechám pod stromeček 😀. Ti trošku závidím,ze už jdeš k paní doktorce zítra, ja budu čekat na pátek a to jdu ještě v úterý,středu,čtvrtek na dvanáctku do práce,sem zvědavá jak to přežiju s těmi účinky jaké na mě ta antikoncepce má 😀

bonifac
16. pro 2013

@megara hruza, ze ja sem to nemelanalenporvne kdyz sem ji zacla brat! Melansem minisiston nebonjak se to jmenovalo a pak naplasti a nakonec krouzky, ty byli nejcitlivejsi, bych si radsi priplatila za ne nez se nechavat nicit nakym sylviane :( sem akorat ospala a podrazdena :(

jilu04
16. pro 2013

@megara a to ti to nemůže někdo vzít aspoň jednu službu?

jilu04
16. pro 2013

@bonifac a můžu se zeptat co dělá, že je do toho tak zažranej?

bonifac
16. pro 2013

@jilu04 v praze v jedne strojirenske firme, momejtalne vede sklad, planovani i nakup.je t zoho na prasky.dal vypoved a na zaklade toho se domluvil s reditelem ze bude , mit jen planovani na starosti.ale ted dela poradek v systemu a na vanoce je tredicne vsude inventura...
Driv z toho zesilim ja nez on..

megara
16. pro 2013

@jilu04 Bohužel to za mě nikdo vzít nemůže. Takže až bude transfer, rovnou si vezmu neschopenku, i když uvidím jaká bude stimulace. Se svýma služebama budu ráda když se vejdu do opu a pak následně do transferu 🙂

@bonifac Taky sem podražděná, dneska jsem vynadala příteli, a on urazil,pak jsme si to vysvětlili a bylo to dobrý 🙂 Takhle jsem nevyváděla ani při své běžné antikoncepci 🙂

jilu04
16. pro 2013

@bonifac tak to musí být mazec, to se nedivím, že mu z toho jde hlava kolem, to bych se taky zbláznila
@megara to jo ono jestli ti nebude moc dobře, tak si myslím, že je lepší zůstat doma, neež riskovat, že se ti někde něco stane a hlavně jestli řídíš v práci, tak bych neriskovala, já když si vzpomenu, jka se mi motala hlava, tak je mi z toho ještě teď špatně 😉

bonifac
16. pro 2013

Tak sem se zanorila do diskuzina clanku.... vidim to na ICSI s PK...

bonifac
16. pro 2013

@megara koukam ze budes s praci takyekne bojovat :(

jilu04
16. pro 2013

@bonifac já si taky myslím, že je to rozumější

bonifac
17. pro 2013

@jilu04 tak za chvilku jedeme na to...dneska by na nás měla mít prý čas tak uvidíme co se dozvíme...

bonifac
17. pro 2013

Neco takovyho uz nikdy nechci zazit... ne jen ze opet zvladam neblejt po HA.... ale u Mokre sme byli za pitomce jak sem predpokladala :(
Karel bxl absokutne mimo, Mokra neprijemna a ja zoufala.Temer se pohadali nad tim jestli se da nebo neds ovlivnit spermiogram, trikrat se ji ptal co a kdy se bude platit. Byl v soku koli, to vlastne bude stat protoze si jic neprecet a me nevnimal... Nejdtiv sme resili jestli zadist na pojistovnu stornujem, nebo ne a pockame, pak teda manzel usoudil ze nepockame ze kdyz uz do toho jdem tsk hned a at zvysime sance, tak zvolil PICSI a vitrifikaci... vystek ze si pripada jako kadivka, tvaril se nasrane a nemluvil... mame celou davku protokolu adi 1500 jednorek, platili sme 4500,- vyjdeme ven a milost pan me rekbe, ze na to proste nemame, ze to tak v hlave se vsim vsudy spocet na 40tis takze sme se v aute pohadali jako pdi, ja sem to obrecela a nakonec se mi omluvil, ze s nim mam mit trpelivost...
Tak a ted se slzickama na krajicku jedu do prace.

jilu04
17. pro 2013

@bonifac Tak to je mi moc líto, že jste takhle dopadli, Je to těžký, když tě neposlouchá, co mu říkáš, myslím, že hlavně tohle poslouchat měl, kdyby už nic jiného a to že je kasička je pěknej argument, snad jde taky o tvoje peníze ne? Moc mě mrzí, že nebere taky ohledy na tebe a na to, jak se cítíš, je to rošťák. Zkuste si doma v klidu sednout a o všem si promluvit znova, jiné řešení asi není, hlavně ať víte oba do čeho jdete, protože až si budeš píchat všechny ty injekce, tak nebudeš moct dělat něco těžkého, bude ti muset pomáhat.
Jinak já dopadla tak nějak na nic, v děloze mám pravděpodobně srůsty po zánětech, takže mě čeká HSK, vaječník se už trošku zlepšil, ale pořád není na jedničku a vypadá to, že mi všechny ty hormony rozhodili moje původní hormony a spustilo se mi něco jako laktace, protože mi už asi 3 týdny teče z bradavek při zmáčknutí taková čirá tekutina, tak mi řadši nechala nabrat krev a uvidí se, jakej bude výsledek. A abych toho neměla málo, tak se mi po Medrolu oslabila imunita a mám pěknej zánět močáku, ach jo, to už je vážně se mnou na odstřel.

limlim
18. pro 2013

Ahoj, tak jsme konečně objednaný na konec ledna do k dr. Mokré to jsem teda zvědavá .. ale z gyndy mě poslaly kvůli štítný žláze TSH 8 nemáte někdo zkušenost s endokrinologií ?

jilu04
18. pro 2013

@limlim Ahojky, s tím TSH zkušenost nemám, takže ti moc neporadím, ale paní doktorka ti poradí určitě, je vážně šikovná a hlavně pečlivá.

bonifac
18. pro 2013

@jilu04 no v noci moc nespal :( myslim ze z toho ma pekny nervy... ale to zvladnem 🙂
Ja uz po HA trpim... kdyz mi neni nevolno, boli me hlava a huci mi v usich... Dneska sem vypila asi 4l tak je to lepsi.
Teda to me mrzi, to jsou zas dalsi komplikace :( a cekani na mimouska :(
No nadruhou stranu si muzes radne uzit silvestra a vanoce ;)

bonifac
18. pro 2013

@limlim ahojky, ani ja nemam zkusenosti se stitnoubzlazou :(
Ale jak rikalanjuli, pani doktorka ti poradi 🙂