Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
8. led 2014

@bonifac Já myslím, že to bude dobrý, hlvně, že sis to píchla.

jilu04
8. led 2014

@megara A nemůže to být třeba počínající příznak hyperstimuláku?

cicinky
9. led 2014

@jilu04
akorát jsem nevím, zda jsem to správně pochopila, i když máme 4 pokusy na pojišťovnu, tak ale metodu si vždy platíme, to znamená, že 7-11tis při každém pokusu..je to tak? 🙂

bonifac
9. led 2014

@cicinky
@jilu04
Pak mě došlo že když v jednom peru je málo,tak se dopichava z plnyho.takže to bude v poho 🙂

jilu04
9. led 2014

@cicinky No oni platí nějaké léky, odběr vajíček, třídenní kultivaci, spojení klasickým způsobem ve zkumavce a transfer, ale pokud chceš něco navíc, tak to už neplatí, je to hrozný, ale je to tak, já jsme si právě volala na pojišťovnu a zjišťovala si, co platí a co ne. S těma pokusama je to jinak, pokud si necháš dát 2 embrya, tak máš jen 3 pokusy a pokud jedno embryo tak máš 4 pokusy.

jilu04
9. led 2014

@bonifac no právě, taky si myslím, užž se ti to krátí co?

bonifac
9. led 2014

@jilu04 v pondělí první UZ tak sem zvedava,poctivě piju,bastim bílkoviny...
A od úterý do neděle mě čeká v kuse práce.To sem na sebe zvědavá po takový pauze! Hlavně netuším jak to mám udelatvs 2.UZ když budu imrvere v práci a jestli OPU vyjde na víkend ... Bude to legrace.
Co ty?Uz jsi zdravá?Kdy jedeš taky teď nekdy,ne?

jilu04
9. led 2014

@bonifac Teda to je fofr. To jsi moc šikovná, že to takhle zvládáš. Oni to budou muset v práci nějak pochopit, že jdeš na takovýhle zákrok. Já jsem už jak řípa, od úterý chodím do práce a je to skvělý, sice to tam máme teď dost náročný, ale pořád je to lepší, než být doma na zadku a myslet na blbosti.

jilu04
9. led 2014

@bonifac Zatím nevím, musím počkat, at dorazí "krvavá Mary"

bonifac
9. led 2014

@jilu04 holky to doufám pochopí ale co reknu šéfovi to teda nevím...
No ja se doma nudim neskutečně.nejhorší je že mám práce že bych mohla makat 24h v kuse ale sem tak zlenivela po nemoci že se sotva zvednu 😀 Teda teď se zvedám dost často,lítam curat co půl hodiny...

Je vtipný s tou mrchou že ji člověk strašně nechce ale jindy se nemůže dočkat aby uz přišla 😀

jilu04
9. led 2014

@bonifac To ti věřím, já byla doma skoro dva měsíce, ale snažila jsem se i tak hodně chodit a fungovat. To znám, že chodíš pořád lítat.
To teda, no když jsem byla na kontrole v gennetu po tom neúspěšném ET, tak mi paní doktorka říkala, že tam ještě nějaký vajíčka dorostly a mohlo by se stát, že by se mohli uvolnit a já otěhotněla spont., pokud teda se z nich nestanou cysty, tak uvidíme, co nám příroda přinese.

bonifac
9. led 2014

@jilu04 no vidíš to by bylo nakonec nejlepší!

jilu04
9. led 2014

@bonifac to jo necháme se překvapit, jak to nakonec s námi dopadne

bonifac
9. led 2014

@jilu04 vzhledem k tomu že je tělo nadopovany tolika hormonama a vsemoznejma "podporama" muze se nakonec zadarit normálně.Bylo by to hezky zakončení toho trápení a vynaložených sil.
Kdy bys to měla dostat? To je asi těžko říct po hormonovem koktejlu že?

jilu04
9. led 2014

@bonifac No jelikož mám hodně dlouhý cykly, tak asi někdy 27., ale vážně těžko teď říct, počkám do půlky února a pak to začnu nějak řešit.

bonifac
9. led 2014

@jilu04 Nj porad naky čekání...to je na tom nejhorší a nejmucivejsi.
Taky si curala každých 30min ? To je síla,uz se vidím v práci,jak mluvim se zákazníkem a v půlce věty bezim na záchod kam to mám tak 5min 😀

jilu04
9. led 2014

@bonifac To jo, někdy i po snad po 10 minutách, bylo to hrozný. To teda nevím, jak to udělat, abys to vydržela, jedině pampersky 😀
To čekání je hrozný, ale člověk si asi po nějaký době zvykne.

bonifac
9. led 2014

@jilu04 no asi si je musím pořídit to je dycky takový nahly a naléhavý že se bojím abych doběhla 😀 Si tak v klidu vysavam,najednou to na mě prislo že sem ani ten vysavač nevypla 😀

jilu04
9. led 2014

@bonifac jo jo to je hnusný a to počkej, až půjdeš na transfer a budeš muset mít plný močák a pak ještě nesmíš půl hodiny vstávat, to jsem si myslela, že se počůrám.

bonifac
9. led 2014

@jilu04 sakra....to to pustím!!!

jilu04
9. led 2014

@bonifac neboj, to zmákneš, je to těžký, ale jde to 😉

bonifac
9. led 2014

@jilu04 ale stejne.... uz aby to bylo!

cicinky
9. led 2014

@jilu04
Půl hodiny s plným močákem??? 😲
No to potěš ☹
Když jdu v sobotu na odběr, tak v pondělí nebo v úterý na transfer?

jilu04
9. led 2014

@bonifac to jo tu chvilku se to dá vydržet a ta odměna za to stojí
@cicinky to záleží na tom, jestli máte prodlouženou kultivaci nebo ne, ale bez ní by to mělo tak nějak vycházet.

cicinky
9. led 2014

@jilu04
zaplatili jsme si prodlouženou kultivaci... takže to bude trvat déle? 🙂

jilu04
9. led 2014

@cicinky to jo to počítej spíš až tak s pátkem

bonifac
9. led 2014

@cicinky to si budeš volat a oni ti budo říkat jak se prckove mají 🙂

cicinky
9. led 2014

@jilu04
Super, je to lepší, než v týdnu 🙂, alespoň pak můžu doma odpočívat 🙂

cicinky
9. led 2014

@bonifac
Fakt se těším, moc tomu věřím, mám v sobě tolik energie, tak třeba se to fakt hned na první pokus povede :D

bonifac
9. led 2014

@cicinky dyť je jasne že to vyjde 🙂 hlavni je že tomu veris 😉