Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
22. led 2014

@bonifac kolem mě už mají všechny kamarádky děti,některé i 3 a já sem poslední 🙂

bonifac
22. led 2014

@megara no neboj, taky jim to natres, tovnou dvema najednou :D

cicinky
22. led 2014

@bonifac
@megara

VŠECHNY JIM TO UKÁŽEME !!!!

cicinky
22. led 2014

@megara
Já jsem taky poslední, a pomalu si připadám jak babička 😀

jilu04
22. led 2014

@cicinky Zlato nic nezvdávej, já třeba nekrvácela vůbec ani nešpinila a nevyšlo to, uvidíš, že to bude dobrý 😉

cicinky
22. led 2014

@jilu04
Jsem trdlo, ředím si krev, abych neměla trombozu a zapomenu na to, pak se divím, že to mám takové krvácivé, není to nic velkého, ale už chápu, proč to je v takové dávce... když se říznu do prstu, tak to mám na 1 den zastavit krev 😠
No jsem fakt plašan že @bonifac

jilu04
22. led 2014

@cicinky to věřím musí to být mazec

cicinky
22. led 2014

@jilu04
Jsem z toho hotová, doufám, že to naředění bublinku nějak neovlivní ... ☹

megara
22. led 2014

@cicinky já myslim že to bude dobrý 🙂

cicinky
23. led 2014

@megara
Snad bude 🙂, naděje umírá poslední 😉

bonifac
23. led 2014

Ty naší drobecci jsou statečný a je jich stále 6 :-*
Jestli bude transfer zítra nebo v sobotu se dozvím až zítra.
Uz se na ne těším <3
Akorát ze zítra bych asi musela jet sama ☹

cicinky
23. led 2014

@bonifac
Moooc ti gratuluji k bojovníčkům 🙂

bonifac
23. led 2014

@cicinky ty chodis normálně do práce vid?? Já nevím jestli být doma nebo to risknout...

cicinky
23. led 2014

@bonifac
Chodím, docela se to dá, ale kdyby bylo nejhůř, tak ihned PN a domů.
Nebudu riskovat bublinku 🙂

bonifac
23. led 2014

@cicinky já se nemuzu rozhodnout... Kdybych byla furt v kanceláři tak sem v klidu ale tady do ty pakarny a 11h stát... Nevím nevím...
Furt to zvazuju

megara
23. led 2014

Ahoj dámy
@bonifac gratuluju k počtu bojovníčků. Já si řekla po transferu o neschopenku,páč nervová se s tem lidma v práci a ještě se 2 šéfama, tak sem si řekla že to fakt ne, a ještě bych někde prochladla nebo bychom se motali kolem nějakého maroda a to opravdu nebudu riskovat 🙂

@cicinky už je ti lépe? Jak se citiš ? 🙂

cicinky
23. led 2014

@bonifac
Tak to bych nedělala, stání není moc dobré, a budou tě trošku pobolívat vaječníky, takže za mě ti radím zůstat doma 😉
Po transferu, jsem byla taky 4 dny doma 🙂
A protože mám kancelářskou práci, tak si můžu dovolit být v práci 😉

bonifac
23. led 2014

@cicinky trošku bolet jo... Uz Neeee 😀 po opu me přestalo bříško bolet až dnes...
Teda teď sem se prezrala tak sem zas jak balón 😀 naštěstí sem si uvařila zdrave 😀
ale jinak uz mi splasklo brisko.

V práci aspoň na bublinku tolik nemyslis ne?🙂

cicinky
23. led 2014

@megara
@bonifac
@jilu04
Holky, červená sviňucha je na ústupu, moje bublinka asi vítězí 🙂, ona ví, že se jí tatinek nemůže dočkat, tak bojuje :-P
Dneska máme v práci veselo, děvčata mi tu zpívají, ale to by jste je musely slyšet 😀

cicinky
23. led 2014

@bonifac
Zlato ještě dnes je stále cítím, mluvila jsem o tom i se sestřičkou a ta říkala, že je to z utrogestanu, ale že to přejde 😉

bonifac
23. led 2014

@cicinky nebo do nich bublunka boxuje :-P
Spivaj ti?😀 no tak to je luxusní péče o tehuli :-P

bonifac
23. led 2014

Spivaj... bublunka...Holky já uz asi zblbla 😀

cicinky
23. led 2014

@bonifac
Ony nevědí, že jsem byla na IVF, v práci to nikdo neví, ale jen tak mi tu prostě zpívají a je to mazec 😀

a jestli mi boxuje bublinka do vaječníků, tak to nechci vidět, až tam bude kulíšek 😅

bonifac
23. led 2014

@cicinky takže vám tam jen hrablo jo :-P

cicinky
23. led 2014

@bonifac
asi tak nějak 😀
Jsem se najedla, trošku pohýbala a zase malinko zakrvácela 😨 , mě picne 😠

bonifac
23. led 2014

@cicinky Nj prdous udělal asi trošku kráter, hojis se po těch lekach pomalu ale kdyby to měla být mrcha,uz dávno krvacis...😉
Stáhla sem si uz taky aplikacku na pití abych nezapominala furt.tak uvidíme jak bude upozorňovat.

martiina_k
23. led 2014

Holky ráda bych se přidala k vám do skupiny, včera jsem byla na transferu, asi se moc pozoruju, ale jakoby kontinuálně pořád mě lehoulince pobolívá pravý podbřišek (tam doktor dával toho našeno mrňouska), to je asi normální že? Nechci zbytečně plašit, ale v hlavě mi to vrtá. Jiank jak jste tu řešili jeslti neschopenku jo nebo ne, tak já si ji teda vzala, nechci nic riskovat...

bonifac
23. led 2014

@martiina_k ahoj 🙂 vitej mezi námi, mě teprve mrnouskove čekají ale řekla bych ze to nic není 😉 mozna jen vajecnik něco hlasi.
Co ti řekli k neschopence?Ptali se jestli ji chceš nebo to byl příkaz ? 🙂

martiina_k
23. led 2014

Ne, žádný příkaz. Když jsem se dopředu ptala, tak mi řekli, že to záleží na každé mamince, že není problém to napsat, ale že pokud člověk nemá fyzicky náročnou práci, tak že není třeba. Já osobně fyzicky náročnou práci nemám, ale psychicky náročná je dost, navíc přicházím do styku s dětmi, které každou chvíli prskají, chodí s různýma virozama a infekčníma věcma a fakt nebudu nic riskovat 🙂 budu si užívat neschopenku: když jsem teda včera řekla, že ji chci, nikdo se na nic neptal a prostě mi ji vystavili.

bonifac
23. led 2014

@martiina_k já mám výčitky vůči holkam v práci a kdybych dostala příkazem ze musím být doma,je to pro moji dusicku trošku uklidnění, alibistický já vím... Ale potřebovala bych se roztrhat na deset kusů abych mohla všechno zvládnout a nenechala je tam ve stychu 😅