Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
16. dub 2014

@bonifac tak nevím jestli se mi to zdá nebo ne ale já tam a té fotce byla viděla náznak ducha 🙂

konečně dostanu MS a budu zobat pilulky od paní doktorky 😀

cicinky
17. dub 2014

@megara už se těšíš, vid?
@bonifac já myslím, že dneska už i my toho dušika uvidíme lépe 😉

Jinak vám řeknu, že mě pěkně bolí prsa, nafukovaní stále pokračuje a každý den si užívám nálety prdíků, no však si to budete taky krásně užívat 😀

bonifac
17. dub 2014

Tak nic,to jen ten gennetackej test je na prdlacku....Říkám si jestli má cenu chodit na krev.

martiina_k
17. dub 2014

@bonifac jo, na krev určitě běž....
jinak holky - abyste věděli, jak to dopadlo s tím mým "asi zánětem". V pondělí večer jsem si psala s kámoškou, jejíž teta je gynekoložka a ta mi říkala, a't s tím určo jdu k doktorovi, že pokud to jsou nějaké kvasinky, nebo mykoza, tak se toho jen tak nezbavím. Tak jsem jí slíbila, že když to v úterý nebude lepší, tak ve středu zajdu k doktorce. No v úterý večer už to bylo o poznání lepší, ve středu už jsem téměř o ničem nevěděla a dneska už je to úplně v pořádku. Takže to asi zánět nebyl a vůbec netuším, ale přičítám to těm hormonům...

megara
17. dub 2014

Tak MS dorazila a já už zobu pilule 😀😀

bonifac
17. dub 2014

@martiina_k je to docela dobre možný mame strašně zbláznění telička...:(

megara
17. dub 2014

@cicinky opravdu se těším, v úterý si zavolám do Gennetu jak dopadla žádost na pojišťovně a pak hurá do toho 😀🙂

cicinky
17. dub 2014

@martiina_k tak to je super, že to odešlo 😉. Už máš termín v Gennetu?
Jsem zvědavá, co s tebou teď budou dělat 🙂, aby jsi se i ty dočkala 🙂

@megara děvče už to máš za pár 😀

megara
17. dub 2014

@cicinky no konečně, už těšííím, jen musim ještě dodělat bakalářku a praxi abych mohla v září ke státnicím .

martiina_k
17. dub 2014

@cicinky jojo, máme termín, jedeme tam 12. května, ale stejně chcem nejřív nějaké vyšetření a ten transfer embrya až na půlku prázdnin, takže není kam spěchat.

marcule
17. dub 2014

@martiina_k na pulku prazdnin,tak to je fajn,to pujdeme na transfer treba v priblizne stejnou dobu 🙂 Marti

martiina_k
17. dub 2014

@marcule právě že co by se mě týkalo, šla bych hned co to půjde, ale ráda bych zaučila kolegyni, co sem přijde od prvního červnece, takže bych začla nějak tak stimulovat, aby to vyšlo na tu půlku prázdnin a s klidným svědomím budu vědět, že jsem ji v tom nenechala a nebudu mít výčitky, že jsem ji "hodila do hluboké vody". Tažke hlavně proto to tak dělám. A když půjdeš se mnou, tak to bude fajn. Budem se spolu povzbuzovat. Už¨nám tu do tooho budou funět Cicinka a Jill :D :D :D a my budeme dychtivě očekávat // 😅

marcule
17. dub 2014

@martiina_k a muzu se zeptat co delas? To by bylo fajn jit spolu a navzajem se povzbuzovat,myslis ze by to mohlo vyjit tak na pulku cervence? Ja dnes dostala rozpis co jak kdy brat a kdy bude priblizne transfer..moc verim ze se k holkam uz brzy pridame 🙂

martiina_k
17. dub 2014

@marcule Kdy má dárkyně odběr vajíček? Od té doby to bude těch pět dní (pravděpodobně). Půlka července je ještě brzo. Spíš to vidím až na konec...

marcule
17. dub 2014

@martiina_k odber ma 11.7. a transfer mezi 14 az 16.7. Tak to budem mit od sebe par dni 🙂

cicinky
17. dub 2014

Ahoj děvčátka, tak jsem dnes napsala své gynekoložce, že druhé IVF se jeví, jako úspěšné a ta mi hned napsala, že mě chce ve čtvrtek vidět, že je mooooc zvědavá 😀
Třeba mi udělá UTZ a uvidím tečínku :-*
Bylo by to moooooc roztomilé 🙂

@megara Jak já ti to věřím, a přeji, ať to vyjde 😉
@bonifac Na krev určitě běž, to, že není nic vidět na testu, neznamená, že nejsi těhu 😉
@martiina_k Úplně to chápu, ale stejně jsem zvědavá, co ti dr. řekne a co se bude dít dál... už aby jsi měla řešení a úspěch 🙂
@jilu04 Mamino naše, co je u tebe nového? 🙂

bonifac
17. dub 2014

No děvčata tak sem na to hodne zvědavá... Dneska kdyz sem vyhazovala včerejší test co sem si delala v práci našla sem na něm fakt hodne slabouckou čárku... Na dnešním ani tuk...
Ze by se zase aspoň pokusilo chytit?

martiina_k
17. dub 2014

@bonifac tak zítra držím palce .... přečtu si vysledek teda asi až večer, protože hned po práci jedeme k rodičům, ale budu na tebe aspoň myslet.

cicinky
18. dub 2014

@bonifac držím pěstičky, doufám že hcg nezklame :@

bonifac
18. dub 2014

Ja nezklamu... Když se řekne prijedte do půl devátý tak dorazim uricena za deset minut půl 😀 zase sem nějak záhadně zbloudila...
Jinak test ráno úplně bilej.Takže nic ale myslete na me dneska jdu si zkusit jinou více pohodovou práci 🙂

hudala
18. dub 2014

Ahoj holky, tak v úterý jsem byla v Gennetu a opravdu jsem po těch 5-ti měsících, Hydrolaparce čekala, že už si konečně domů přivezu hormony a půjde se na to. Žádost mám schválenou už od března! ☹ přesto nic... přivezla jsem si jen antibiotika - mám 4 cm velkou cystu a zánět, teď budeme čekat na ms, pak dostanu antikoncepci a za měsíc a půl MOŽNÁ začnu stimulovat...holky, ani nevíte jak strašně jsem zklamaná. Ten samý den jsem se dozvěděla že jeden můj kolega má další dítě a jeden za měsíc mimčo čeká. Všem to moc přeji, ale zrovna ten den jsem takovou zprávu nepotřebovala. Nějak to už nezvládám ☹ navíc jsem ztratila i chuť chodit sem na koníka...

mourovata
18. dub 2014

@hudala Zdeni ani nevíš jak ti rozumím. U nás se pořád taky řešili nějaké komplikace. Teď mě zase bolí pěkně prsa a teče mi znich tak doufám, že se zase další pokus neposune 😒

cicinky
18. dub 2014

@hudala já vím, že je to těžké, ale vydrž, nejdříve musíš být zdravá, aby i miminko mělo zdravé prostředí 😉. Jakmile se vyléčíš, tak to pak už půjde šup šup 😉
@mourovata
Holky musíte být statečné, téměř všechny jsme tu měly komplikace, zvládneme to 😉

hudala
18. dub 2014

@mourovata ahoj Luci, koukám, že ani ty to nemáš jednoduchý. Jak jinak na tom jste?
Já jsem právě neměla náladu ani na koníka, ale nikdo z okolí a rodiny vůbec netuší co prožívám, jaké to je... ale nejen ty, ale i ostatní holky ano... Věřím, že tenhle rok bude pro nás úspěšný, jen si asi budeme muset ještě chvilku počkat, no.. ☹
@cicinky Děkuji. Já to vím, že musím být zdravá. Taky nejsem naštvaná, ale to zklamání je hrozné. Jestli začneme za měsíc a půl konečně stimulovat bude to pomalu půl roku od návštěvy v Gennetu. Je to dlouhé a ještě ani nemám jistotu, jestli příště opravdu už stimulovat budeme ☹ do teď jsem byla zdravá a přesto to oddalovali, teď po Hydrolaparoskpii mám zánět a antibiotika ☹ a jak se cítíš ty?

cicinky
18. dub 2014

@hudala já měla první stimulku až po 8mi měsících 😉

bonifac
18. dub 2014

Hcg 0...

cicinky
18. dub 2014

@bonifac 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

martiina_k
18. dub 2014

@bonifac tak to mě mrzí.. tak půjdeš s námi v létě? To by tak akorát mohlo vyjít ne? Já si nějak nepamatuju - máš tam mrazáčka nebo nee?

limlim
18. dub 2014

Ahoj holky konečně jsem vás dočetla 🙂Dneska jsem byla v Gennetu a příští týden si začínám píchat Gonal, ale vůbec se mě do toho nechce.... Chtěla jsem se zeptat zda jste si některá na první pokus nechala zavést dvě embrya ? Díky a přeju krásný Velikonoce 🙂

trefulka
18. dub 2014

@limlim Já jsem si pokaždé nechala zavést jen jedno embryo (víc nám jich ani nikdy nezbylo), ale i tak bych v prvních 2 pokusech nechala jedno - kvůli případnému hrazenému 4. pokusu.