Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
4. kvě 2014

@limlim při druhém odběru jsem si ty 2 hodiny opravdu pospala, odmítala jsem na cokoliv reagovat, a bylo mi super 😉, tak trošku jsem dospávala celý den, ale bylo mi fakt dobře 🙂
Při prvním jsem udělala chybu, že jsem se stavem po narkóze bojovala, chyba největší 😠
Když budeš odpočívat, tak ti bude taky hej, hlavně se po odběru vyspinkej 😉

cicinky
5. kvě 2014

@limlim
@megara
@hankamisa
@jilu04
@martiina_k
@mourovata
@78marcela

Holky, tak jsem i já v řadách rizikových ... ☹
Dnes jsem bal na UTZ a paní dr se nelíbilo moc srdíčko ☹
Ale holky, kdyby jste to viděly, to jak blikalo 🙂
Úplně se mi chtělo brečet 🙂

mourovata
5. kvě 2014

@cicinky Gratuluji k srdíčku, snad to bude v pohodě. Hlavně odpočívej a šetři se 😉

megara
5. kvě 2014

@cicinky Gratuluji úžasná zpráva ★★★★, hlavně se opatruj 🙂

cicinky
5. kvě 2014

@mourovata
@megara
Myslím jen na to, jak miminku pomoci, dr. říkala že musíme čekat a doufat, že zabere 😉
Snad bude po nás a bude bojovat 🙂

hankamisa
5. kvě 2014

@cicinky - neboj,bude to bojovníček po rodičích. 🙂 hlavně bud v klidu a nenervuj se.

cicinky
5. kvě 2014

@hankamisa budu se snažit, a hlavně ubrzdím své kolegy z práce, jsou jak šílení 😠
Jsem jen člověk a jsem těhotná!!! 😀

limlim
5. kvě 2014

@cicinky Taky se mě nechtělo moc dospávat, ale dohnala jsem to doma 🙂 Jé tak to věřím , že jsi byla hotová když jsi viděla blikat srdíčko, hlavně na sebe dejte pozor těch pár měsíců to vydržíš 🙂

limlim
5. kvě 2014

@megara Jejda taky to mám do kopce kam se kouknu ,ale naštěstí pes se vždy zastaví na čmuchandu a já si aspoň odpočinu 🙂

cicinky
5. kvě 2014

@limlim Budu odpočívat, co to půjdea modlit se, aby bojovníček za maminku a tatínka bojoval 🙂

mourovata
5. kvě 2014

holky, uvažovaly jste některá, že do dalšího pokusu IVF nepůjdete? Případně že zažádáte o adopci? Čím víc se blíží KET, tak tím víc se bojím dalšího neúspěchu a jsem totálně psych. vyčerpaná 😒

cicinky
5. kvě 2014

@mourovata Ou, holka dostáváš se přesně tam, kam to není dobré ☹
Zkus najít něco pozitivního, dokud máš svá embryjka 😉

U nás adopce nehrozí, muž nechce, jeho důvody chápu, hlavně v dnešní době...

jilu04
5. kvě 2014

@cicinky No vidíš, mám z tebe moc velikou radost, my jsme taky dopadli dobře na screeningu, mimi se má čile k světu, mrskalo se tam sebou jako o život a my z toho byli úplně unešení

cicinky
5. kvě 2014

@jilu04 doufám, že se toho taky dočkám ...

mourovata
5. kvě 2014

@cicinky no manželovi je to prý jedno, svoje děti má a prý záleží jen na mě (rád by vlastní, ale když to jinak nejde...). Takže sice to konzultujeme, ale stejně nakonec rozhodnu já jak se cítím. Já jsem to do teď neřešila, ale teď se u nás řeší manželův třetí prcek z bývalého vztahu a tak jsem v tom nějak zamotaná ☹ Snad mi pomůže psycholožka, příští týden k ní jdu na sezení

jilu04
5. kvě 2014

@cicinky to si piš, už je to coby dup

martiina_k
5. kvě 2014

Cicinky - tak snad to bude v pořádku a budeš na sebe muset "jen" víc dávát pozor.
Mourovatá - já mám adopci pořád jako poslední variantu. Dokonce jsme to hodně řešili asi před dvěma roky. Manželovi (tehdy ještě příteli) jsem řekla, že pokud nepřijme variantu adopce jako možné řešení, tak že si ho nevezmu. Protože jsem věděla (a on samozřejmě také), že to nebude snadné a chtěla jsem mít jistotu, že se mnou do té případné adopce půjde. Takže ano, určitě jsem o ní uvažovala jako o poslední možnosti.

cicinky
5. kvě 2014

@mourovata Budu na tebe myslet 🙂
@jilu04 díky, jsi zlatíčko 🙂
@martiina_k klidně se vzdám práce, jen aby vše bylo v pořádku 😉

megara
5. kvě 2014

@cicinky ty i ten tvůj pišišvor to zvládnete,jste bojovníci 🙂🙂

Všem se nám zadaří holky já to vím 🙂🙂🙂

@mourovata já i přítel bereme adopci jako tu poslední možnost na kterou nechci dlouho myslet ☹☹

cicinky
5. kvě 2014

@megara Hani díky, budu pravidelně informovat 😉
Celý den, co se tu válím, tak si hladím podbříšek a mluvím na bublinku, že musí být akční, aby se líbila paní dr. 😀, tak třeba to na ni působí 😀

megara
5. kvě 2014

@cicinky děláš dobře 🙂 myslím, že pišišvoři a bublinky tohle všechno vnímají 🙂

cicinky
6. kvě 2014

@megara já si právě také myslím, že spoustu vjemu už cítí a právě proto se nechci stresovat 😉

megara
6. kvě 2014

@cicinky já taky, a ten pořad o víkendu mi to potvrdil 🙂 bylo to moc zajímavý a poučný

cicinky
6. kvě 2014

@megara co co co? vyprávěj 🙂

megara
6. kvě 2014

@cicinky na prima zoom běžel pořád o dvojčatech a vícečatech a ukazovali jak ty mrňousove vnímají všechno nejen sebe ale i okolí a hlavně podněty z venku, bylo to fakt úžasný

cicinky
6. kvě 2014

@megara viděla jsi "v lůně", jsou to 2 části, doporučuji, je to bomba 😉

megara
6. kvě 2014

@cicinky ok, kouknu na to až se zítra proberu po noční 🙂

mourovata
7. kvě 2014

Ahoj holky, tak jsem dneska byla na ultrazvuku a pan doktor mě pochválil, jak mám pěknou sliznici 😀 Takže si v úterý 13.5 jedeme pro miminko 😉

martiina_k
7. kvě 2014

@mourovata no to mě chválí vždycky... tak to budem držet palce. My tam jdeme 12. 5. na další konzultaci o dalším postupu. Tak ti budu držet palce. Budete zavádět jedno jo?

mourovata
7. kvě 2014

@martiina_k jj, nakonec jsme se rozhodli jen jedno.