• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
@hudala děkuju, já věřím ze bude. Dneska je dle numerologů dobrý den na plození, a to tak že se prý mohou zadařit i dvojčátka :grinning::grinning::grinning::grinning: Když je dneska ten pátek 13.,a je úplněk :grinning::grinning: tak to zkuste třeba se zadaří:slight_smile:
13. čer 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem moc držím pěsti. Jdu po neúspěšném prvnim pokusu na konzultaci co dál... bohužel nemám nic zamrazenýho tak mě čeká celý kolečko a právě to je asi ten kámen úrazu vůbec se mě do toho nechce a i když mě je 33 let nějak jsem si vnitřně dala stop a nevím proč....
13. čer 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@limlim taky nemám nic z minula zamraženo. Začali jsme to celý znovu a i paní doktorce se ta stimulace líbila víc než ta předchozí. Dneska sem na odběru, já věřím že to tentokrát vyjde. :slight_smile::slight_smile: Jestli se na to necítíš tak si dejte pauzu, vždyť psychika je důležitá,až se na to budeš cítit půjde dál :slight_smile:
13. čer 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se vám hlásím po opu, měli jsme 23 folikulů z toho 12 oocytů takže docela dobrá úroda :slight_smile:
13. čer 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@megara Uvidím mě dr. řekne a podle toho se rozhodnu.... Vím že psychika je důležitá a času už moc není...
Téda to je úroda a přeji ať se jich hodně vyvíjí :slight_smile:
13. čer 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dámy, máme 9 embryjek :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak mi došly výsledky hp,štítky a fsh,amh ještě není hotové. hp i štítka jsou ok. fsh je 8,3 podle dr. prý hraniční,přitom všude čtu,žehranice je 10. podařilo se vám některé při tomto fsh a amh v normě (doufám,že bude) otěhotnět bez iui či ivf?
14. čer 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa Ahoj, já mám fsh 5,89 a amh 3,36,lh 14,61 a afc 25,tsh 3,15 a sem po druhé stimulaci a odběru, a čekám na druhý et, takže já ti bohužel neporadím, ale možná holky ti poradí, přeji hodně štěstí:slight_smile:
15. čer 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Tak to moc gratuluji, to je krásné a kdy si pro ně jdeš?
15. čer 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alarada Jo jo taky a pěkně to bolelo, dokonce mi ani nezabraly klasické léky na opar, takže jsem taky dopadla na antibiotikách, i když doma, ale byl to hnus. To se ti ani nedivím, že jinam nevlezeš, já to taky tak mám.
15. čer 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak tento týden by měla dorazit MS a hurá začít brát estofem a medrol. A pak si pojedeme pro našeho sněhuláčka :grinning:
16. čer 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alarada Tak to je super a určitě to bude to vaše mimčo.
16. čer 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 Kéž by se to už povedlo. Todle čekání je strašné
16. čer 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Ahojky mamko, tak jak se mají dítka?
16. čer 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alarada To věřím, ale neboj, určitě se to povede, tenhle rok se to musí povést nám všem.
16. čer 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jilu04 Ahoj, tak ráno volala Stránská a máme jich stále 9 :grinning::grinning::grinning::grinning: a měly bychom si pro ne jet ge středu ale to se nám potvrdí až zítra, stejně tak i počet embryí páč odedneška začíná prodloužená kultivace
16. čer 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@megara Teda holka já mám z tebe takovou radost, už vidím ty dálnice na testech u vás.
16. čer 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 taky z nich mám velkou radost,to je asi tím pátkem 13. Taky myslím že nám to tentokrát vyjde je to takový vnitřní pocit, už se těším :slight_smile:
16. čer 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara to ti věřím, pak už tě my ostatní budeme jen následovat
16. čer 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 v to já doufám, že mě budete následovat :slight_smile:
16. čer 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara to si piš do konce tohohle roku z nás všech budou těhule
16. čer 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 já nějak vím že tentokrát nám to všem vyjde :slight_smile:
16. čer 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy,
hlásím zprávy z Gennetu,všech 9 je naživu, 7 jede normálně a 2 trošku zpomalili,ale prý nemáme klesat na mysli, třeba to doženou. Transfer je zítra,ale ještě budou volat. Už se těším :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Ahojky, teda to jsou samé lepší zprávy a necháte si dát jedno nebo dvě?
17. čer 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Necháme si dát 2 embryjka, nechali jsme udělat u jednoho embryjka na zkoušku asistovaný hachting, schválně co to udělá :slight_smile::slight_smile:
17. čer 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.
Ahoj holky ve čtvrtek se chystám poprvé do pražského Gennetu v MUDr.Vykysalé. Jsem z toho celá nervozní o mimčo už snažíme 2 roky a nic. Máte někdo s paní doktorkou zkušenost na co se mám tak zhruba připravit? Kolik probíha vyšetření? (i když to je asi individualní že?)
17. čer 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara tak to je opravdu moc skvělá zpráva
..teď uz to určité dopadne.
me už se to taky po malíčku blíží..Za necelý měsíc bude odběr vajíček a pak transfer.
ted NS víkend jedeme do Harachova a příští sobotu vyrazime k mori a vratime se domu a za par dnu to vše vypukne
.
17. čer 2014 v 19:08  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Tak uvidíš, jestli to bude k něčemu dobré, já věřím v to, že to pomůže a bude, jen aby se vám pak ještě nenamnožili a nebylo jich ještě víc :grinning:

@marcule To je super výhled na následující období

My jdeme 27.6. k paní dr. Mokrý, aby nám řekla co a jak můžeme či nemůže dál a hlavně kdy konečně rozmrazí toho jednoho drobečka a dají nám ho. Už se moc těším, že se zase dostaneme o kousek blíž k našemu vysněnému drobečkovi a snad tentokrát už vše dopadne dobře.
17. čer 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara_vit Ahoj, nevim jestli holky mají zkušenost s pražskými Gennety my všechny chodíme do Liberce, zkus tuhle diskuzi http://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/centrum-asistovane-reprodukce-gennet-praha/
Při první konzultaci se vás zeptají na rodinné anamnézy, odeberou krev na genetiku,pohlavní nemoce,hormonální profil, tobě udělají vyšetření spodku ultrazvukem a pak ti nabídnou i vyšetření jako je hysteroskopie aby zjistili v jakém máš dělohu,vaječníky,vejcovody atd. Přeji hodně štěstí :slight_smile::slight_smile:
17. čer 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 já doufám že to k něčemu bude a věřím že to vyjde. Mě by to snad ani nevadilo kdyby se rozdělili a bylo jich více, ale ne aby jich bylo moc :grinning::grinning::grinning:
VYJDE NÁM TO VŠEM :grinning::grinning::grinning:
To vám uteče rychle to je za 10 dní

@marcule Téda tobě to opravdu krásně uteče, a pak už jen bublinky :slight_smile:
17. čer 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek