Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
13. čer 2014

@hudala děkuju, já věřím ze bude. Dneska je dle numerologů dobrý den na plození, a to tak že se prý mohou zadařit i dvojčátka 😀😀😀😀 Když je dneska ten pátek 13.,a je úplněk 😀😀 tak to zkuste třeba se zadaří🙂

limlim
13. čer 2014

Všem moc držím pěsti. Jdu po neúspěšném prvnim pokusu na konzultaci co dál... bohužel nemám nic zamrazenýho tak mě čeká celý kolečko a právě to je asi ten kámen úrazu vůbec se mě do toho nechce a i když mě je 33 let nějak jsem si vnitřně dala stop a nevím proč....

megara
13. čer 2014

@limlim taky nemám nic z minula zamraženo. Začali jsme to celý znovu a i paní doktorce se ta stimulace líbila víc než ta předchozí. Dneska sem na odběru, já věřím že to tentokrát vyjde. 🙂🙂 Jestli se na to necítíš tak si dejte pauzu, vždyť psychika je důležitá,až se na to budeš cítit půjde dál 🙂

megara
13. čer 2014

Tak se vám hlásím po opu, měli jsme 23 folikulů z toho 12 oocytů takže docela dobrá úroda 🙂

limlim
13. čer 2014

@megara Uvidím mě dr. řekne a podle toho se rozhodnu.... Vím že psychika je důležitá a času už moc není...
Téda to je úroda a přeji ať se jich hodně vyvíjí 🙂

megara
14. čer 2014

Tak dámy, máme 9 embryjek 🙂 🙂

hankamisa
14. čer 2014

tak mi došly výsledky hp,štítky a fsh,amh ještě není hotové. hp i štítka jsou ok. fsh je 8,3 podle dr. prý hraniční,přitom všude čtu,žehranice je 10. podařilo se vám některé při tomto fsh a amh v normě (doufám,že bude) otěhotnět bez iui či ivf?

megara
15. čer 2014

@hankamisa Ahoj, já mám fsh 5,89 a amh 3,36,lh 14,61 a afc 25,tsh 3,15 a sem po druhé stimulaci a odběru, a čekám na druhý et, takže já ti bohužel neporadím, ale možná holky ti poradí, přeji hodně štěstí🙂

jilu04
15. čer 2014

@megara Tak to moc gratuluji, to je krásné a kdy si pro ně jdeš?

jilu04
15. čer 2014

@alarada Jo jo taky a pěkně to bolelo, dokonce mi ani nezabraly klasické léky na opar, takže jsem taky dopadla na antibiotikách, i když doma, ale byl to hnus. To se ti ani nedivím, že jinam nevlezeš, já to taky tak mám.

alarada
16. čer 2014

Ahoj holky tak tento týden by měla dorazit MS a hurá začít brát estofem a medrol. A pak si pojedeme pro našeho sněhuláčka 😀

jilu04
16. čer 2014

@alarada Tak to je super a určitě to bude to vaše mimčo.

alarada
16. čer 2014

@jilu04 Kéž by se to už povedlo. Todle čekání je strašné

jilu04
16. čer 2014

@megara Ahojky mamko, tak jak se mají dítka?

jilu04
16. čer 2014

@alarada To věřím, ale neboj, určitě se to povede, tenhle rok se to musí povést nám všem.

megara
16. čer 2014

@jilu04 Ahoj, tak ráno volala Stránská a máme jich stále 9 😀😀😀😀 a měly bychom si pro ne jet ge středu ale to se nám potvrdí až zítra, stejně tak i počet embryí páč odedneška začíná prodloužená kultivace

jilu04
16. čer 2014

@megara Teda holka já mám z tebe takovou radost, už vidím ty dálnice na testech u vás.

megara
16. čer 2014

@jilu04 taky z nich mám velkou radost,to je asi tím pátkem 13. Taky myslím že nám to tentokrát vyjde je to takový vnitřní pocit, už se těším 🙂

jilu04
16. čer 2014

@megara to ti věřím, pak už tě my ostatní budeme jen následovat

megara
16. čer 2014

@jilu04 v to já doufám, že mě budete následovat 🙂

jilu04
16. čer 2014

@megara to si piš do konce tohohle roku z nás všech budou těhule

megara
16. čer 2014

@jilu04 já nějak vím že tentokrát nám to všem vyjde 🙂

megara
17. čer 2014

Ahoj dámy,
hlásím zprávy z Gennetu,všech 9 je naživu, 7 jede normálně a 2 trošku zpomalili,ale prý nemáme klesat na mysli, třeba to doženou. Transfer je zítra,ale ještě budou volat. Už se těším 🙂 🙂

jilu04
17. čer 2014

@megara Ahojky, teda to jsou samé lepší zprávy a necháte si dát jedno nebo dvě?

megara
17. čer 2014

Necháme si dát 2 embryjka, nechali jsme udělat u jednoho embryjka na zkoušku asistovaný hachting, schválně co to udělá 🙂🙂

klara_vit
17. čer 2014
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.

Ahoj holky ve čtvrtek se chystám poprvé do pražského Gennetu v MUDr.Vykysalé. Jsem z toho celá nervozní o mimčo už snažíme 2 roky a nic. Máte někdo s paní doktorkou zkušenost na co se mám tak zhruba připravit? Kolik probíha vyšetření? (i když to je asi individualní že?)

marcule
17. čer 2014

@megara tak to je opravdu moc skvělá zpráva
..teď uz to určité dopadne.
me už se to taky po malíčku blíží..Za necelý měsíc bude odběr vajíček a pak transfer.
ted NS víkend jedeme do Harachova a příští sobotu vyrazime k mori a vratime se domu a za par dnu to vše vypukne
.

jilu04
17. čer 2014

@megara Tak uvidíš, jestli to bude k něčemu dobré, já věřím v to, že to pomůže a bude, jen aby se vám pak ještě nenamnožili a nebylo jich ještě víc 😀

@marcule To je super výhled na následující období

My jdeme 27.6. k paní dr. Mokrý, aby nám řekla co a jak můžeme či nemůže dál a hlavně kdy konečně rozmrazí toho jednoho drobečka a dají nám ho. Už se moc těším, že se zase dostaneme o kousek blíž k našemu vysněnému drobečkovi a snad tentokrát už vše dopadne dobře.

megara
17. čer 2014

@klara_vit Ahoj, nevim jestli holky mají zkušenost s pražskými Gennety my všechny chodíme do Liberce, zkus tuhle diskuzi https://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/centrum-asistovane-reprodukce-gennet-praha/
Při první konzultaci se vás zeptají na rodinné anamnézy, odeberou krev na genetiku,pohlavní nemoce,hormonální profil, tobě udělají vyšetření spodku ultrazvukem a pak ti nabídnou i vyšetření jako je hysteroskopie aby zjistili v jakém máš dělohu,vaječníky,vejcovody atd. Přeji hodně štěstí 🙂🙂

megara
17. čer 2014

@jilu04 já doufám že to k něčemu bude a věřím že to vyjde. Mě by to snad ani nevadilo kdyby se rozdělili a bylo jich více, ale ne aby jich bylo moc 😀😀😀
VYJDE NÁM TO VŠEM 😀😀😀
To vám uteče rychle to je za 10 dní

@marcule Téda tobě to opravdu krásně uteče, a pak už jen bublinky 🙂