• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
TABULKA:

Jindřiška ( Smržovka ) - 1.IVF 29.4.2009 bez úspěchu, 2.IVF září 09, 11.8.2009 žádost na VZP, kyselina listová + Anopirin
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadis.h ( Pavlovice ) - 1 IVF bez OPU, 2 IVF září 09 srpen 09 kontrola FSH
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2910 ( Zdislava ) - 1.IVF září 09, 6.8. 2009 žádost na ZPMV, zatím čekám na výsledky hematologie, asi budou injekce na krev, Femibion
13. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: koukám stejný nápad :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně. :grinning: Jsme holky jedna duše. :wink:
13. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde teď pracuješ Nadis?
13. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři v Pražský v hotelu. Residence Salvia. Moooc fajný tady. Manželé šéfové super. Mají 2 dětičky. 3 letého a půlročního chlapečky... Toho půlročního občas hlídám takže se s ním vyblbnu a vymazlím. :grinning:
13. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem loni hlídala šéfovi taky malou princeznu. Teď jí budou v prosinci 2 roky. No a mám kámošku co bude na konci září rodit, takže si mimíska taky užiju :grinning:
13. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to krásňučký. Já bych ho ňuňala pořád. Paní šéfová je ráda vid, že se o něj nemusí tak starat. :grinning:
13. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já byla taky ráda, každý pátek jsem pracovala do dvanácti a pak hlídání :grinning: Budu se muset zase jet na ní podívat, roste jako z vody :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem fotku do alba
13. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašně to letí!!! Já ještě před chvilkou chovala naší malou ségru jako 5i hodinovou v porodnici a už je jí 12 a dostala chudák svou první mrchu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo čím je člověk starší, tím rychleji to letí. No pro dnešek musím končit, mám hromadu papírů na stole, tak pa pa
13. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se v práci nudíkuju. Čekám na hosty. Už jsem byla dvakrát čumět po krámech, pak v drogérce a pro obídek. A ještě do 20 hod tu budu smrdět. :rolling_eyes:

Ale přijede Janik tady z diskuze a jdeme navštívit dvojce odsud z diskuze.Tak to snad pak uteče. :grinning:

hezký den Jindří.
13. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berušky :slight_smile: koukám, že dnes je tu veselo :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mají,Jak je? :slight_smile:

Holky tak UK na mě poctivě čekali, abych je pustila domů. Ještě že jsem si nevzpoměla třeba až v 6... :grinning:
13. srp 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Litva nikde...Čína taky ne.. A já bych šla tak domůůůů... :rolling_eyes:
13. srp 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taak Litva zde hlásím. Ještě číňani... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Než se okoupou a doufám, že budou bloudit do aleluja než je napadne zavolat. :angry:
13. srp 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nadis a holky,můžu občas na pokec?
13. srp 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medunko no jasně!!! Vítej! Budeč urina! :wink:
13. srp 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
šííš ne urina...čurina... :grinning:
13. srp 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem přemýšlela jaká že urina,že by něco s močí :grinning:
13. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se tomu zatlemila... :grinning: Ale pleny ještě nepotřebuju zatím. :grinning:
Teď jsem si dala fajnovou spršku vodou z myčky s citronovou příchutí! Doporučuju. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty jo Medu poraď co udělat, aby mi nešlehlo. Jsem od 6.15 v práci, nemám do čeho rejpnout a čekám na nějaký pšongy z Číny až se milostivě vykoupají v aquaparku a pak teprve přijedou se ubytovat... :pensive: :rolling_eyes:
13. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak od 6.15,to už by mě dávno šlehlo.A s plenama,taky dojdem jednou tak daleko až budeme starší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vidíš,dala jsi si spršáka a i krásně voníš :grinning: Bože a do kdy se míněj rochnit?V kolik zavírá aquapark :confused:
13. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem svěží jak to nádobí umyté.. :grinning:

prosím tě no doufám, že je nenapadne tam zůstat až do zavíračky... :astonished: Zavírají až ve 22.00 :confused: Pan Pšong slíbil, že dojedou cca 19.-20.00 ale je to tady na hovénko páč to každý hledá strašně dlouho. Nedá se dojet autem..Jsme na pěší zoně... :rolling_eyes:

A kdy se chystáš sem k nám zavítat? :dizzy_face:
13. srp 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám,že už brzy pojedu do rodného kraje :dizzy_face: Tak to asi Pan Pšong jezdí jak šílenej na tobogánu a ztratil pojem o čase :grinning: :grinning:
Aby si pak ještě neotevřel někde stáneček,víš jak jsou pracovití :grinning:
13. srp 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty woe kdyby mě někdo viděl jak se tu tlemim... :grinning: :grinning: :grinning: Jsem si ho představila v rajtkách jak tam sviští... :grinning: Dík se teď budu smát až přijede...A já když začnu tak mi to nejde zastavit. :grinning:

Co to máš z holčánka v profilu? Ta je rozkošná s tím lízem... :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a stáneček. Ten mě dorazil.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je kluk :wink: od mojí sestřenky.ta už vyprodukovala tři takové krasavečky,chtěla totiž holku a neklaplo to,ale zase tak alespoň vypadaj :grinning:
Pan Pšong si bude myslet ,jak jsi přátelská,když se na něho budeš smát :grinning:
13. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele oni to maj vymakaný,v rajtkách si zajezdí a pak je ještě prodá :wink:
13. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky - :grinning: tady je ale veselo ... zdravím Medu a Nadi :wink:
13. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš to se mu omlouvám!!! :grinning: :grinning: :grinning: A já si říkala jak je to sladká holčička. :grinning: :grinning:

Já dnes byla tady s dvojcetem a Janikem na drbech. Dvojce dělá v mimi krámě tak jsme tam seděly a krafaly a já zapoměla na ukáčka co nám tady dělají terasu... :grinning: Ale kluci čekali až příjdu a pustím je domů. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo jo pšongové se taky věčně smějou tak si budou myslet, že jsem jako jejich nátura. :grinning:
13. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek