• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Medu a ještě bude říkat jejich oblíbené suší suší... :grinning: :grinning:

Moni ahojda.Tak co?Něco new? :wink:
13. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ona by byla ráda,že si myslíš ,že je holka :wink: jak ho čekala,tak mi říkala,dělej a řekni mi co to bude a neříkej,že kluk,dva roky hučela do manžela,ten už nechtěl,že prej na třetí není stavěnej :grinning: a tak mu nakecala,že to určo bude holka,byli na dovče na floridě a tam si chmátla na nějaký kouzelný kámen a přála si holku :grinning: :grinning: tak jsem jí říkala,že to bude kluk :grinning: že ona si může makat na co chce a prostě bude rodit jen kluky,tak na mě koukala,jak na vraha,pak jela k Jorgový do Jablonce na UTZ a ta jí řekla,že je tam kluk,ta řvala jak blázen
13. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v Lípě říkaj ,tlutí ti to,tlutí kup,ty pekná
13. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mom :slight_smile:
13. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se nedivím. Já jako budu ráda za zdravé děti a že vůbec nějaké budou, ale přece jen holčičku bych chtěla. :dizzy_face: Máma to má spravedlivé.Jsme 2 holky a 2 kluci. :slight_smile:
Holky jdu si fouknout ven a trochu pokoukat jestli pšong někde nebloudí kolem už. Hulim zas jak 3 cikáni dohromady. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hned tu jsem...
tak to já jak tlupa cikánů a sádrový ježci dohro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pamatujete na kouřící sádrové ježky?
13. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tedy Nadi .. začínáš pěkně závislačit co :slight_smile: no tak co budeš mít malýho závisláčka :grinning: jinak nového - brali mi krev takže jsem vycuclá jak balonek :grinning:
13. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik ti toho vzal? :confused:
13. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu konečně uklidit prádlo,co jsem vyžehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asik tak Medu 6ampulek ale brala mi jednu nějak pro sychr navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mi nezbylo nic jiného než držet a držet :grinning: kdy jdeš Medu do akce ? Už se to nějak s tebou hýbe?
13. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jdu taky něčím hnout teda jste mě přemluvili děvčata :stuck_out_tongue_closed_eyes: když jste tak tiše zdrhly :grinning:
13. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni mě brali 7 ampulek na HP a pohl nemoce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlavně nejhorší bylo, že při 2 ampuli mi přestala téct krev... :confused: A kdy bude výsledek?

Medu fuj o žehlu nemluv. Mám ho narvaný sušák a další koš prádla na vyprání. Ať žijou šamponi chlapi. :rolling_eyes:
13. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem tadyyy...
13. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem je uplně nepočítala tedy ale možná že jich bylo tedy 7 :grinning: ale vím že si nebyla jistá tak tam dávala ještě jednu ampuli navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a výsledky příští pátek je mají v Gennetu :grinning: všecky
13. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee já myslela, že je dají Tobě a Ty je tam povezeš. No tak to se dozvím kůlo brzy. :grinning: A chlap už má krev za sebou?
13. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No oni mi je nechtěli svěřit do rukou prý by mi z toho stejně dali jen půlku tak jsem souhlasila at to raději pošlou to bude lepčejší , manža jde zítra na vše :grinning:
13. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si pšongy šla najít. :grinning: A samozřejmě vylezu až na hlavní pěší zonu a vidím jak jede auto a na skle nalepené dvě hlavy a čumějí kde to asi je. :grinning: Tal jsem jim skočila do cesty a že jsou moji. :grinning:
Tak jdu zabalit a jdu domů. Písnu z domova ještě.
13. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tolik krve jo?mě brala asi jen tři a manžovi dvě,my se zatím nechystáme,potřebuji si dát pauzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Konečně jsi je našla,to by tam kroužili jinak ještě teď s nalepenýma palicema na oknech :grinning:
13. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my jsme se ale rozlostly :slight_smile:
13. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,no jen tak malinko :wink:
13. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau prdelky tak nám blbne elektrika tak musím rychle psát než mně zase vypnou.
Teda Nado takovou prc dobu bych taky chtěla jako máš ty :grinning: :grinning: :grinning:
jinak jsem antitalent na kopírování a přidávání do tabulek tak mně tam prosím přopište že čekám na tu hnusnou mrchu která nechce přijít abych mohla píchat(Teda injekce :grinning: )
Jinak jsem moc ráda že nás je tu tolik a ráda jsem tě osobně Nadi poznala :slight_smile: :slight_smile: a poznám moc ráda i ostatní
13. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Dvojče,to je viď,že se i někdy těšíme na píchání :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a já jse tak těším že s toho nemůžu dostat mrchu a to jsem byla i na injekci už jsem mohla být po píchání a jít tento týden na kontrolu a takhle nic :frowning2:
13. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je na zlost,no musíš vydržet a čekat a počkej co se pak napícháš,až budeš jak řešeto :slight_smile:
13. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak dlouho pozdíš?
13. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi,dívala ses na ten Next?
13. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mněla jsem to dostat3 nebo 4.Já bych brečela
13. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozný co ty nervy dovedou :angry:
13. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jen doufám že to je nervama ale jinak mám vše v pořádku hormony atd
13. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš