Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
13. srp 2009

Medu a ještě bude říkat jejich oblíbené suší suší... 😀 😀

Moni ahojda.Tak co?Něco new? 😉

meduna
13. srp 2009

to ona by byla ráda,že si myslíš ,že je holka 😉 jak ho čekala,tak mi říkala,dělej a řekni mi co to bude a neříkej,že kluk,dva roky hučela do manžela,ten už nechtěl,že prej na třetí není stavěnej 😀 a tak mu nakecala,že to určo bude holka,byli na dovče na floridě a tam si chmátla na nějaký kouzelný kámen a přála si holku 😀 😀 tak jsem jí říkala,že to bude kluk 😀 že ona si může makat na co chce a prostě bude rodit jen kluky,tak na mě koukala,jak na vraha,pak jela k Jorgový do Jablonce na UTZ a ta jí řekla,že je tam kluk,ta řvala jak blázen

meduna
13. srp 2009

jo v Lípě říkaj ,tlutí ti to,tlutí kup,ty pekná

meduna
13. srp 2009

Ahoj Mom 🙂

nadis.h
13. srp 2009

No já se nedivím. Já jako budu ráda za zdravé děti a že vůbec nějaké budou, ale přece jen holčičku bych chtěla. 😵 Máma to má spravedlivé.Jsme 2 holky a 2 kluci. 🙂
Holky jdu si fouknout ven a trochu pokoukat jestli pšong někde nebloudí kolem už. Hulim zas jak 3 cikáni dohromady. 😝 Hned tu jsem...

meduna
13. srp 2009

tak to já jak tlupa cikánů a sádrový ježci dohro 😝

meduna
13. srp 2009

pamatujete na kouřící sádrové ježky?

momani
13. srp 2009

no tedy Nadi .. začínáš pěkně závislačit co 🙂 no tak co budeš mít malýho závisláčka 😀 jinak nového - brali mi krev takže jsem vycuclá jak balonek 😀

meduna
13. srp 2009

a kolik ti toho vzal? 😕

meduna
13. srp 2009

jdu konečně uklidit prádlo,co jsem vyžehlila 😝

momani
13. srp 2009

no asik tak Medu 6ampulek ale brala mi jednu nějak pro sychr navíc 😝 tak mi nezbylo nic jiného než držet a držet 😀 kdy jdeš Medu do akce ? Už se to nějak s tebou hýbe?

momani
13. srp 2009

no já jdu taky něčím hnout teda jste mě přemluvili děvčata 😝 když jste tak tiše zdrhly 😀

nadis.h
13. srp 2009

Moni mě brali 7 ampulek na HP a pohl nemoce... 😝 A hlavně nejhorší bylo, že při 2 ampuli mi přestala téct krev... 😕 A kdy bude výsledek?

Medu fuj o žehlu nemluv. Mám ho narvaný sušák a další koš prádla na vyprání. Ať žijou šamponi chlapi. 🙄

nadis.h
13. srp 2009

Já už jsem tadyyy...

momani
13. srp 2009

no já jsem je uplně nepočítala tedy ale možná že jich bylo tedy 7 😀 ale vím že si nebyla jistá tak tam dávala ještě jednu ampuli navíc 😝 a výsledky příští pátek je mají v Gennetu 😀 všecky

nadis.h
13. srp 2009

Jeee já myslela, že je dají Tobě a Ty je tam povezeš. No tak to se dozvím kůlo brzy. 😀 A chlap už má krev za sebou?

momani
13. srp 2009

No oni mi je nechtěli svěřit do rukou prý by mi z toho stejně dali jen půlku tak jsem souhlasila at to raději pošlou to bude lepčejší , manža jde zítra na vše 😀

nadis.h
13. srp 2009

Tak jsem si pšongy šla najít. 😀 A samozřejmě vylezu až na hlavní pěší zonu a vidím jak jede auto a na skle nalepené dvě hlavy a čumějí kde to asi je. 😀 Tal jsem jim skočila do cesty a že jsou moji. 😀
Tak jdu zabalit a jdu domů. Písnu z domova ještě.

meduna
13. srp 2009

tolik krve jo?mě brala asi jen tři a manžovi dvě,my se zatím nechystáme,potřebuji si dát pauzu 😝 Konečně jsi je našla,to by tam kroužili jinak ještě teď s nalepenýma palicema na oknech 😀

janik8774
13. srp 2009

Ahojky,
my jsme se ale rozlostly 🙂

meduna
13. srp 2009

ahoj,no jen tak malinko 😉

dvojcata2
13. srp 2009

Čau prdelky tak nám blbne elektrika tak musím rychle psát než mně zase vypnou.
Teda Nado takovou prc dobu bych taky chtěla jako máš ty 😀 😀 😀
jinak jsem antitalent na kopírování a přidávání do tabulek tak mně tam prosím přopište že čekám na tu hnusnou mrchu která nechce přijít abych mohla píchat(Teda injekce 😀 )
Jinak jsem moc ráda že nás je tu tolik a ráda jsem tě osobně Nadi poznala 🙂 🙂 a poznám moc ráda i ostatní

meduna
13. srp 2009

ahoj Dvojče,to je viď,že se i někdy těšíme na píchání 😀 😀

dvojcata2
13. srp 2009

No a já jse tak těším že s toho nemůžu dostat mrchu a to jsem byla i na injekci už jsem mohla být po píchání a jít tento týden na kontrolu a takhle nic ☹

meduna
13. srp 2009

to je na zlost,no musíš vydržet a čekat a počkej co se pak napícháš,až budeš jak řešeto 🙂

meduna
13. srp 2009

a jak dlouho pozdíš?

janik8774
13. srp 2009

Nadi,dívala ses na ten Next?

dvojcata2
13. srp 2009

mněla jsem to dostat3 nebo 4.Já bych brečela

meduna
13. srp 2009

to je hrozný co ty nervy dovedou 😠

dvojcata2
13. srp 2009

to teda jen doufám že to je nervama ale jinak mám vše v pořádku hormony atd