• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
ááá,hospodyňka :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Nadi jdu 31.8. a máme tam být v půl 3h
21. srp 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu ahooj. Byla jsi bouchat?Jeeee se tlem no.Jsem myslela na jiný věci a ne brambory. :grinning: No povídej mi o tom chvilku. :sunglasses: Jsem ráda. A hlavně kůlo hůlo, že prý kouření to způsobuje že je to špatné. Ted jsem hulila dost a prostě dělala vše jakoby nic a hle... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Napadlo mně jestli mi k tomu nepomohlo trochu cvíčo Mojžíška na které chodím.

Moni tak to já dnes dostala nejbližší termín na 1.9. ALe když nebudu v práci tak se sejdem aspon na chvilku ne?
:wink:
21. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak to je supr zpráva Nadi i já mám doufám dobré zprávy byla jsem na ultrazvuku mám 9mm folík napravo nalevo bylo střevo nebylo nic vidět.Takže vaječníky na hormony reagují.V neděli si píchnu Orgalutran a v pondělí na další kontrolu a prej možná už naplánujem odběr.Tak jsem zvědavá.Jdu si šlehnout děvčátka :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dvojce ahoj. Tak to nadělovali pěkně dneska v Gennetu. :grinning: počkej a jak folík?Jako jeden? :confused:
21. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi jo napravo tak jsem 5 den mrchy snad se ještě urodí
21. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to máš krásný 9mm já měla 7 den nevětší folíky 7 mm... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale stejně mám takový tušení,že to zastavili předčasně. Že by se to dohnalo.
21. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to já měl taky prcky 7 den na utz.taky si myslím,že ti to zastavil předčasně teda :confounded: Orgalutran a já četla orangutan :grinning: jo dnes jsem makala jak bulhar.Samej pan Pšong to tam bylo,uklízet po těch dobytkách,to je něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
taky se mi v práci smáli že si tam napíchám malý orangutany :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem si šlehla tak folíci a koukejte přirůstat :slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Já v práci nebyla celý týden. Tak doufám, že zítra mi zavolají at dojdu. Nic jinýho si nepřeju,když má brouk volno. :rolling_eyes: Jo měli mě nechat aspon dopíchat ten zbytek Fostimonu...Měla jsem ho ještě na 4 dny a pak to mohli stopnout. Kdo ví,třeba bych byla už pupkatá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pšongové jsou dobytci souhlas. Já dělala jednou místo naší pokojské běžňák u Pšongovic no a to, že se jim bordel nevejde do koše neřeší.Házeli to na zem kolem. :rolling_eyes:
21. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jaký folíky??snad malý oranguránky né :grinning: a kolik si šleháš?
21. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
oranguránky,chtěla jsem písnout orangutánky,jsem už dobře vypatlaná :grinning:
21. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
víš co ale,oni jdou na hajzlik a pak ty použitý papíry narvou do koše :grinning: perou si na pokoji prádlo a pak jsou všude kapky a umýt to nejde,zabila bych je
21. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ted jsem píchala třikrát 300 ode dneška 250 mám to do neděle a zbyde mi 150 dr říkal že by to mnělo stačit doufám to by byly další prašule :unamused:
21. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak snad to bude stačit né :confused:
21. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano,
Holky Vy s orangutanama a Puregon je myslim z cinskych krecku. :grinning:
22. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jo proto se po Puregonu dělají vajíčka.Křečci se taky množí geometrickou řadou. :slight_smile:
22. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: to bude zoologická za chvilku.. :grinning:
22. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,no to jsem zvědavá co tady budou za zvířátka :grinning:
22. srp 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky no aby hlavně nějaký byly :grinning: Já přišla ze stavby a jdu si šlehnout a půjdu se dívat na prasátko :slight_smile:
22. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,ježíš na jaký prasátko???jsem nějak mimo mísu :confused:
22. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Prasátko je film co dávají v telce dneska. :grinning: Doufám, že Janča myslela tohle a že nepeče nějaké prase třeba na zahradě. :grinning:

My byli dnes zalezlí doma. :rolling_eyes: Chtěla jsem někam jít a Karel se furt válel u telky a já se rejpala v nose nudou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
a o co tam jako jde v tom filmu?nějaký český film?tak ty jsi se rejpala a už to máš za sebou a já se začínám rejpat teď :grinning: Dala jsem si vínko :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ale kdyby ho pekla,tak by se na něj nekoukala a ládovala by se jím :grinning:
22. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu je to nějaká blbost.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: My na to nečučíme. Já lovim po netu, mladej sedí po knedlu vepřu už skoro hodinu na wecku a v telce nám běží nebezpečná rychlost.

No šla by se na něj podívat jestli se správně peče. :grinning:

Taky bych si celkem dala skleničku. Máme tu docela dobrou sbírku co jsme oba kdy dostali v práci.. Ale Karel nepije už tak 8 let a mě je to samotný blbý si dát..Dala bych pak celou lahev a to by vypadalo blbě. :grinning:

I když chuť by byla...Tak ještě popřemýšlím. Že jako třeba červený si dám na doplnění krvinek. :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
hele jen si dej a doplň krvinky :grinning: karel si pak dá třeba taky :wink: já doplňuji bílé,červené nemůžu po tom je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:Tak mizím,jdeme na něco taky čumět,jdu radši teď,protože za chvilku se mi to už asi začne vlnit :grinning: mě stačí málo,jo,už to není co to bývalo no :rolling_eyes: tělo už nic nevydrží :confounded:
22. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak knedlo asi nebylo to pravé ořechové,když ho to tak schvátilo :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dát si sama skleničku to znám.
Ted asi budu mít utrum. :frowning2:
22. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
On si nedá. Nedal si ani skleničku když měl ted 40ý narozky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na hajzliku sedí pořád tak dlouho. Vezme si tam mobil a serfuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani kdy jdeš na KET?
22. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky já jsem ubulená to byla taková pohádka a já u ní bulím jak malá :grinning: :grinning: :grinning: Ale pečený bych si taky dala.Janča jde v pondělí
22. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek