• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
No přece asi v pondělí.Mám volat v pondělí do Pronatalu.
Ještě zítra a pak to začne.Nějak mě to nebere.
22. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani
a to uvidíš ten tanec hormonu až budeš brát progesteron.
To je pak síla.To brečíš pak u všeho.
22. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vážený, příští víkend jsem těhotná.
Testovat nebudu,počkám na krev. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hormony nepotřebuju já brečím furt u všeho :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja brecim taky i u vecernicku. Doufam,ze nebudu protivna. Je mi lito,kdyz byvam protivna. Ted se hlidam uz od ledna abych nedelala sceny. Malem jsem na to dojela.
22. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka koukám nikde nikdo.Tak co Jani už se těšíš na zítra ?Já jsem zvědavá jak já pochodím ve 12hod v Gennetu copak mi pan Petr řekne.Dnes si šlehám dvě injekce Puregouš a Orangutánky :grinning: :grinning: Už mám i na pneumatice modřinky :grinning:
23. srp 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli s drahoušem dneska celý den na Hamru se opalovat. :wink: Bylo krásně, ale ne moc přehnaný pařák tak to šlo. Už jsem to potřebovala být na vzduchu,abych nebyla taková vyblitina. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra v 7,30 volám primářce at mi pošle tu pojišťovnu tak doufám, že se dobře vyspí. :confused:
23. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jani,ani o zítřku nevím.Dnes jsem začala řikat manželovi,že bych mu mohla v týdnu pomoc natírat plot u domu a on se na mě tak podívá a mě to trklo a říkám"to asi né vid potom transferu" :grinning: :grinning: Na svoji obhajobu jsem řikala"no vidíš jak na to myslím" a on že to je už skleroza a né že mi to je jedno. :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já Ti závidím. Já chci přeskočit OPU.Mám z toho bobky, že tam zas nic nebude. :frowning2:
23. srp 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když máš FSH v pořádku tak by tam něco snad mělo být.Puregon je vždy uspěšný alespon co tak čtu.
To bude dobrý.ET je uspěšnější než KET.
23. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je právě to..S tím mojim FSH. Mám to jako na houpačce... Ale ted ten výsledek je naprosto krásný tak snad to u mě není o tom, že bych neměla svá vajucha. I můj gyndr mi řekl, že to co se mi stalo, že zavinil Fostimon. mě to mudr Petr říkal, že Fostimon dělá takovou neplechu a já neposlechla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak doufám nooo,že Puregonek bude dobrý. Ale strach je.FUrt na to myslím. :rolling_eyes:
23. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždyt ale půjdeš na krev první den MS? Já si myslím,že Puregon bude v pohodě.Když to nevyzkoušíš tak nebudeš vědět.První IVF je vždy zkušební.
To bude v pohodě. :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejdu už na krev. Ted už jdu jen pro injekce a od mrchy začnu.

To jo hlavně v den kdy jsem byla na ultrazvuku tak ten den jsem byla už 2 které to stopli, protože neměla folíky po Fostimonu.

Hlavně docela i myslím na to, aby mi kvůli tomu neúspěchu nedali hodně vysoké dávky a já neměla hyperstimulák. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by se mi nehodilo být ve špitále teda. :confused:
23. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Nadi myslíš Hamr na Jezeře???je to tři týdny co jsme tam byli
23. srp 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojče,tak dnes je na řadě už orangutánek :grinning:
23. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hyperstimulák neovlivníš.Já jsem ho měla též při 1.IVF a při 2.IVF si už dali pozor.Maximálně můžeš hodně pít.
1.IVF je prostě pokusný IVF.

Přestan jančit,to by si nemohla vůbec nic.Jestli budu mít vajíčka,nedostanu hyperstimulák,oplodnějí se vajíčka,
zahnízdí se vajíčko. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu ahoj. No joo tam. :grinning: Je to tam hezký celkem ta pláž. Tak to je škoda, že jsem tam nebyla předtím. :wink:

Jani já jsem magooor no. Furt mám z něčeho strach. Ale není to nijak tragický. Jen mi to prostě občas vletí do makovice takové myšlenky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tě chápu,ale to je tím,že moc o tom víš.
Až to vyzkoušíš tak můžeš dělat závěry.
V podstatě jseš v pořádku.Jenom nemáš vejcovody.Co jsem tak četla tak to je nejlepší varianta.
23. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mě to taky řekli doktoři jak ve špitále,můj gyndr i v Gennetu. Takže SNAD by se mohlo povést na poprvé...Jiný problém nenašli...endošku nebo něco podobného tak uvidíme. A přesně jak říkáš. Já už mám tolik info o tom,že bych mohla dělat v poradně. :grinning: Tak ono přece jen ležím v tom denně od března a furt mi to nedá. Ale je pravda, že už dlooouho jsem se nedozvěděla nic nového o tom.
23. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co mám říkat já.Nechám si zavést mrazáčka a ještě jenom jednoho.Uspěšnost asi 30%.
Toto můžu rovnou zabalit mít tvoje myšlenky. :grinning: :grinning:
A jdu do toho a věřím v uspěch.Do dvoů dnů je to zavrtané.
23. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strach z dvojek co? Chápu. To je další nad čím uvažuju jak bych to "sama" zvládla. :confounded: Mamku nemám tady..skorotchýně nehrozí a nikoho jinéého na pomoc aspon na začátek tady nemam. :zipper_mouth:
23. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi neboj,zvládla by jsi to,musí to být záhul,to určo,ale zvládla by jsi to
23. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvě ani náhodou.Já mám též tchýni 150km daleko a mamina chodí do práce.
23. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tak asi určo Medu. ALe přece jen ten strašák tam je. :unamused:
23. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hyperstimulák u mě nehrozí,já po největších dávkách,vykvokám tak 4folíky :confounded:
23. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pčed lety,jich do mě v Heliosu narval doktor 6 :astonished: :astonished: udělal mi ET a hned i KET,to bylo nervů
23. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám naše v Líbeznicích. Jako není to daleko..ale přece jen..:Mají sice barák, ale je to jak 3+1...k tomu mají malou..já bych se musela při nejhorším nastěhovat k nim a to bych já nechtěla zas kvůli Karlovi.. a ono i když jsme s mamkou jak kámošky tak přece jen je to nervák celkem a máme se rádi když já i ona jsme ve svym a ne moc dlouho společně. :grinning: A skorotchýně bydlí tady....ale s ní se ani nějak nechystám zatím seznamovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak to už bylo zakázané myslím
23. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen s tím seznamováním ještě počkej :grinning:
23. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
meduno,
to je fakt síla.
já jsem myslím měla 3 a to bylo v roce 2002.
23. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek