Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jindriska
25. srp 2009

Nadis já na žádný odběr nejdu, nevím co přesně máš na mysli. Hormonální profil mám v pořádku a o jiném odběru nevím

nadis.h
25. srp 2009

Jindři já taky nebyla na odběru když mi dával léky Petr. Ale primářka chce,abych šla na FSH kvůli dávkám jaké mi dát.

jindriska
25. srp 2009

no já budu mít od prvního dne MS nosní kapky, takže už těžko můžeme ovlivnit dávkování. Navíc jsme FSH měla v pořádku

nadis.h
25. srp 2009

To jsem měla také tak při té první stimulce. Od 1 dne Synarel a od 2 Fostimon. No a dle primářky zrovna ten Synarel u mě nadělal paseku. Co budeš píchat? Puregon?

2910
25. srp 2009

Ahojda Holčiny, chci se jen optat. Měla jste některá nemocenskou počas stimulky, já jen nechci nic zameškat, mám rizikové povolání , 12 hodinovou prac. dobu a noční, stresík taky. Má to nějaký vliv na stimulku? Asi blbý dotaz co?K Už mi hrabe, ale přece se zeptám 😀

jindriska
25. srp 2009

Ne něco jiného, ale už si nepamatuju název. Budu mít komplet jiné léky než u prvního.

stavba
25. srp 2009

Ahoj holky, mám dotaz. Nevíte, jak "staré" mohou být výsledky hormonálního profilu před začátkem stimulace? Měli jsme konzultaci s Dr. Petrem a mám přijít 1-3 den cyklu na krev. Problém je v tom, že ještě chceme chvilku dát šanci přírodě než půjdeme do umělého, ale zase na druhou stranu si už některá vyšetření obíháme, aby to šlo potom rychleji.

nadis.h
25. srp 2009

2910 já myslím, že práce stimulku neovlivní v tom smyslu, že by dopadla špatně. Dvojce odsud se ptala jestli nevadí,že maká na stavbě jejich domku a tahá těžké věci a v pohodě. Jen jde spíš o to, abys to zvládla Ty co se týče, že by Ti třeba nebylo dobře.

Jindři mě to taky komplet změnila.

Stavbo když je HP naprosto v pořádku tak si myslím, že nějaký ten měsíc by to snad šlo, že by se nedělal nový. Ale aktuální HP co nejnovější je dobré mít kvůli stimulce a případnému zhoršení něčeho. Sama u sebe jsem se přesvědčila jak HP hapruje takže je dobré to mít co nejčerstvější.

stavba
25. srp 2009

Hm, no uvidíme. Krve mám dost, tak mě kdyžtak nějaká ampulka navíc snad nezničí. 😀

jindriska
25. srp 2009

2910 neschopenku ti po dobu stimulace určitě vystaví, já nad tím taky přemýšlím, protože ke konci stimulky mi už bylo ouvej a musela jsem do práce, navíc můžu v době neschopnosti chodit do práce a přivydělat si prašulky.

stavba domluv se přímo s doktorem, ale s výsledkem budeš vědět jak na tom jsi i při pokusech s přírodou. Pokud by byl nějaký problém můžete to s Mudrem řešit hned a pak si necháš pře IVF udělat nový.

stavba
25. srp 2009

Jj, tak to udělám. Díky za rady. 😉

nadis.h
25. srp 2009

Stavbo určo to na škodu není vědět jak na tom tělo je.

Já teda doufám, že mi špatně nebude. Sice dělám většinou doma,ale občas do práce chodím a chodit chci. Přece jen člověk nemyslí na to kde co píchá,když je doma. 😝

2910
25. srp 2009

Jindřiško, díky, nejde mi o to abych byla doma jak pecka, ale bojím se komplikací, mám trombofilii ataky nevím jak poberou v práci to že bych utíkala furt k doktorovi. No poradím se ještě v Gennetu, ale zas mi je blbý jim si o neschopnost říct 🙄

nadis.h
25. srp 2009

2910 blbý Ti to nemusí být. Máš na to nárok a oni s tím žádné cavyky nedělají. Aspon ne tady v Gennetu. Co čtu jiné CARy jak dělají potíže s vycházkama apod. Tak my to tady máme zlatý. Neomezený vychajdy jsou automaticky a nikdo to neřeší.

jindriska
25. srp 2009

2910 to se vůbec nestrachuj, vždyť od toho tam jsou a navíc setřičky jsou moc hodné. No a ušetříš si trampoty v práci. Já byla před odběrem asi třikrát na UTZ a šéf už začínal mít kecy. Takže mu donesu neschopenku a když mi bude dobře budu chodit do práce a když ne, tak budu doma odpočívat. Navíc teď už nechci nic podcenit a budu na sebe opatrná. Vím do čeho jdu a moc se na to netěším. Navíc se nechci v práci zbytečně rozčilovat a něco tím ohrozit.

2910
25. srp 2009

Díky holky, moc jsem o tom přemýšlela, už takhle jsem pořád venku, vedro nevedro, nráz nemráz. Nechci už nic podcenit, minulý měsíc, to odnesl zánět moč. měchýře, tak se bojím návratu. Už bych další odložení o měsíc nerozchodila.A taky bych nemusela nikomu nic říkat kam jdu a proč v pracovní době. 😖

nadis.h
25. srp 2009

S tou prací je to na prdku holky. že se musíte takhle stresovat. Já Vám naprosto rozumím. Než jsem si našla práci tak jsem řešila také dylema zda práci nebo IVF. Neuměla jsem si představit být nová v práci a hned od začátku takhle běhat k doktorům. Takže si vážím místa jaké mám.

2910
25. srp 2009

To buď ráda Nadi, jak já závidím těm maminám co se o ně otřou kalhoty a jsou v naději 😠 . Je ten život nespravedlivej ☹ Ale nám se to už musí snad podařit, kdo by zachraňoval populaci né? 😎

nadis.h
25. srp 2009

Jsem ráda moc za to. O stres méně. A mám taky takové chmury často.Straší mě to číslo 3 kolik máme jen pokusů. 80 tis bych šetřila hodně dlouho a abych šla na minimálku s mojím FSH asi nehrozí. 😒

dvojcata2
25. srp 2009

Ahoj holky tak zrovna tady píšete o mém problému od rána mi je hrozně chce se mi hrozně spát už v noci mně hrozně boleli záda a ted i v podbřišku tak mně pustili dřív z práce protože jsem tam stejně chodila jak spící pana.Takže je to z těch hormonů doted jsem byla ok
Ráno jdu na ultrazvuk tak mi prosím držte pěsti abych už nemusela dokupovat žádné injekce a folíci rostly.

nadis.h
25. srp 2009

Ahoj Jani. Hlavně pořádně pij!!Aspon 3 litry denně! To je strašně důležité!!

dvojcata2
25. srp 2009

to já piju už jsem se to naučila ted jsi jdu lehnout normálně usínám ve stoje a bolí záda už at je ráno a znám svůj ortel 🙂

nadis.h
25. srp 2009

V kolik jdeš? Držím palce! 😉

ewick
25. srp 2009

všechny vás moc zdravím... je mi úzko a tak hledám to pomyslné stéblo, kterého bych se chytla... snažíme se o miminko už dva a půl roku, můj mužíček je v pořádku, já jsem po hysterce i laparce, vše průchozí, žádný cysty ani srůsty, až na tu proklatou endometriozu... léčila jsem se čtyři měsíce hormonama (clostilbegyt, pregnyl, duphaston) a bylo to k ničemu... mám pocit, že už mi dochází síly, ale snažím se být trpělivá... ve čtvrtek si jdu pro doporučení do Gennetu a tak bych se vás holky chtěla zeptat, co mě tam vlastně všechno čeká? jaký se dělají vyšetření před samotným IVF? a jak dlouho to přibližně trvá? budu moc vděčná, za každé vaše slovo a podporu...

dvojcata2
25. srp 2009

ráno v osm tam mám být.Díky 🙂

nadis.h
25. srp 2009

Ahoj Ewicku,

vítej! 😉 Kvůli endometrioze nenabídl Ti doktor o umělém přechodu na cca půl roku? Někomu to pomohlo.
Jinak v Gennetu je to fajn. Ničeho se neboj. 1 konzultace bude informativní. Je dobrý vzít s sebou manžu. Tam Vás vyzpovídají,dle Vašich vyšetření Vám nabídnou řešení. Spermiogram asi budou chtít, a vezmou krev a moč oběma. Tobě v rozmezí 1-3 den mrchy na hormonální profil. Jestli jste oba ok tak si myslím, že Vám nabídnou IUI - inseminaci. A pak až nejspíš IVF. To si vše tam domluvíte. Řeknou kolik co bude stát, jak to bude probíhat a je to...

nadis.h
25. srp 2009

Ježiš teď jsem si to po sobě přečetla a píšu jak mamlas. 😲 😝
¨
Snad tomu budeš rozumět. 😀

nadis.h
25. srp 2009

nadis.h • snž • Dnes v 11:49

Která pravidla porušuje: | Zruš Jindřiška ( Smržovka ) - 1.IVF 29.4.2009 bez úspěchu, 2.IVF září 09, 11.8.2009 žádost na VZP, kyselina listová + Anopirin, žádost schválená, 3.4. konzultace u Mudra a vyzvednutí léků, stimulka od cca 19.9.2009 - snad to datum pomůže )
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadis.h ( Pavlovice ) - 1 IVF bez OPU, 2 IVF září 09 srpen 09 kontrola FSH.FSH ok 6,96 snad 15.9. začátek stimulky
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2910 ( Zdislava ) - 1.IVF září 09, 6.8. 2009 žádost na ZPMV, zatím čekám na výsledky hematologie, asi budou injekce na krev, Femibion
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dvojce píchanda
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Janik drží plod
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ewick
25. srp 2009

nadis: děkuju moc 😉
po laparce jsem dostala na výběr buď nasadit antikoncepci Janine, která jediná má prý léčebné účinky na endometriozu anebo se pokusit otěhotnět a tím pádem by se endometrioza pak léčila taky a já protože už jsem nechtěla dál čekat, rozhodla jsem se pro tu druhou možnost...

nadis.h
25. srp 2009

To jsi udělala správně! 😉 Jsou tam všichni moc milí.Jestli se Ti nechce čekat tak zavolej co nejdřív na termín 1 konzultace. To už můžeš takhle předem a nemusíš čekat až dostaneš doporučení.