Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ewick
25. srp 2009

to ráda slyším, že máš dobré zkušenosti, já jsem dříve chodila k dr.šrámkovi, který je teď v gennetu, a spokojená jsem s ním teda nebyla, tak snad si mě vezme na starost někdo jiný 😒
ke komu chodíš ty?

nadis.h
25. srp 2009

Šrámek tam neordinuje. Jen prmářka Bydžovská, mudr Petr a mudr Johanová. Já jsem teď u primářky. Je fajn. Všichni jsou tam fajn. Nejoblíbenější je asi mudr Petr. Je to takový šprýmař. A primářka je moc milá a bere to spíš odborně.

meduna
25. srp 2009

Ahoj holky 😉

nadis.h
25. srp 2009

No ahoj medu. 😉 Bylas bouchat? 🤐 Já jdu od zítra až do neděle. Šéfstvo jede někam dát si oraz.

meduna
25. srp 2009

byla,ale ne v práci,chodím občas řehlit k jedný doktorce,tak dnes jsem byla u ní,ještě v pátek jdu k ní,to zase uklízím její praxi.Tak se těšíš né 😉

meduna
25. srp 2009

řehlit zrovna né 😀 ale žehlit

nadis.h
25. srp 2009

No strašně se těším na to nůďo tam. 😝 Ale máme dodělanou komplet terásku. Tak se vyvalim a budu se opalovat. 😎

meduna
25. srp 2009

tak je to správně 😀 Tak co to Dvojče,zraje,zraje??jsem četla,že musela přikoupit orangutánky a puregon

nadis.h
25. srp 2009

No moc nezraje prý.Zítra jde na utz a tam se to rozlouskne. Ale oni nevidí levý vaječník. Takže tam bude čekat překvapení. 😀

meduna
25. srp 2009

jo teď jsem to četla,chudák a je jí blbě 🙄 To je hnus co ty hormony dělaj,ještě ,že nám nerašej vousy po tom 😕

nadis.h
25. srp 2009

Nerašej vousy po tom??Tak to jsi ženo moje ještě nezažila asi dost stimulek. 😲 😀 Já jsem prodávala zbytek Fostimonu co mi zbyl jedné holčině co měla asi 9 pokus za sebou a ta teda měla bíbra pěknýho!!! 😝

meduna
25. srp 2009

no aby tam na ně nevykouknul obr folík 🙂

nadis.h
25. srp 2009

Tam bude mít nasysleno to budou čučet. 😝 😀

meduna
25. srp 2009

mě to už taky napadlo,zatím se tam dělaj za tajňáky,ale zítra se ukážou v plné kráse,doufám teda a přeju jí to moc 😉

meduna
25. srp 2009

😀 😀 teď jsem si to přečetla o tý vousatý 😀 Tak ještě mám čas na bíbra,měla jsem jen tři zatím 😀

nadis.h
25. srp 2009

Mě jí až bylo líto holčiny. 😲 Ona byla celá taková zachlupacená. 😕

meduna
25. srp 2009

no, to bude jednou Roman koukat,kdo to s ním vlastně žije 😀 😀 až se budeme v koupelně spolu holit

nadis.h
25. srp 2009

😀 😀 😀 Ty seš prdlá. Dej pokoj. To abych brala pak nůžkama. 😀

meduna
25. srp 2009

snad stačí jen to,že máme náladičky 😖 a přírůstky na váze,ještě vousy,to už by mě zabilo 😝

nadis.h
25. srp 2009

Já zatím nepocítila tu slast být hormonově nepříjemná. 😀 Ale pupek mám to jo už. 😝

meduna
25. srp 2009

a to já zase jo,a dala jsem to poznat i Romanovi 😀 😀

nadis.h
25. srp 2009

😀 Já jsem taková plačka. Bulim i u večerníčku i bez hormonů... 😀 Tak ted budu brečet i u reklamy... 😀

meduna
25. srp 2009

hele já bulím furt,dnes pořad v bedně,jak kluk měl nevlastní matku a to byla obr kráva a šikanovala ho,já ronila jak želva

nadis.h
25. srp 2009

Taky jsem taková. A že furt takové pořady vyhledávám. Hlavně na němčourech jsou takové pořady. 😀

meduna
25. srp 2009

no jak jsi psala minule,tak to sleduji 😎 dnes tam byla panička,dvě děti,manža na lodi,tak jezdil dom,jednou za dva měsíce ale jí to sralo,chtěla začít pracovat a né sedět doma s dětma,tak ho umluvila na přestěhování do Austrálie,tam jí chtěj jako doktorku,tak dnes to nabylo nijak napínavé.Včera tam byla máma,ta měla dvě dcery,jedna 16-těhotná,hulila jak tovární komín,druhá 15 taky komín a těhotnej

nadis.h
25. srp 2009

Ty wogi. Dneska jsem to neviděla. 😲 ALe Frauentausch co jsem viděla ten poslední.No zabila bych tu blbku co tam byla. 🙄

nadis.h
26. srp 2009

Prej ranni ptace dal doskace...ble 😝

Hezky den vsem. Ja uz valim do haku. :-s

nadis.h
26. srp 2009

Hehehe tak dobrou chuť hostům k snídani. 😀 Hlídám šéfa juniora a zrovna udělal nadílku do plín a já tu nemám náhradní... 😀

meduna
26. srp 2009

Ahoj ranní ptáče,tak kam jsi doskákala?No asi budeš muset teprve začít skákat,němam pro pleny viď,když malej udělal nadílku 😀

nadis.h
26. srp 2009

Už tu má maminku tak to odnesla maminka... 😀 ALe byl to pušinec... 😝 No a doskákala jsem tak nějak do práce a už dobrý. Už jsem i rozkoukaná. 🙄 ALe byl to hnus ta vstávačka. 😕