• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
to ráda slyším, že máš dobré zkušenosti, já jsem dříve chodila k dr.šrámkovi, který je teď v gennetu, a spokojená jsem s ním teda nebyla, tak snad si mě vezme na starost někdo jiný :unamused:
ke komu chodíš ty?
25. srp 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šrámek tam neordinuje. Jen prmářka Bydžovská, mudr Petr a mudr Johanová. Já jsem teď u primářky. Je fajn. Všichni jsou tam fajn. Nejoblíbenější je asi mudr Petr. Je to takový šprýmař. A primářka je moc milá a bere to spíš odborně.
25. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
25. srp 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahoj medu. :wink: Bylas bouchat? :zipper_mouth: Já jdu od zítra až do neděle. Šéfstvo jede někam dát si oraz.
25. srp 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla,ale ne v práci,chodím občas řehlit k jedný doktorce,tak dnes jsem byla u ní,ještě v pátek jdu k ní,to zase uklízím její praxi.Tak se těšíš né :wink:
25. srp 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
řehlit zrovna né :grinning: ale žehlit
25. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No strašně se těším na to nůďo tam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale máme dodělanou komplet terásku. Tak se vyvalim a budu se opalovat. :sunglasses:
25. srp 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to správně :grinning: Tak co to Dvojče,zraje,zraje??jsem četla,že musela přikoupit orangutánky a puregon
25. srp 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moc nezraje prý.Zítra jde na utz a tam se to rozlouskne. Ale oni nevidí levý vaječník. Takže tam bude čekat překvapení. :grinning:
25. srp 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo teď jsem to četla,chudák a je jí blbě :rolling_eyes: To je hnus co ty hormony dělaj,ještě ,že nám nerašej vousy po tom :confused:
25. srp 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nerašej vousy po tom??Tak to jsi ženo moje ještě nezažila asi dost stimulek. :astonished: :grinning: Já jsem prodávala zbytek Fostimonu co mi zbyl jedné holčině co měla asi 9 pokus za sebou a ta teda měla bíbra pěknýho!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aby tam na ně nevykouknul obr folík :slight_smile:
25. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam bude mít nasysleno to budou čučet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. srp 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to už taky napadlo,zatím se tam dělaj za tajňáky,ale zítra se ukážou v plné kráse,doufám teda a přeju jí to moc :wink:
25. srp 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: teď jsem si to přečetla o tý vousatý :grinning: Tak ještě mám čas na bíbra,měla jsem jen tři zatím :grinning:
25. srp 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě jí až bylo líto holčiny. :astonished: Ona byla celá taková zachlupacená. :confused:
25. srp 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to bude jednou Roman koukat,kdo to s ním vlastně žije :grinning: :grinning: až se budeme v koupelně spolu holit
25. srp 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Ty seš prdlá. Dej pokoj. To abych brala pak nůžkama. :grinning:
25. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad stačí jen to,že máme náladičky :confounded: a přírůstky na váze,ještě vousy,to už by mě zabilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím nepocítila tu slast být hormonově nepříjemná. :grinning: Ale pupek mám to jo už. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to já zase jo,a dala jsem to poznat i Romanovi :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Já jsem taková plačka. Bulim i u večerníčku i bez hormonů... :grinning: Tak ted budu brečet i u reklamy... :grinning:
25. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele já bulím furt,dnes pořad v bedně,jak kluk měl nevlastní matku a to byla obr kráva a šikanovala ho,já ronila jak želva
25. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem taková. A že furt takové pořady vyhledávám. Hlavně na němčourech jsou takové pořady. :grinning:
25. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak jsi psala minule,tak to sleduji :sunglasses: dnes tam byla panička,dvě děti,manža na lodi,tak jezdil dom,jednou za dva měsíce ale jí to sralo,chtěla začít pracovat a né sedět doma s dětma,tak ho umluvila na přestěhování do Austrálie,tam jí chtěj jako doktorku,tak dnes to nabylo nijak napínavé.Včera tam byla máma,ta měla dvě dcery,jedna 16-těhotná,hulila jak tovární komín,druhá 15 taky komín a těhotnej
25. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty wogi. Dneska jsem to neviděla. :astonished: ALe Frauentausch co jsem viděla ten poslední.No zabila bych tu blbku co tam byla. :rolling_eyes:
25. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prej ranni ptace dal doskace...ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hezky den vsem. Ja uz valim do haku. :-s
26. srp 2009 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehehe tak dobrou chuť hostům k snídani. :grinning: Hlídám šéfa juniora a zrovna udělal nadílku do plín a já tu nemám náhradní... :grinning:
26. srp 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ranní ptáče,tak kam jsi doskákala?No asi budeš muset teprve začít skákat,němam pro pleny viď,když malej udělal nadílku :grinning:
26. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už tu má maminku tak to odnesla maminka... :grinning: ALe byl to pušinec... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a doskákala jsem tak nějak do práce a už dobrý. Už jsem i rozkoukaná. :rolling_eyes: ALe byl to hnus ta vstávačka. :confused:
26. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek