• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
ahoj krásky no raději jsem se koukla tak jdu dnes v 21.00.Já jsem tak zvědavá kolik toho snesu a kolik bude mimísu hlavně at se urodí :wink:
26. srp 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojce si kuř. Hlavně máš v záloze leváka vajuchovoda tajemnýho. :sunglasses: :grinning:
26. srp 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo třeba budu taková nosnice že mně zaměstnaj i v ZOO :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Novej flek. No co..Byla bys na vzduchu pěkně.Lidi by Ti házeli samé pamlsky.Neměla by sis na co stěžovat. :grinning:
26. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
semtam by mně vobšleh nějakej opičák :grinning: :grinning: :grinning:
Hele a kam se píchá tahle injekce do zadku nebo taky do pupku??? :frowning2:
26. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky když si jí píchaj doma tak jí píchají do břicha a nebo do stehna. Ale kdo byl na pohotovosti tak do zadnice. To bys měla krásné děcka chlupáče orangutánky. :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však bůhví co jsem si to ted píchala za opičáčky že mi tak narostly vajuchy :grinning:
26. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Taky je budu chtít když vidím jak jsou čarovný! :wink:
26. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu tak co? Bude hrb nebo máš matraci? :grinning: :confused:
26. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím bude hrb :confounded: matračka-kolem 700Eur :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty wogi to si děláš kozeny ne? :astonished: To je nějaká vyhřívaná s masážema ne? :grinning: Tak to si dotáhni nějakou z česka.Za 700 éček budeš mít matrace pro celou familii... :grinning:
26. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ,juknu se u nás v Česku,tady to je fakt pakec.
26. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda. :confused:
26. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Dvojče už jede :dizzy_face: to bude orangutánků :wink:
26. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už ji tam má Janina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hurááááá
26. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: a v pátek jde ty orabgutánky vyprdět.. :grinning:
26. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ted mi volal šéf. Takhle pozdě! Jako volal že mám o hodinu později přijít ráno tak je to logický jo. Ale pak mi řekl,že jestli mám v půl 2 zítra čas na půl hodiny a nebo v pátek v 1 ebo ve 3, že má pro mě velmi dobrou zprávu a nabídku. A nechtělmi to říct o co jde at se nechám překvapit. :astonished: :astonished: Jsem napnutá jak péro.... :astonished:
26. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty woe a my s tebou :sunglasses:
26. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu to zalomit,na nechutnou starou matračku :grinning:
26. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to jdu zalomit ať mi to do zítra uteče. Doufám, že ta "dobrá" zpráva nebude třeba výpověď. :grinning: :grinning:

Holky dobrou a zítra. :wink:
26. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to vím. Zařídil mi jeden super přivýdělek šéfík v hotelu od jeho známého. To se hodí! :wink:
27. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,no tak to je dobrá zpráva,že budou čočos :slight_smile:
27. srp 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem už vylízaná... :grinning: Příjdu do lékarny a říkám: porodím jeden Panadol... :zipper_mouth: místo poprosím...Asi to vedro...

Medu sim tě to nebyla ta zpráva na půl 2. V půl 2 mě zatáhl šéf do nějaké společnosti finanční a chtěl mě naverbovat na nějaký školení za 2 tis... :rolling_eyes: Ale ta zpráva předtím ta je ok... :wink:

Jinak vedro jak čip. Utekla jsem brzy z práce. A potkala dvojce ve městě jak se fláká z práce. :grinning:
27. srp 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi a porodila jsi ho tam nebo ne :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem zaskočila sama sebe,že jsem se pak nemohla vyžvejknout co chci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám dneska na hovnatou náladu..blbou... :rolling_eyes:
27. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jako já v práci,chtěla jsem rychle říct:ich brauche frei a řekla jsem :ich brauche Frau :astonished: :astonished: :astonished: šéfka ode mě rychle odskočila :grinning:
27. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to přejde,ale znám to,mám to často :grinning:
27. srp 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehehe :grinning: :grinning: já na začátku než jsem uměla tak nějak německy tak jsem mlela howadiny.Lidi se mi řezali. :grinning: Ono i teď občas šprichtnu nějakou jobovku.Hlavně já mluvím stylem jako mluví cizinci česky. Vůbec mi nejde časování... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to dlouho neměla.Ale dnes to je fajn.Je to taková ta nálada, že Ti vadí i ticho. :grinning: Mladýho jsem málem poslala kamsi.Vadilo mi,že se se mnou dlouho vykecává po founu. :rolling_eyes: ALe zítra mám Frei ne Frau. :grinning: Tak aspoň něco.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek