Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

meduna
27. srp 2009

no já na to taky,až tak nekoukám,jako snažím se,ale mě to neba,Roman ,když mě slyší,vím,že mu to rve bubínky,ale co,však česky taky neuměj dobře.jo ale bomba je to u doktora 😀 😀 to si mnu prsty až u nohou z nervozity 😀

meduna
27. srp 2009

ju to se máš,že máš Frei,to já až v neděli 😖

nadis.h
27. srp 2009

To já jsem šla překládat v Egyptě k doktorovi s jednou ženskou co měla nemocný dítě. Bylo to ještě ke všemu v 5 ráno... 😀 Já anglicky,německy... 😀 Ale pochopil o co jde... 😀

Měla jsem taky bouchat až do neděle.Že šéfstvo někam pojede...Ale nejedou... 😎

Dneska jsem jejich staršímu spálila hubu vajíčkem... 😖 😀

meduna
27. srp 2009

a kolik mu je:že si nechal spálit hubu? 😀

nadis.h
27. srp 2009

3 roky... 😀 Ale on je dost rozcapený... 🙄 Jsem foukala jak dežon a stejně začal řvát... 😝

meduna
27. srp 2009

no,tak alespoň ví,že život nebude jednoduchej,už dostal od tety Nadis lekcičku 😀 právě mám nohy v lavoru,koupu chodidla,udělám pedi,naláknu a můžu zítra vyrazit do práce,natáhnout zástěru a prcboty 😀

dvojcata2
27. srp 2009

Ahoj krasavi tak jsem doma trochu tady uklízím ale celý byt mám jedno velké staveniště no hrůza .Jsem trochu přepadlá v práci se semnou loučili tak doufám že tam už nebudu muset že se ty opičky ve mně zabydlí začali mně docela dost bolet vajucha snad neprasknou to at si to tam pak loví cedníkem 😀 😀

nadis.h
27. srp 2009

On strašně furt kňourá. 😝 Já si nchávám na haxnáxh drápy růst. Chci zajít k rýžojedům na pedi...Tak at mají na čem tvořit. 😕

nadis.h
27. srp 2009

Jani čauky. To je jasný,že to výjde a už tam nepůjdeš. Jako berunda... 😉

meduna
27. srp 2009

ahoj jani-Dvojče s orangutánkama 🙂 to oni bolej,protože tam dozrávaj na tu zítřejší jízdu 😉
no vidíš,taky by mi mohla rážojedka udělat kopyta,když mi dělá ruce

nadis.h
27. srp 2009

Holky jdu do vany. Bolí mě celej člověk a jsem na ránu... 😀 Kdybych už nebyla tak hezký večer a Jani Tobě držím palce na zítra! 😉

nadis.h
27. srp 2009

Medu taky chodím k rýžojedům na nehty. Nikdy mi klasický gelovky nedržely a tyhle naprosto super. A i mi dýl vydrží než jdu na doplnění.

janik8774
27. srp 2009

Janina Dvojče
měla pořád strach že se nedočká stimulace a příští víkend může být těhotná.To je fofr!!!!!

Tak jste to slyšely měla by být změna v zákoně pro náhradní matku.Matka ,která porodí, už nebude matka.

meduna
27. srp 2009

to mě taky a že s nima makám a pořádně v hotelu,když musím udělat 25 pokojů 😝 tak dobrou a pěkný večer nadi

dvojcata2
27. srp 2009

všem děkuji zítra písnu jdu do hajan uložit opičky 😀 😀

meduna
27. srp 2009

držíme ti moc palce na zítra 🙂 🙂 🙂 ať se opičky pěkně vyspinkaj na ten zítřek 🙂

nadis.h
28. srp 2009

Janiku ahoj. No to jsem neslyšela. A co jako budeme když ne matky? 😲 Ty jo co to zase vymýšlejí! 🙄

Jinak dobré ránko. Měla jsem v plánu spát aspon do oběda, ale howada co zateplují barák nám kecali přímo u okna d ložnice. 🙄 A když jsem vstala tak odtáhli. No ale spát už nejdu. Už jsem rozvejraná. 😝

Tak Janička dvojková už má orangutánky venku. 😀 Jani tak kolik?

dvojcata2
28. srp 2009

Tak opiček je osum ráno volám kolik se jich chytlo.To zavedení injekcí jsem si nedala je to ted pro mně moc peněz doufám že toho nebudu litovat.Dr Petr naznačil že jsem neudělala asi dobře pak to chtěl zachránit a říkal :ale ono se povede nebojte.Ráno volám jestli se něco uchytilo ale budu pryč tak se to nedovíte nebo Nadi pošli mi tvůj tel.já ti písnu(jestli chceš) 😉

nadis.h
28. srp 2009

Ahoj Jani,tak supros! Je lepsi,kdyz jich je min a kvalitnich. A jestli je ok spermo tak to neva,ze neni Icsi. Cislo Ti soupnu do IP. 🙂

dvojcata2
28. srp 2009

pan dr řekl že z 10 jich je 8 že to je krása a opět mi připomněl i můj věk. 🙂

nadis.h
28. srp 2009

To víš že jo. Někdo nemá ani 5 vajuch natož 8. 😉 A nevíš kolik jich bylo v tom tajemnym vajuchvodu? 😝

janik8774
28. srp 2009

Nadi,
to se nás netýká.Pouze náhradních matek.Vždyt jsem to tam psala.
Když nějaká nemůže odnosit svoje dítě tak to dá náhradní matce.Náhradní matka se už nebude moci cuknout po porodu že jim to dítě nevydá.Prostě nebude matkou.

nadis.h
28. srp 2009

aha Jani já to náhradní přehlédla. 😀 😝 Tak to potom jo. Jako je to dobré řešení pro rodičče co takovou možnost musí mít. A ono je to u nás možné? Já myslela, že je to zakázané.

janik8774
28. srp 2009

Tak o tom nemluvili.Já tuhle problematiku neznám.
Mluvili o tom jako že náhradní matka nebude matka.Asi to u nás nějakou kličkou jde.Nevím.
To se nás naštěstí netýká.

nadis.h
28. srp 2009

Já právě četla na nějaké diskuzi o jedné slovence co má náhradní matku v USA,protože u nás to dle zákona nejde. Ale pak jsem taky četla, že snad ve Zlíně je to jediné sanatorium kde tohle možné je. Asi jak píšeš..nějaká klička v zákoně bude. Ale také jsem ráda, že se nás toto netýká. 😝

A jak se jinak cítíš mamino? 😵

ma.ja
28. srp 2009

ahojky berušky 🙂
jdu se podívat, co nového 🙂 u nás nic, IUI nevyšlo, včera jsem byla na krvi, negativní, mrcha přijela i přes Utroš....tak jedem dál
dvojce : do mne si taky Mudr Petr rejpnul, že jsem stará...to je asi jeho oblíbené

nadis.h
28. srp 2009

Ahoj Maji,škoda že to nevyšlo. 😒 ALe nebudeme se litovat. To nám nepomůže. Jsme bojovnice a my si to vybojujeme!! 😉 Mě řekl,že jdu do přechodu ve 26! Takže jsme stará asi každá pro něj. 😝

ma.ja
28. srp 2009

škoda to je, ale spíš by byl zázrak, kdyby se to s tím blbým vejcovodem povedlo. Myslím, že teď by mohla být šance větší....a když ne, tak jdem další cyklus do IVF 🙂
Nadi co ty, už je u tebe něco konkrétní?

nadis.h
28. srp 2009

Maji přesně. nesmíme se z toho hroutit.Je to zklamání velké to určitě. Ale musíme vždy hned plánovat co dál než stagnovat! Máš štígro, že můžeš "čekací dobu" před IVF prokládat IUI.Co kdyby. To my jsme odkázáni jen na ivf. 😝 A u mě to, že konečně FSH se umoudřilo a tak SNAD 15.9. začnu píchat na druhé kolo. Ale je tu ještě ALE. Primářka chce,abych 1 DC šla ještě na krev jak to vypadá a tak se bojím, že to FSH zas vyletí a já budu mít zas útrum. 🙄 Páč zatím mi to tak vycházelo že vždy jeden měsíc FSH ok a ten následující měsíc bylo vyšší. 😝

ma.ja
28. srp 2009

a dá se FSH něčím ovlivnit?