Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

dvojcata2
26. srp 2009

ahoj krásky no raději jsem se koukla tak jdu dnes v 21.00.Já jsem tak zvědavá kolik toho snesu a kolik bude mimísu hlavně at se urodí 😉

nadis.h
26. srp 2009

Dvojce si kuř. Hlavně máš v záloze leváka vajuchovoda tajemnýho. 😎 😀

dvojcata2
26. srp 2009

no to jo třeba budu taková nosnice že mně zaměstnaj i v ZOO 😀 😀 😀

nadis.h
26. srp 2009

😀 Novej flek. No co..Byla bys na vzduchu pěkně.Lidi by Ti házeli samé pamlsky.Neměla by sis na co stěžovat. 😀

dvojcata2
26. srp 2009

semtam by mně vobšleh nějakej opičák 😀 😀 😀
Hele a kam se píchá tahle injekce do zadku nebo taky do pupku??? ☹

nadis.h
26. srp 2009

Holky když si jí píchaj doma tak jí píchají do břicha a nebo do stehna. Ale kdo byl na pohotovosti tak do zadnice. To bys měla krásné děcka chlupáče orangutánky. 😀 😀

dvojcata2
26. srp 2009

no však bůhví co jsem si to ted píchala za opičáčky že mi tak narostly vajuchy 😀

nadis.h
26. srp 2009

😀 Taky je budu chtít když vidím jak jsou čarovný! 😉

nadis.h
26. srp 2009

Medu tak co? Bude hrb nebo máš matraci? 😀 😕

meduna
26. srp 2009

zatím bude hrb 😖 matračka-kolem 700Eur 😝

nadis.h
26. srp 2009

Ty wogi to si děláš kozeny ne? 😲 To je nějaká vyhřívaná s masážema ne? 😀 Tak to si dotáhni nějakou z česka.Za 700 éček budeš mít matrace pro celou familii... 😀

meduna
26. srp 2009

jo ,juknu se u nás v Česku,tady to je fakt pakec.

nadis.h
26. srp 2009

To teda. 😕

meduna
26. srp 2009

tak Dvojče už jede 😵 to bude orangutánků 😉

janik8774
26. srp 2009

Tak už ji tam má Janina 😀 😀 😀 😀

meduna
26. srp 2009

tak hurááááá

nadis.h
26. srp 2009

😀 😀 a v pátek jde ty orabgutánky vyprdět.. 😀

nadis.h
26. srp 2009

Holky ted mi volal šéf. Takhle pozdě! Jako volal že mám o hodinu později přijít ráno tak je to logický jo. Ale pak mi řekl,že jestli mám v půl 2 zítra čas na půl hodiny a nebo v pátek v 1 ebo ve 3, že má pro mě velmi dobrou zprávu a nabídku. A nechtělmi to říct o co jde at se nechám překvapit. 😲 😲 Jsem napnutá jak péro.... 😲

meduna
26. srp 2009

ty woe a my s tebou 😎

meduna
26. srp 2009

jdu to zalomit,na nechutnou starou matračku 😀

nadis.h
26. srp 2009

Taky to jdu zalomit ať mi to do zítra uteče. Doufám, že ta "dobrá" zpráva nebude třeba výpověď. 😀 😀

Holky dobrou a zítra. 😉

nadis.h
27. srp 2009

Tak už to vím. Zařídil mi jeden super přivýdělek šéfík v hotelu od jeho známého. To se hodí! 😉

meduna
27. srp 2009

ahoj,no tak to je dobrá zpráva,že budou čočos 🙂

nadis.h
27. srp 2009

Holky já jsem už vylízaná... 😀 Příjdu do lékarny a říkám: porodím jeden Panadol... 🤐 místo poprosím...Asi to vedro...

Medu sim tě to nebyla ta zpráva na půl 2. V půl 2 mě zatáhl šéf do nějaké společnosti finanční a chtěl mě naverbovat na nějaký školení za 2 tis... 🙄 Ale ta zpráva předtím ta je ok... 😉

Jinak vedro jak čip. Utekla jsem brzy z práce. A potkala dvojce ve městě jak se fláká z práce. 😀

meduna
27. srp 2009

Nadi a porodila jsi ho tam nebo ne 😀 😀 😀

nadis.h
27. srp 2009

Sem zaskočila sama sebe,že jsem se pak nemohla vyžvejknout co chci. 😝 Mám dneska na hovnatou náladu..blbou... 🙄

meduna
27. srp 2009

to jako já v práci,chtěla jsem rychle říct:ich brauche frei a řekla jsem :ich brauche Frau 😲 😲 😲 šéfka ode mě rychle odskočila 😀

meduna
27. srp 2009

to přejde,ale znám to,mám to často 😀

nadis.h
27. srp 2009

Hehehe 😀 😀 já na začátku než jsem uměla tak nějak německy tak jsem mlela howadiny.Lidi se mi řezali. 😀 Ono i teď občas šprichtnu nějakou jobovku.Hlavně já mluvím stylem jako mluví cizinci česky. Vůbec mi nejde časování... 😝

nadis.h
27. srp 2009

Já to dlouho neměla.Ale dnes to je fajn.Je to taková ta nálada, že Ti vadí i ticho. 😀 Mladýho jsem málem poslala kamsi.Vadilo mi,že se se mnou dlouho vykecává po founu. 🙄 ALe zítra mám Frei ne Frau. 😀 Tak aspoň něco.... 😝