Gennet Liberec versus Pronatal Teplice. Poraďte

momani
27. kvě 2009

Poradí mě některá z Vás co je lepšejší jestli Pronatal v TP nebo Gennet Liberec na IVF ? doufám že mě v tom nenecháte samotnou ... díkas 😉

miluse
27. kvě 2009

Momani, odkud jsi? Neb tyhle centra jsou dost daleko od sebe?

Já si ale myslím, že nejlepší je projít si obě diskuse zvlášť a pak uvidíš, každé centrum je svým způsobem dobré a svým způsobem špatné. Hodně záleží na jejich přístupu a to jak se tam budeš cítit hlavně ty 😉

momani
autor
27. kvě 2009

já jsem z Děčína takže to mám spíše blíž do Pronatalu i už jsme tam byli na první konzultaci ale všici mě tahají do toho Genetu tak nevím ... prý že Pronatal je drahej 😀

miluse
27. kvě 2009

Mon, jo to mi taky bylo řečeno, já se rozhodovala mezi apolinářem a genetem. Koukala jsem ti do alba, ale jen tak zběžně, ty jsi byla u apolináře? 😕 Mě se hlavně i na genetu líbí, že tam máš svýho doktora, že pokud to není nezbytně nutné, tak k jinému nejdeš. A ty ceny, zkus porovnat ceník a uvidíš, myslím, že je to skoro všude stejný 🙂

momani
autor
27. kvě 2009

já si právě taky myslím že plus mínus je to cenově stejný... ty jsi z Litoměřic? to je taky pěkný kousek do Gennetu ... No mě jelikož čeká poslední pokus IVF hrazený poj. a mám už toho za sebou taky požehnaně ... Na jednu strnu kvůli práci abych moc nechyběla - tak bych brala ten Pronatal ael na druhou stranu si všici chválí ten Gennet.. tak jsem z toho jelen.. jinak já bych asik už do Apolináře nešla (příjde mi to že to berou jak na běžícím pásu a až po vícero neúspěších se teprve pídí po příčině to mě štve jinak jsem s nima byla spokojena jako přístup a objednání a čekací lhůty vpoho)

miluse
27. kvě 2009

My ale jezdíme do Prahy, jsme tam za necelou hodinku 😉 do Liberce to máme dál . Tak to nevím, jezdí tam naši známí a jsou spokojení, já ale soudit nemůžu. Nás teďky čeká IUI a pak IVF. Tak budu držet palečky. Jak to máte daleko do Liberce, zadem od vás je to taky tak hruba hodinku a něco, ne?

momani
autor
27. kvě 2009

cca 6Okm do Liberce a do TP je to mín cca 4Okm ... nás už jen čeká IVF jinak to hold už nejde tak doufám že se to povede 😉 a v práci ti problémy nedělají? Mě to tiž děsně .. už mě i propustili a když věděli že jsem pak sama a nikoho nemám tak mě nabrali zpátky ... a ted to začíná na novo 😕

murasek
27. kvě 2009

ahoj mom - ja navstevuju Gennetu v Lb a jelikoz ted prave cekam, jestli nam dopadl 3.IVF, tak asi vis, jak mi je.
Jinak my do gennetu presli az po 2:neusps.IVF z jineho centra a jsem tam velmi spokojena, cenove je to opravdu asi vsude stejne +- nejake drobne. V Liberci nejsou tak dlouhe cekaci doby, personal, prostredi apod je moc fajn. Pokud by te neco zajimalo pisni mi do IP, ano?

momani
autor
27. kvě 2009

murasku díky jsem ráda za každé info máš to v IP 😉

miluse
27. kvě 2009

Momami, u nás je to v poho, páč tu nejsem jediná, kdo takhle jezdí do CARu a docela má naše vedení pro to pochopení

momani
autor
27. kvě 2009

milu: tak to bud ráda nedokážeš si představit co jsou soukromníci schopni udělat ... 😉 držím ti moc pěstičky at se to podaří ... 😉

momani
autor
27. kvě 2009

cesta za mimískem je prostě strašně složitá, trnitá a dlouhá teda aspon u někoho ... 😕

momani
autor
27. kvě 2009

tak to vás moc nenapísalo 😠 se stydte

momani
autor
27. kvě 2009

no tak holky nestydte se a pište copak tady nikdo není ze Severu ? 😀

kathyna
27. kvě 2009

Ahoj Momani,
já chodím do Pronatalu v TP a jsem spokojená 😉

momani
autor
27. kvě 2009

ahoj Kathyno: děkuji za příspěvek .. a máš VZP pojištovnu? 🙂

2910
27. kvě 2009

Ahojda, já taky chodím do Gennetu, jsou tam velice příjemní, teď čekám na manželovy testy genetiky a pak nás snad objednají na co nejdříve.Nemáte někdo odhad jak dloho to vše trvá než začnete stimulku. Pan Dr. nám pověděl, že to bude asi červenec, ale nevím jak budou trvat výsledky testů, tak se obávám, že to bude až srpen, no už aby to bylo, to čekání je fakt kruté ☹ .Jinak jsem na Gennet zatím slyšela jen chválu, ale začínáme, tak uvidíme 😀

momani
autor
27. kvě 2009

2910: ahojda já jsem taky na Gennet zatím slyšela jen samou chválu a čekací doby jsou také krátké ale sama zjištuji jestli Pronatal nebo raději Gennet tak jsem zvědavá zda ještě někdo něco písne at načerpám co nejvíce zkušeností a podle toho se rozhodnu 😉 jinak at ti to dopadne úspěchem 😉

momani
autor
27. kvě 2009

tak koukám že žádný nový zprávy nikdo nepodal ... 😠

momani
autor
27. kvě 2009

toho se takhle moc nedozvim když nikdo nic nenapíše sakra 😕

kathyna
27. kvě 2009

Momani, kvůli Pronatalu v TP jsem loni měnila poj.na VZP, abych nemusela jezdit do Prahy. Jinak já bych všem doporučila CAR co nejblíž bydliště, protože tam jezdíme dost často a jsem ráda, že to mám kousek. Manža si kvůli návštěvě nemusí brát dovču a to by asi musel, pokud by jsme jezdili do Prahy.

Jinak pokud se chceš na něco konkrétního optat, napiš mi IP, ráda ti odpovím 😉

miluse
27. kvě 2009

momani, nebuď netrpělivá 😕 a hlavně jak jsem psala výše.... jsou tu už o těchto carech jednolitvé diskuse, takže holky spíš chodí tam 😉

momani
autor
27. kvě 2009

Kathyna: jj to je pravda čím blíž tím líp to znám právě to dojíždění .. 😖 ale pojištovnu bych měnit nechtěla 😅

kathyna
27. kvě 2009

Mom, když nechceš měnit pojišťovnu, tak můžeš stimulovat v TP a na jenom 2 cesty na OPU a ET do Prahy

momani
autor
27. kvě 2009

Kathy: tak to mě taky už napadlo že by to takhle šlo ale myslíš že finančně to vyjde stejně? Jako když mě budou předepisovat léky v Pronatalu v TP tak si je stejně vyzvednu v lékárně takže by to mělo vyjít na stejno že? Akorát záleží kolik budu potřebovat léků ke stimulaci... 😕

kathyna
28. kvě 2009

Podle mě to vyjde finančně nastejno, protože za nadstandartní výkony jako je PK,ICSI atd.mají stejný ceník v TP i v Praze.

momani
autor
28. kvě 2009

Kathy: no tak to si myslím taky že by to mělo být tak nějak plus mínus na stejno 😀 a když bych jela jen dvakrát do té PHy tak by se to dalo přežít... 😉

momani
autor
28. kvě 2009

tak holčiny jestli ještě někdo má nějaké zkušenosti s Gennetem či Pronatalem tak šup sem s nima 😉

momani
autor
28. kvě 2009

😠 nic jo 😠

puna13
28. kvě 2009

ahoj momani, já jezdím to Pronatalu v Teplicích a nemůžu si je všechny vynachválit. Už jsem po ET a zatím nás to stálo 12 500, opravdu ani koruna navíc. Jsem z Ústí takže i ten benzín je zanedbatelný. Na první IVF jsem jezdila do Prahy, ale pak jsem zjistila že je i tady na severu tak jsem se jen přešoupla.

momani
autor
28. kvě 2009

puna13: no koukám že všichni jsou spokojeni i v Gennetu LB i v Pronatalu v TP a je fakt že do těch TP je to blíž jezdila bych z práce a tu mám v UL 🙂