• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
Dobré ráno,
hlásím stav nezměněn.... :slight_smile: , nějak o víkendu nebyl čas psát podrobnosti, takže druhý test dnes, podle muže je druhá čárka silnější, vidí líp jak já
v pátek jdu k Polákové, tak uvidím, co řekne ona, další testy se zatím nekonají, neb doma žádné nejsou, asi budu muset do lékárny
snad se mi večer podaří i fotky, ale stejně jsou ty čárky slabé

a co vy?
Petruš - myslím na tebe a ten hyperstimulák

Katchik - a jak je tobě? to co jsi popisovala, prožívám taky, buď mám hlad nebo je mi divně od žaludku

winters - tak koukám, že víkend jsi si užila, tento týden už rozhodne?

sophie, bea - věřím, že u vás je vše OK
17. kvě 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

kety - super, super, super - těsím se na fotečku, tobě taky při KET zaváděli 2 sněhuláčky, jako Katchik? jinak hyperstimulám zdárně zapíjím, mám sice břicho jak balon, ale nic mě nebolí a jiné příznaky jak špatné dýchání, zvracení, průjem .... nemám => tak že zatím O.K. ale podle zkušeností ostatních přý se OHHS rozeběhne po zahnízdění (cca 5-6 den po ET) - já jsem dnes 5 den po ET

winter - trpělivá já docela jsem, já se spíš bojím abych netestovala zbytečně brzy a zbytečně se nestresovala že to nevyšlo kdyby tak byla jen jedna /, jinak já v tom obchoďáku ŠESTKA byla v té době co blafla ta sopka, a tak žádná letadla nelétala :frowning2:

katchik - doufám že šupajdíš na krev - držím palečky ať je HCG co největší ať to jsou dvojčátka

sophi + bea - tak tento týden budou screening testy, že?

mick - a co ty už je dobře? jak se cítíš
17. kvě 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš - jo jo 2 mraženky máme,

s těma testama tě chápu, já testla poprvé 12 den po KET (den KETu nepočítám) a ta druhá je opravdu slabě vidět, dnes už je to lepší ale zase o tolik ne
17. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kety - ale je tam (ta druhá //) to je důležité a teď už bude jen sílit - držím palečky. Kety ty jsi stále na PN? už ne už jsi šupajdila do práce viď, od kolika pracuješ a jak zvládáš to vstávání - já jsem ráno jak praštěná, pak si šlehnu ještě utrouš :grinning: a jsem zralá jít spátky do postole, pak v práci se celkem proberu a je to v pohodě, ale ty rána
17. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mám na vás ještě jeden dotaz - kdo chodí do Gestu nejen na IVF, ale i na gyndu - když jste šly pak na rizikové, dali vám neomezené vycházky na neschopenku? Nebo s tím dělali nějaké problémy? :angry:

Díky za odpověď.
17. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš - ráno a přes den je to OK, já odpadám večer, v devět dám prášky a spím, ráno se vzbudím sama před pátou, dám prášky vstanu a je to dobrý, i přes den v práci, ale jak se vrátím domů tak je konec, jsem nepožná a nic neudělám

v sobotu večer k nám přijela moje mamina, protože jsme včera spolu jely na Děti ráje (mamča to nutně musela vidět tak jsem se objetovala), a v neděli ráno byla zlatá a vyžehlila mi všechno prádlo, to jsem nestíhla, protože normálně žehlím večer u telky a ta se celý minulý týden nekonala
17. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu - já chodím do GESTu i na klasickou gyndu a teď jsem po ET a dali mi neschopenku v vycházkama od 10:00-18:00, vysloveně neomezený oni nedávají
17. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kety - večer taky odpadám kolem 21hod. ale já nejsem schopná se ani ráno nastartovat a vykopat se z bytu, v práci už je to O.K. teď jsem čilá jak rybička :grinning:
17. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronela - To já taky jdu teď na ET a mám vycházky od 10-18. Mně jde ale co potom, když Ti potvrdí těhu, jestli se s nima dá nějak potom mluvit třeba od 2. měsíce. :wink:
17. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....ketyz tak šup sem s fotkama...já měla taky druhou slaboulinkou!
17. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si tady holky na bazarku koupila (teda zatím jen domlouvám) těhu džíny next, jupíí, jsou pěkný, mám radost, nové za 500, a nemají zatím takový ten pás přes břicho ale jen vsadky po stranách...byla jsem kouknout i v nextu v myslbeku a mám pocit že se tady jejich těhu oblečení neprodávají...
17. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já měla večer poslední utroš, jupíííí...tak snad to bude ok...
17. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ještě vždy tak 1x denně zašpiním, hlavně když třeba déle chodím :unamused: na screening jedu ve středu, tak bojím bojím
17. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sophie - mám je podobné jak ty, večer je zksím dát, jsou doma ve foťáku..... :slight_smile:
17. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčičky :slight_smile:
17. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš tak se drž s hyperstimulákem...mě to taky tak začlo - břicho jak balon, a pak už i křeče v žaludku, ani najíst jsem se nemohla, nic se tam nevešlo a pak jsem funěla jak lokomotiva :angry:
17. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdáárek bea, jak je?
17. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No super :slight_smile: Jedu na screening. Ty pozítří, viď ?
17. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronel, mě to nějak uniklo, ty teď stimuluješ ?
17. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophi, já jsem ten utroš už taky vysadila, jsem šťastná. Bylo to hrozný. Skoro jsem se tam už ani nemohla dostat..... :confused:
17. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte jak se má Katchi ? Já ji ty dvojčátka taky přeju :wink:
17. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakto? to já se dostanu v poho :grinning: a jak dvojčátka se mají bea?
katchi se tu určo každou chvíli objeví, asi šla na tu krev
bea, sophi - ahojky

bea - tak se drž - vše bude O.K. uvidíš - držím palečky

sophi - tak už bez utrouše - super, neboj mimčo si vytvoří dostatek svého hormonu. sophi a ty jsi s OHHS musela i do Motola nebo jsi to doma ustála

petu - tak to nevím ale snad se s nimi bude dát dohodnout, to by člověk nemohl nani na týden v létě na dovču, chatu ...
17. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já jedu pozítří. ty dnes? tak to držím moc palce a dej pak vědět!!
17. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne já měla prý jen slabý, trocha tekutiny v břiše...ale nechci si ani představovat jak tedy vypadá silný...já škemrala at me v gestu prohlídnou a Poláková nebyla moc nadšená a řekla mi pak - no tak teda přijedte...
17. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě ne.... mám to nějaký moc zduřelý tam, dr. mi řekl, že je to o.k., že to je tím že tam mám dvojčátka, víc hormonů, víc všeho.... :confounded: Ale jinak se strašně divil, že mi nic není, žádný nevolnosti a tak. Říkal, že u dvojčat je to mnohem horší. Jsem asi divná :slight_smile: Jinak jsem dneska viděla a i vítila takovou bouličku v podbříšku a takový dloubání, no ty jo. Krásný :slight_smile:
přitom hlavně že říkali kdyby cokoli - dejte vědět...
Ahojky holky,
Ketyz, moc gratuluju k čárkam, prostě paráda!!!!!

Bea, Sophie, tak super, že už jste bez utrouše :wink: , to je příjemný.

Katchiku, tý vago, to je přímo dálnice, taky to vidím na dvojky. Petronel vám bydlení vymyslela, tak zvládnete i dvojky :grinning:

Petronel, Winters, už se těším na vaše testíky, pevně věřím, že zlepšíte statistiky úspěšnosti :wink:

Teda, tady se těhotní jak o závod, to jaro je fakt nějak plodný, pro mě teda ne, ale tak já budu věřit, že mám plodné léto :wink:
17. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronel, dík :slight_smile:
17. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek