Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
21. kvě 2010

ahoj winter - 11 den to už by tom asi něco mělo být - tak co testneš?

winterska
21. kvě 2010

jo, testla jsem - celý test je růžový, jedna linka je tmavá a druhá úplě bílá... 😢

petronela82
21. kvě 2010

winter - vůbec nic, ani duch - to mi neříkej, já se tu snad zblázním, mě tak rozbolelo břicho, oni tomu taky pomáhají ty nervíky, ale taky mě jednoznačně bolí vaječníky a celkově mě pěkně dlouhe v podbříšku a teď i výše z boku pod žebrama - já mám fakt strach že mrcha přijde - winter a zkoušela jsi i ten lepší testík nebo zase mamatest?

nelina_
21. kvě 2010

Ahoj holky,

tak jsem si udělala testík a je negativní ☹ No co bych taky po tý menstruaci chtěla .... nojsem 15 den po KET, takžeto je asi jasný výsledek 😒

winterska
21. kvě 2010

zatím jen mamatest, ten lepší zkusím odpoledne..
petro - tě trápím, viď, takový jobovky při pátku 😒

uvidíme, mrcha ještě nedošla... 🙂 jdu spát, manžel už vstal..

petronela82
21. kvě 2010

ahoj neli - holky vy mi dáváte - já se tu snad zhroutím, musím začít něco dělat a přestat se pozorovat - to nám ten pátek hezky začíná ☹

nelina_
21. kvě 2010

petronela určitě jsem tě nechtěla nervovat, promiň 😒 Dokud ti nedorazí menstruace, tak se přeci nic neděje 😀
winterska ten 11 den je asi ještě na hraně, co jsem tady četla, tak někomu se čárka objeví někomu ne, podle toho jestli se chytla obě nebo jedno, jak byla embryjka stará atd, takže ti držím palce 😵

cabalkova
21. kvě 2010

Winter, nepanikar, kamoska mela test pozitivni az nekdy 13 den po ET, 11 den mela negativni a obrecela to a za dva dny byly carky... takze dokud neni ms, je nadeje. Ja asi testit nebudu, po minulem IVF mi prisla 14 den po ET mrcha, takze pockam, zda dorazi nebo ne... a teprve pak bych kdyztak opatrne testla, ale az tesne pred kontrolou u dr.

Jinak chlamydie delaji v Gestu v ranci vysetreni na pohlavni choroby, takze byste je mely mit normal, nemusi se o to rikat.

winterska
21. kvě 2010

zvlášť, když v gestu dělají testy jen z moči a ne z krve... je fakt že mi dávali 6buněčná - tedy hodně brzy (72 po OPU), jsou holky, kterým jiné CARy zavádějí již blastocysty (5denní)...

winterska
21. kvě 2010

cab - dobře - nebudu panikařit 😀 půjdu se na to vyspat..

neli - to je mi fakt líto, máš ještě další zmrzlíky? kolikáté IVF máš za sebou? Co budeš dělat dál?

cabalkova
21. kvě 2010

Winter.... tak to uz vubec, kdyz byla jenom sestibunecna.... pokus se bejt v pohode a testni tak za dva, za tri dny, dneska je jeste urcite brzy....!!! 😉

nelina_
21. kvě 2010

winterska mám 1. IVF a 2. pokus tedy 1. KET, mrazáčky mám, takže jdu do toho hned znovu 😀
Teď přemýšlím, co proto ještě můžu udělat, ještě navíc, aby to příště vyšlo .... no nic nevzdávám a začínám v sobě pobouzet opět bojovnou náladu 😀
winterska kolikátý pokus máš ty?
Holky myslím na vás a držím Vám moc palce.

petronela82
21. kvě 2010

holky - alespoň Vás trochu pobavím:

teď jsem byla na WC a zjistila jsem že jsem si ráno oblékla kalhotky obráceně (zadkem do předu) na moji obranu já nosím takové ty dámcké slipy (nevím jak se jmenují) - ty s nohavičkou, jsou bezešvé, bez cedulek, nenosím tanga, to bych snad nespletla - jsem fakt zralá na blázinec 😀

sophiejane
21. kvě 2010

winters, co to čtu 😒 ahooj holky chvíli svítí sluníčko, ale asi to nevydrží....se u vás nasnídám

sophiejane
21. kvě 2010

haha petruš dobrýýý 🙂 nohavičky sem nebo tam to máš jedno 🙂

sophiejane
21. kvě 2010

tak už se nemůžu dočkat jak ta kety a katchik

sophiejane
21. kvě 2010

winters když si v gestu nejsou jisti tím testem z moči nebo UTZ tak ti udělají hcg z krve...

winterska
21. kvě 2010

ahoj Sophi - u nás snad i ráno pršelo - chodníky jsou mokré a obloha hnusně šedivá..

Neli - toto mé druhé IVF, pokaždé bylo kolem 10 vajíček, zbyly 2 zavedená embrya, žádní zmrzlí..

Pet - pořád lepší nohavičkové kalhotky obráceně, než tanga 🙂)) btw. při zavádění utrouše ze mě stále něco teče, v kalhotkách i spím a bez intimky nedám ani ránu..

sophiejane
21. kvě 2010

já už se utroše zbavila, huráááá...a abych nemusela vnoci spát v kalhotkách, což nesnáším, spala jsem s ručníkem pod sebou, ble 😒

sophiejane
21. kvě 2010

winters kurnajs už by t ito mohlo vyjít,ne?

sophiejane
21. kvě 2010

win kdyby to nevyšlo nech si udělat veškerá vyšetření...genetiku, imuno a tak...

sophiejane
21. kvě 2010

měli jste ICSI?

winterska
21. kvě 2010

to by mohlo 🙂 dokud nedošla mrcha, šance je... jak píše výše Cabalková 🙂
genetika, imuno, víš, jak se v Gestu na tyhle nadstandartní služby tváří.. Spíš uvažuji o jiném caru - gennet.. nevím, co bude dál,
isci - manžel má až moc krásné spermio, což nechápu, jak může né zrovna sportovně založený chlap (fyzicky líný) mít tak svižné spermijky..

sophiejane
21. kvě 2010

to neva, ale někdy prý pak zbyde víc embryí...po 2.neúspěšném ivf ti už ty testy udělají, neboj se....

sophiejane
21. kvě 2010

kéž by to teda nebylo potřeba ☹

winterska
21. kvě 2010

ještě natrefím na volezlý brejle a jsem v prdeli úplně ☹ ... né, zařídím si Koreckého - stejně mám jít na kontrolu nejdříve 21. den po ET - tak tam půjdu 22. což je úterý 1.6. - ještě takový hezký den!!! MDD 😀

petronela82
21. kvě 2010

wintr - já uvažovala že taky půjdu na kontrolu 1.6. no uvidím jak se to vyvrbí

mick
21. kvě 2010

Ahoj holky,
Winters, naděje ještě je, tak zkus zítra ten citlivější testík, třeba už tam bude duch 😉 . Jinak k tomu spermiu. Manželův spermiogram nazval dr. Černý, že ho má jak za Rakouska-Uherska a stejně dáváme ISCI. Máme strach, že by se nechtěli oplodňovat(po společných 11 letech). Jinak Winters, oni ty testy v Gestu fakt nechtějí moc dělat, ale já jsem si je všechny před 3 IVF vydupala. Docela mě mrzí, že s tím nepřišli sami a klidně by mě poslali na 3 IVF. V podstatě mi řekli, že se stejně ve většině případů nic neobjeví, což je asi pravda, ale pro mě je důležitý vědět, že jsem pro to udělala maximum. Jak jsem psala, teď po imunu už jen Chocholoušek 😀

Petronel, 😀 😀 😀 hlavně, že sis je vůbec nandala 😀 😀

Katchiku, Ketyz, držím pěsti na kontrolu!!!!!

Neli, super, že máte mrazáčky 😉 , zkusíte embryoglue?

Sophie, Neli, já jsem taky pro oblečení pro mimča ze sekáče. Jsou jak nový a najdou se fakt pěkný kousky 😉

sophiejane
21. kvě 2010

winters ten den jdu znova do motola na screening

sophiejane
21. kvě 2010

tak na kolik šly holky do Gestu? jsem děsně napjatá 🙂