Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
21. kvě 2010

takže mě předhoníš 🙂 no s dvojčátky asi jo, vid

sophiejane
21. kvě 2010

tak katchi ještě píše že od pondělí má naschopenku.... správně, žádná práce 🙂

beatrice7
21. kvě 2010

No to je ale plodné jaro !!! Bomba. Moc moc vám, holky, gratuluju. Bože, jak to utíká 🙂

beatrice7
21. kvě 2010

Sophi, mě to zase posunuli na dřív ten termín, teď ho mám 29.11 🙂 Už jsem si to změnila v nastavení. No ale asi fakt budu rodit o něco dřív. Jen aby to nebylo o měsíc....

sophiejane
21. kvě 2010

bea to se u dvojčat stává bežně, to ale není žádní katastrofa...nebooj

beatrice7
21. kvě 2010

Jo a včera mi to nedalo, všude čtu že ve 13 tt je velikost miminek 10 cm, a my s tebou je máme 5+ něco. Tak jsem našla tabulku a podle ní je to přesně tak jak má být. http://www.maminkam.cz/tabulka-velikosti-plodu-...

niki2
21. kvě 2010

Ahoj Bea, mam v okoli nekolik dvojcatek, ted si vzpominam na 3, ale mozna by se jeste nekdo nasel, a vsechna se narodila v terminu. Teda asi v tom 38.tt, jak se vetsinou rodi, ale vsechno v pohode

beatrice7
21. kvě 2010

Vlastně 12. tt, na tom screeningu jsem byla přesně 12+0. takže to souhalsí, uff.......

beatrice7
21. kvě 2010

Niki, fakt ? No to je skvělý, já mám právě známý, kterým se to narodilo i o měsíc dřív... 😒 Ale zase si říkám, že první jsem týden přenášela, tak snad i tohle bude o.k. A co ty, niki, brala bys dvojčátka ? 😉

niki2
21. kvě 2010

Bea, ja mam jednoho zmrzlika, takze dvojcatka by byla hodne velky zazrak 😉

beatrice7
21. kvě 2010

Aha... no ale rozdělit se to ještě může 😉

beatrice7
21. kvě 2010

Asi by jsi chtěla holčičku ? Já právě jo, jednoho kluka už mám... mám o něco vyšší šanci že se povede i holka tentokrát... možná dvakrát 🙂 ale to asi jenom teoreticky. Cítím, že to budou kluci.

niki2
21. kvě 2010

No kdyby se rozdelilo, tak co uz nadelam... To bych hlavne mela strach, ta jednovajecna jsou pry rizikovejsi. A v tom pripade bych asi radsi holcici, at nemame doma 4 kluky 😀 Ale jinak je mi to uplne jedno, dokonce bych mozna radsi zase kluka. Jen s vyberem jmena bychom uz meli problem 😀

ketyz
21. kvě 2010

sophie - Poláková to spočítala na 5+0, ale já těm počtům ještě nerozumím, budu to muset nastudovat 😀

beatrice7
21. kvě 2010

To jo, holčičích jmén je daleko víc na výběr 🙂

Kdy jdeš na KET ?

niki2
21. kvě 2010

zitra v 11 😉

beatrice7
21. kvě 2010

No tak to je paráda 🙂 Budu držet palečky. Můžu se zeptat, proč píšeš, že je to tvoje poslední šance ??

sophiejane
21. kvě 2010

kety počítá se to od prvního dne poslední menstruace, takže už jsi začala 6.týden, no supeeeer....to už bude příště srdíčko!

sophiejane
21. kvě 2010

bea můj prcek je menší,m ale neber ty UTZ vážně, mimi když je trochu nakrčené už naměří něco jiného a vyjdou jiné dny týdnu...a na jiné diskuzi má dívčina taky dvojčátka je cca jako já a taky pod 5cm

ketyz
21. kvě 2010

no doufám, že to bude příště zábavnější, zatím to je jen takový malý černý flíček na zdi...... 😀

sophiejane
21. kvě 2010

aha a je to délka jen temeno - kostrč - bez hlavy a nožiček, takže je vlastně ještě delší!!

sophiejane
21. kvě 2010

a máš fotku ketyz? flíček je dobrý začátek 🙂

petronela82
21. kvě 2010

kety - jo jo já jsem taky v práci - doma bych asi zešílela úplně

katchik - určitě tam byl jen jeden váček - neměl dr. zase zamlžený brýle

bea - u tebe ale taky bylo nejprve vidět jen jedno, že?

niki - ty jdeš vlastně zítra na KET, tak to na tebe budu myslet

niki2
21. kvě 2010

Bea, je to nase posledni embryo ze 3.IVF, normalne otehotnet nemuzeme. A do dalsi stimulace se uz poustet nechci.

petronela82
21. kvě 2010

jo co ta fotka?

niki2
21. kvě 2010

A dejte pokoj s tema brejlema, zitra tam bude Alexander 😉 Ale uz se mu to jednou povedlo, tak mu verim 🙂

petronela82
21. kvě 2010

niki a bude lepidýlko?

niki2
21. kvě 2010

bude 😉 i hatching

beatrice7
21. kvě 2010

Petronel, jo, mě to řekli v půlce 3. měsíce, že čekám dvojčátka.

beatrice7
21. kvě 2010

My jsme měli ICSI u obou + hatching u jednoho a chytly se oba: Tak nevím jaký to má smysl ten hatching...