Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

beatrice7
24. kvě 2010

Ahojky holky,
Katchi, to bude o.k, jen se šetři a hlavně nemyj okna 😉

Ketyz, jak se dá přežít do dalšího UTZ aby se člověk nezbláznil ? 🙂 Taky jsem si to říkala, a recept už znám - říct si, že TO DOPADNE DOBŘE a pak už na to nemyslet, něčím se zaměstnat a ono to uteče jako nic 😉
Jinak holky, Petronel a Winters, to mě taky mrzí. Jednou se to fakt povede. Prostě jak říká dr. Černý, to nebylo to správný embryjko 🙂 Ale podaří se. Uvidíte.

sophiejane
24. kvě 2010

ahoj bea, jak je? zítra jdu holky do Gestu ke Koreckému.

ketyz
24. kvě 2010

Katchik - hlavně nic nedělej, určitě to bude OK, čím toho prcka krmíš, že tak roste? taky bych příkrm pořídila 😀

bea - to já to vydržím, jen jsem nedočkavá to je to celé, ještě že chodím do práce, ale i tam mi teď všechno přijde takové nepodstatné

sophie - ty víš jak si udělat radost co?

hanik2
24. kvě 2010

Holky já mám normálně poprvé radost z MS...zatim teda jen špinim ale já myslím že se to do rána rozjede..konečně..

Katchik dávej na sebe pozor a hezky hajat 😉

nelina_
24. kvě 2010

Katchik teda tomu se u tebe líbí, takové přírůstky 😀 Tak se šetři a odpočívej 😉
Hanik je to fakt zvláštní, nikdy bych si nemyslela, že to tady někomu napíšu, ale gratuluju k MS 🙂
Ketyz mám stejný fígl jako beatrice, něčím se zaměstnat a pak negativní myšlenky nemají šanci. Jsi teď takový můj příklad podařeného KETu, takže "z tebe" čerpám energii na další pokus 😀

Holky u nás už zase prší, hromy blesky .... no kde je sluníííčko ☹

ketyz
25. kvě 2010

nelina - i Katchik je příkladem podařeného KETu.... 😀

katchik
25. kvě 2010

Dobré ránko, 🙂
Tak to vypadá, že špinění snad ok.

Sophie na dnešní ko držím palce.

Kety taky bych potřebovala radu, jak přežít do dalšího utz. Snažím se na to nemyslet. Co se má stát se stane a bohužel to nemůžeme ovlivnit.

Hani Ahojky. Tak gratulace k ms. To je divný gratulovat k mrše. 🙂 tak že jdete teď do iui?

Niki to jem i líto, že sněhulák nevydržel. 😒 Přijď se na nás někdy podívat.

hanik2
25. kvě 2010

Ahojky asi jsem to zakřikla už zase nic...dnes k dr nepojedu nechám to do čtvrtka..zítra tam bohužel neni...asi se toho IUI nedočkám ☹

mick
25. kvě 2010

Ahoj holky, to je počasí co, připadá mi to spíš jako aprílový, chvíli hezky, pak prší.

Katchiku, to je dobře, že špinění ustálo. Raději odpočívej a nic nedělej 😉 . Prcek roste jak z vody a dělá si tam místo 😉 .

Haniku, ta mrška si s tebou hraje na schovku, tak snad brzo dorazí. Jaká byla besídka?

Neli a kdy vyrazíš na sněhuláky?

Ketyz, vůbec se ti nedivim, ale příště na UZV už bude určitě blikat srdíčko 😉

Sophie, držím pěsti, ať ti dr. dneska řekne, že má mimčo už vody dost 😉

hanik2
25. kvě 2010

Tak už se rozjela uff...až teď takže první den cyklu budu počítat zítra..volala jsem do Gestu na objednání a nějaká sestra tipuju blondýnku na krátko která tam sedí často mi nejdřív 5 minut hledala kartu tak mi hrála úžasná hudba do ucha a pak se mě ptala jestli mám schválené injekce že to tam nemají přitom já jsem s Čekalem domluvená,že mi je když tak půjčí a je to i v kartě..tak si mám v půl zavolat jak se dohodli.. 😠

niki2
25. kvě 2010

I ja jsem prikladem uspesneho KETu 😉 Dokonce 2x a vzdy pouze s jednim embryem 🙂
Vcera jsem byla po delsi dobe cvicit, tak to bylo naprosto super, hlavne jsem se aspon na chvili krasne odreagovala. Tam fakt clovek nema cas na nic jineho, nez myslet na to, kde ma kterou nohu 😀
Dnes jsme byli plavat, tak doufam, ze se bude spat brzo. Nastesti dnes nemusim do skolky, protoze si Martin stezoval na bolest bricha, takze ho mam doma, tak nebudu ve stresu, aby mi Peta vstal vcas. Vypada uz dobre, tak doufam, ze odpoledne nebude zase lejt a muzeme jit ven.
P.S. zatim vas mam stale v oblibenych 😉

hanik2
25. kvě 2010

tak mám přijet v sobotu na 12 10...to bude ještě zajímavý manžel musí do práce a doma nebude ani auto...takže budu muset vlakem..to to hezky začíná ☹

sophiejane
25. kvě 2010

tak holky nemá vody dost, spíš žádnou ☹( nebo jen hodně málo...vzal mě na ten lepší UTZ a ani fotku mi opět nemohl dát, protože by tam nebylo nic vidět...začínám z toho být v pr...a docela se bát, aby mě ještě ve 20tt neposlali na potrat ☹ tak ho nemohl ani změřit, jen obvod hlavičky a podle toho krásně odpovídá 13+5, srdíčko tlouko, ale ta voda je na ho...takže stejně příští týden v motole nic neuvidí

za 14dní musím do gestu opět, zkonzultovat výsledky z krve...mám docela bobky, aby něco nenašli

mick
25. kvě 2010

Sophie, to je mi líto, já doufala, že se to zlepší. A řekl ti dr. Kory proč se jí tam vytváří tak málo? Škoda, že nejde nějak doplnit. Hlavní je, že mimču buší srdíčko a odpovídá velikosti, to je super a to je nejdůležitější 🙂 🙂 🙂 , tak se nebuj, bude to OK 🙂

mick
25. kvě 2010

Katchiku, až budeš moct, tak nám tam taky hoď fotku bobánka, ať se pokocháme, jak vypadá pořádnej embrouš 🙂

sophiejane
25. kvě 2010

to oni neví mick...pak až se prohlížejií ledviny a močové cesty, ale ono když je tam té vody málo, tak ani není skoro nic vidět 😢

niki2
25. kvě 2010

Sophie, rekli ti, zda je sance, ze se ta voda nejak doplni? Budu drzet pesti.

niki2
25. kvě 2010

Treba po odberu plodove vody se ta voda doplnuje, tak snad jsem nenapsala takovou blbost...

sophiejane
25. kvě 2010

V praxi se porodník orientuje podle definovaných ultrazvukových kriterii. Je důležité rozpoznat nedostatečnost placenty, jenž má výrazné klinické následky. U plodu může být příčinou zúžení močovodů nebo močové trubice, nevytvořené ledviny a jiné vrozené vady.

tohle sjem našla, samé pěkné věci 😢

niki2
25. kvě 2010

Sophie, radsi nic nehledej, protoze vsude budou uvadet vzdy ty horsi pripady 😒 V nedeli tu byla kamaradka, je v cca 24.tt a ma v pupecniku jen 2 cevy misto 3. Tak rikala, ze radsi nic nehleda, rekli ji, ze se to stava a ze to nemusi vubec nic znamenat.

sophiejane
25. kvě 2010

jo a taky už mám navíc 3kg 😝 půl kila za min.týden, to je docela dost 😅 a můj chlap už taky přibral 🙂 ale to nějak nežeru, ale taky se málo pohybuju... spíš se mi udělal špek na břiše a větší prsa 😅

winterska
25. kvě 2010

ahojky,
tak jsem se objednala na zítra v 10.10 dr. Čekal - nechám si ukončit neschopenku, popovídám si s ním o dalším možném vyšetření a jestli by šly ty lázně..

sophiejane
25. kvě 2010

ten je fajn, tě pobaví 🙂ale nenech se odradit aty další vyšetření chtěj...

niki2
25. kvě 2010

Winters, ne zda by sly ty lazne, ale ze CHCES lazne... Mne by je tenkrat Vicena napsal, jen mam pocit, ze s tim maji nejak vic papirovani... Ja nakonec nejela, neumela jsem si predstavit nechat manzela a kluka mesic doma... Byla jsem po 2IVF, 1 hysteroskopii a 1 revizi...

mick
25. kvě 2010

Sophie, to je zajímavý, že chlapy při těhotenství přibírají. Je to pravda, vidím to v okolí. Asi si to těhotenství taky chtějí užít. Horší je,že ty ty kila necháš v porodnici, on si je potáhne dál 😀

Winters, tak dej určo vědět, jak jsi dopadla. Myslím, že před 3 IVF ty vyšetření nebudou problém. Mě teď akorát mrzí, že jsem si neřekla o to imuno i na manžu. Pročítala jsem diskuze a nějaká holčina psala, že chodili pořád na IVF vyplácali pokusy, snažili se dlouho, teď už jí je hodně a nemá vajíčka. Přitom měl manžel nějaký protilátky a to vyšetření mu neudělali. No když neklapne 3 IVF, tak ho tam asi vyšlu.

sophiejane
25. kvě 2010

ale ten můj to teda nepotřebuje, chtěl zhubnout 🙂 no ale já ted nevečeřím třeba jen salát a on rád se mnou baští 🙂

sophiejane
25. kvě 2010

já si tedy taky neumím představit, že bych byla měsíc sama v lázních...

sophiejane
25. kvě 2010

mick a to už nejde, aby vyšetřili i jeho?

winterska
25. kvě 2010

niki a soph -díky za info.. Vy jste to tu určitě psaly, jaké přesně vyšetření po nich mohu žádat? určitě imunologii, které ještě?
díky 🙂

ketyz
25. kvě 2010

sophie - teda to je pech, budu držet pěsti ať se to zlepší, já teda o tomto problému slyším prvně, ale pro mě je nové úplně všechno, tak se není čemu divit

wint - Čekal je sympaťák, já s ním probírala teorii pravděpodobnosti... 🙂 , co se vyšetření týká, já nevím, mě nedělali nic, jen nějaký ten základ z krve, a u manžela taky

hanik - to zvládneš v sobotu jsou vlaky prázdné, odkud vlastně jsi? já si to nepamatuju a nechce se mi to dohledávat, potvora líná jsem

manžel mi odjel na služebku, tak se musím vybičovat k vrcholnému výkonu a vyžehlit alespoň polovinu prádla co se mi to nahromadilo, ach jo se mi nechce... 😠