• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
@mick - ty výsledky ti přeju O.K. :grinning: nějak se mi tu pletou prsty na té klavesnici :dizzy_face:
15. čer 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
Tak včera jsme u vás byli poprvé na spermiu.
Chci se jen optat koho by jste tam doporučily jakého lékaře?(nebo případně lékařku)
Kdo vám fakt sedí..
Dík za názory
15. čer 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, haha, jsi mě rozesmála. I když já už si někdy K.O. připadám. S tím stimulovaným ketem nevím. Já měla vždycky bez stimulace a embrouše mi vkládali podle ovulky a stáří embrya. 3-denní embryo třetí den po ovu a utroš druhý den po ovulce. Holky brali ten estrimax, což budeš mít asi i ty, ale to ti poradí Katchík nebo Ketyz.

Sophie, no a když ti jí nedají, tak co si zajít k obvoďačce, teď řádí střevní chřipky :wink:

kkamco, já chodím k dr. Černýmu, ale je tam na zkrác.úvazek, ten mi sedí nejvíc :slight_smile:
15. čer 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca - ahojky, já mám nejraději Dr. Černého, ale ten tam už pracuje jen na poloviční úvazek (už je v důchodu) tak že tam moc nebývá - ale ten je u mě jednička
15. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mick - já se taky cítím spíš KO než O.K. ale změní se to věřím tomu

ještě jsem se chtěla zeptat, když jem byla na OPU 8.5. a embrya mrazili 12.5. tak se to bere že byly śtaré 4 dny, že? a jak staré budou při KET, taky čtyři dny nebo jak dlouho vlastně rozmrzají, jsem z toho zmatená? :sweat_smile:
15. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick - fakt řádí střevní chřipky? mě včera bylo fakt šoufl, strašně mě bolela hlava a ani 2 brufeny nepomohly, celý den mi bylo na zvracení, a večer jsem málem protrhla záchod :grinning: teď už je to lepší, nevím jestli jsem něco snědla
15. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 fakt řádí, tak myslím, že to by obvoďačka mohla Sophie zdlábnout :wink:. Jinak ty embrouši. Včera Chrobi psala, že ty 5denní jí vkládají rovnou v ten den. Mě ty 24 hod. nechávali jeden den na misce, jestli se dál v pohodě dělí. Tak myslím, že ty tvoje 4-denní ti nechají do 5-tého dne na misce. Si teda myslim :wink: .
15. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jojo mě je budou rozmrazovat ten den co bude transfer :wink: ale i ty 4 denní nemusí kultivovat protože morulky jsou taky dobrý :slight_smile: a já jsem bez stimulace ... na ovu mi píchli Pregnyl (UTZ 14DC) a dali Utroš toť vše
15. čer 2010 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, tak nám to Chrobi vysvětlila. Tak tvoje morulky den na rozmražení nepotřebujou :slight_smile: . Mě ani ten pregnyl nepíchli, jen zkontrolovali UZV, jestli jsem odovulovala.
15. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek - on se píchá pregnyl i před KET?
15. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronelo včera jsem tak akorát viděla jediného dr..takového malého s brýlema ,tmavlovlasý-řekla bych ,že ne moc starý a ptal se mě jestli jdu k němu.. :sweat_smile:
Jinak kromě té baby od spermia sem neviděla nikoho.Tak jsem si řikala,že bych vyzjištovala tady,jak jste která spokojená.
A jinak jakou máte úspěšnost?Vy co sem chodíte.. :slight_smile:
15. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 jo píchl mi jen 1500j což je hrozně málo, ale pry aby byla jistota, že ovu proběhne aby se mi vytvořilo žluté tělísko... no tak nevím :slight_smile:
15. čer 2010 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mick já jsem ten 14 den totiž měla ještě folík :wink:
15. čer 2010 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca to byl asi dr. Alexander. Můj názor nééé! No úspěchy nic extrovního, na dřívější stránce máme tabulku, ale ta už se nám taky změnila :unamused: .
15. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky měly by jsme to nějak zaktualizovat:

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) => biochem. těhu 2 ebmrya zamražená => čeká násKET
Winterska - 10.5. ET (2.IVF) => negativní
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET - těhu => revize (15.5.)
Mick - 3. IVF- 7/10
Sophiejane - těhu po 2.IVF, ET 8.3.
Beatrice - těhu po 1. IVF, ET 13.3.
Hanik - 29.3 IUI, v květnu další IUI
Nelina - 6.5. KET - nevydařené, cca 4.6. (1. IVF) 2. KET
15. čer 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mick:petronela no tak spíš máte víc snažilek..Ale jednou to vyjde.. :slight_smile: všem.
15. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mick - 3. IVF- 7/10
Sophiejane - těhu po 2.IVF - skončeno UPT v 15tt :frowning2:, na podzim snad KET
Hanik - 29.3 IUI, v květnu další IUI
15. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už zase všechno obleču, ale nějak z toho holky tedy nemám radost :cry:
15. čer 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, tak když se někdo podívá na tu naší tabulku, tak je od Gestu teda spíš odradíme :unamused:

Sophie, neboj na podzim to klapne :wink: . Musíme věřit. I když já mám teda dneska náladu pod psa.
15. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla na hematologie a všechno OK až na toto : homozygot mthfr c677t
15. čer 2010 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek hm, tak to je taky ta mírná mutace? Já mám taky C677T a k tomu ještě A1298C, ale heterozygot. A řekli ti na to něco, jestli máš zobat Acidum Folicum?
15. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
řekla mi že jo to OK ani třeba že bych měla jíst listovku nic...
15. čer 2010 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk něco jsem našla

Hezký den,
prosím o radu, jak často si nechat změřit homocystein, pokud mám mutace mthfr C677T homozygot a A1298 heterozygot. Naposledy před rokem byl v normě, ale užívám Acidum follicum 1xdenně a také B komplex.Beru warfarin.
Je záhodno vzít s sebou i 17tiletou dceru, která zatím není na trombo-mutace testována?

Děkuji

19.01.2010, petr
Homocystein
Hezký den! Pokud užíváte vitaminy B komplexu a kyselinu listovou, bude hodnota homocysteinu v normě, ale 1x ročně lze kontrolní vyšetření pro jistotu provést. Ano, na stanovení hladiny homocysteinu ji vezměte.
15. čer 2010 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek Tak to asi ani žádná mutace není, to je dobře :wink: Tak na zítra držím pěsti!!!
15. čer 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to mutace .. ale musí být v normě ten homocystein co já mám a asi díky tomu že se cpu tou kyselinou listovou či co
15. čer 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

Mick - 3. IVF- 7/10
Sophiejane - těhu po 2.IVF - skončeno UPT v 15tt , na podzim snad KET
Hanik - 29.3 IUI-neúspěšné, ...12.6 2 IUI

15. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hani - ty jsi nám nějak omládla :wink:
15. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick hm tak jsem na to našla bud, že je to OK a nebo, že je to na léčbu tak si vyber
15. čer 2010 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek přesně tak, v podstatě většina řekne, že je to OK a stačí listovka a já minulý týden brouzdala po netu a narazila na dr. Kouckého a ten tam jasně napsal, že při té mé mutaci a m.a. doporučuje miniheparinizaci a že na ty nový studie doktoři kašlou a neřeší je. Takže jdu ve čtvrtek k ménu dr. i s tím dotazem. Zkus si zadat na www.porodnice.cz tu svojí mutaci a uvidíš, co ti tam vyjede. Já už si fakt připadám jako gynekolog, imunolog,hematolog, tak už mi fakt zbývá jen ten Chocholoušek :grinning:

@hanik2 Anetka je roztomilá :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak to jsem tak nějak +- našla taky .. hm to je supr... takže já si prvně počkám na potrat než mi milostivě budou píchat miniheparin jo?
15. čer 2010 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek