Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
8. črc 2010

@beatrice7 - už máš ikonu zpět - jo a krásné bříško - tak nespal buchtičky a zase se někdy ukaž papa

beatrice7
8. črc 2010

@steffi13 Už jsem zpátky- vše uloženo 🙂 Tak zatím pá.

steffi13
8. črc 2010

@beatrice7 -tak zatim papapa a zase někdy 🙂 😉 to už ti budeme hlásit jak je máme všchny uložené,že 🙂 😉

sophiejane
8. črc 2010

ahoj holky, jak se máte? 😉

sophiejane
8. črc 2010

holky já měla 3transfery a nikdy mi taky UTZ při tom nebo po tom nedělali

steffi13
8. črc 2010

@sophiejane -ahojky,kde pak si se nám trajdala 😉 😝 ..bea asi byla nějaká vyjimečná..

sophiejane
8. črc 2010

ani nevím, já ted furt někde trajdám, jak je horko, co doma 🙂 v sobotu jsem byla prvně na kole po tom pulroce, uf, prdel bolela, ale dnes už snad pojedeme večer zas, začalo mě to zase bavit, i když teda funím 😀

mick
8. črc 2010

@beatrice7 ty jsi teda kuchařinka, tak držím palce. No, taky bych si dala. Mňam, ale já je snad naposledy měla ve škole.. Nejsem moc kuchařský typ 😎 . Zatím pááá

@petronela82 já ho měla jenom při IUI.

sophiejane
8. črc 2010

jinak mrcha mi pořád ještě mešká, zíta už to bude přesně 5týdnů, už by tedy dorazit mohla...ale přišlo mi, že mám teprve min.týden ovulaci, tak to možná přijde fakt až v těch 6 týdnech

sophiejane
8. črc 2010

hm tak buchtičky taky nekuchtím, hlavně mi ani moc nechutnají, radši ovocný knedlíky 🙂)

sophiejane
8. črc 2010

ahoj mick, tak co stimulace???

mick
8. črc 2010

@sophiejane Ále, už to konim. Včera jsem si píchla gonal 225 místo 150, mám z toho volna zmatek ve dnech. Volala jsem do gestu a prý to nevadí. Tak to bude asi fakt celý šouplý, jestli jsi min. týden ovulovala. Aspoň se to tělo pěkně pročistí a srovná 😉 . Já jsem dneska 10 den po MS a pořád špiním, bych se z toho pos..., co to tělo zase vymýšlí, asi tam ta děloha gruntuje před transferem, chce to tam mít přichystaný pro embrouše. No aspoň jedna z nás je na pořádek 🙂

steffi13
8. črc 2010

Holky tak se tu zatim mějte jdu ven..zatim paaaaaaaaaaaa

sophiejane
8. črc 2010

mick to je tím zoladexem, tím se nenech rozhodit

sophiejane
8. črc 2010

já to měla stejně, vleklo se mi to, pak už nic, udělali mi UTZ a krvácela jsem zase, to je normální mick

katchik
8. črc 2010

Ahooj Holkyy,
To je vedro co....těším se zítra k našim na zahrádku. Byla jsem teď s kamaradkou na obídku v pizzerce. Daly jsme si výbornej salát, ještě teď sotva funím. Za chvilku si asi skočím pro zmrzku.

Bea už máš pěkný bříško. To já mám zatím spíš takový špíček. 😉

Sophie nazdárek. Ty už takhle drandíš na kole. Že se ti chce v tomhle vedru.

Jinak holky já jsem měla 6 transferů a nikdy mi embrouše po transferu neukazovali. A Alex. jsem u transferu měla min. jednou.

ketyz
8. črc 2010

Ahojdaaaa,

@sophiejane - taky jsem byla prvně na kole, taky jsem funěla, ale teď v tom vedru toho asi na chvíli necháme, taky těm ostatním závidíš že už zase sice čekají, ale tak pozitivně? 😀

mě to čekání na menses vůbec nebaví a pak ještě jeden, hrůza a navíc teď už vím co mě všechno čeká a bojím se ještě víc, já vám byla na začátku roku před 1.IVF pěkný trdlo, a jak mi bylo v blažené nevědomosti 😉

mě po transferu Šulc řekl ležet na břiše, při druhém to Polákové bylo jedno a z toho jsem otěhotněla, pak si vyberte...

petronela82
9. črc 2010

ahojky holky - je tu pááááááátek - hurááááááá

až na ty vedra co nás čekají - co máte v plánu, já hlavně vypdnou z Prahy 😀

@ketyz - ahojky - dlouho jsi tu nebyla - tak jak se vede - mrcha taky ještě nedorazila - kdy že plánuješ další KET, hned po druhé mrše? a je vlastně skoro za měsíc (někdy koncem srpna, ne?)

s tím ležením (na břiše/zádech) jste mi nasadily brouka do hlavy - asi se ve čtvrtek Černýho zptám na jeho názor - on je v pohodě, s ním se dá mluvit o všem

steffi13
9. črc 2010

Dobré ránko,to bude dneska pařáček 🙂 😉

steffi13
9. črc 2010

@petronela82 -to já jsem taky přemýšlela,že se zeptám na názor..tak ty to budeš vědět dřív tak nám pak řekneš 😉 jinak o víkendu ještě žádný plán nemáme jen ,že v Ne bude u rodičů grilovačka jen doufám,že né moc brzo potože to bych nevydržela 😝 ..ale chtěla bych někam k vodě a le neni moc kam chtěla bych aby si začvachtal i psisko a to zase bych nelezla já..dneska jedu otravovat k bazénu ke kámošce.. 😝 ..kam ty pofrčíš?

sophiejane
9. črc 2010

ahoj holky, tak jsem večer zase sedla na kolo, ujeli jsme asi 34km, hodně jich tedy bylo naštěstí z kopce, hlavně ke konci 🙂 přijeli jsme v půl desátý a dneska jsem jak přejetá tankem 😀 😀 😀

sophiejane
9. črc 2010

my chceme zítra ráno mrknout do dejvic na farmářské trhy, nebyla jste některá? ten nápad mi připadá surovej, kéž by to někoho napadlo ve Slaném, koupit pěkné ovoce a zeleninu je tu celkem problém

sophiejane
9. črc 2010

suprovej ne surovej 🙂

petronela82
9. črc 2010

@sophiejane - ahojky - surovej nebo suprovej => to máš fuk 😀 teda tímhle tempem budeš mít ty kila dole do konce července =. 40skoro 40 km na kole a k tomu zeleninu a ovoce => no jen tak dál => ve zdravém těle - zdraví duch a zdravé mimi 😀

@steffi13 - tak ty se budeš zase dnes cachtat v bazénu => závidím mě zase odpoledne čeká jen narvaný Globus a mé pravidelné páteční nákupy 😝 a na víkend pofrčíme na chajdu => máme ji na Berounce

sophiejane
9. črc 2010

holky to ležení záleží na poloze dělohy, já mám docela zakloněnou, proto po ET vždy ležím na břiše, většinou jediná 🙂

sophiejane
9. črc 2010

no petruš nepředstavuj si žádnou sportovkyni já mám sice dres ale předhoní mě i dítě a tlustá bába na kole 😀 😀 a jak už nemůžu - a ktomu mi stačí i mírnej táhlej kopec - tak začnu nadávat 😀 😀 😀 no sportovec jak vyšitej ale štve mě to že jsem taková lemra nepohyblivá tak s tím musím pohnout, já nemám doma místo na cvičící přístroj 🙂

sophiejane
9. črc 2010

ale můj chlap si libuje že se mnou nemá žádné extrémní tepy 😀 to teda nemá ale já padám na hubu 😀

sophiejane
9. črc 2010

ju petruš chajda na berounce, to zní tedy krásně...to mě štve, že u nás vůbec nikdo v rodině nemá chajdu, ke komu by se dalo nacpat 🙂 tak leda k našim na venkov ale já bych radši někam do lesa 🙂

steffi13
9. črc 2010

@sophiejane -ahojky,ty tomu dáváš na tom kole to budeš mít postavičku hned jako modelka 🙂 ..já kolo viděla naposled v lázních od té doby je uklizené u rodičů ale chtěla bych jed v těch vedrech to nejde a večer zase spíš musim na prochajdu se psem 😝 😉 a stěmi trhami ani nevim a to bydlim kousíček od Dejvic..a kde to tam má být?
@petronela82 -teda nákupy v Pá to musí být masakr..to ti moc nezávidim..to já nakupovala včera ve22h.v kaufu takže mám postaráno a ted jen čvachtačka..hmmm taky dobrý mít chajdu na Berounce..

sophiejane
9. črc 2010

steffi trhy jsou přímo na kulatáku...já tam minule čekala na tramvaj směr Gest když to připravovali, je to hned vedle jak odjíždějí tramvaje...každých 14dní v sobotu 😉 minule bylo i v TV co tam toho prodali, je to od 8hod a asi to teda chce tam být hned brzo